Ranní špinění konec 5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
22.6.22 09:42

Ranní špinění konec 5tt

Ahojte holky chtěla bych se zeptat má někdo zkušenosti? Jsem konec 5tt potvrzené doktoremv PO, dnes ve ST jsem ráno lehce zašpinila ale jen na toal. papír, a pak to začalo skoro hned mizet od té doby jsem byla podruhé na wc a na papíře jen nahnědlá “kapička”. Bez jakýchkoliv bolestí nebo křečí nic prostě jen tak. Měli jste to některá stejně, jestli jít k dr odpoledne nebo až zítra nevím si moc rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1119
22.6.22 09:47

Ano také špiním od 6+1. Jela jsem s tím raději na pohotovost a dostala jsem léky na udržení. Ale už jsem měla embryo se srdeční akcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.6.22 09:49

@Tynk to mě právě taky v pondelí dr říkal ze srdíčko už tam je znatelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
22.6.22 09:59

@Palis99 může to být tím jak se začíná tvořit placenta a zarývá se do stěny dělohy…nebo praskla nějaká cevka…ono je to teď všechno hodně prokrvene..vetsiniu se příčina prostě nezjisti…držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
22.6.22 10:10

@Vladusxx takže spis svému dr.
Jen zavolat a popsat mi situaci, pokud říkáte že se nic nezjistí tak ani tak, abych se zbytečně nestresovala. Vím že je to teď buď a nebo. Ale tohle zažívám poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
22.6.22 10:14

@Palis99 pokud by to nebylo větší krvácení čerstvé krve s kousky sliznice a nebo se k tomu nepřidaly křeče, bolesti tak bych jen zavolala a poradila se s ním…třeba řekne že máte přijet nebo si vás pozve na kontrolu dříve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.22 10:21
@Palis99 píše:
Ahojte holky chtěla bych se zeptat má někdo zkušenosti? Jsem konec 5tt potvrzené doktoremv PO, dnes ve ST jsem ráno lehce zašpinila ale jen na toal. papír, a pak to začalo skoro hned mizet od té doby jsem byla podruhé na wc a na papíře jen nahnědlá “kapička”. Bez jakýchkoliv bolestí nebo křečí nic prostě jen tak. Měli jste to některá stejně, jestli jít k dr odpoledne nebo až zítra nevím si moc rady.

Já to měla u 3. těhotenství. Jednorázově bych to neřešila. Mně to trvalo asi týden, taky to bylo tak jednou dvakrát za den při utření, byla jsem tak kolem 6 tt. Poslední den toho bylo (sice pořád jen) při utření (ale) víc a bylo to už trochu načervenalé. Byla neděle a můj doktor měl zrovna tou dobou čtrnáctidenní dovolenou. Tak jsem si říkala, že v pondělí si obvolám, jestli by mě vzali v nemocnici nebo jiný doktor. Ale v pondělí už nic nebylo, tak jsem vydržela do další kontroly a všechno v pořádku. Příčinu neviděl. (Na pohotovost jsem nejela, protože toho bylo jednak málo, jen při utření a navíc jsem neměla absolutně žádné bolesti.)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat