Spánek v 5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
22.6.22 05:15

Spánek 5-6 rano

Ahoj holky. Jsem na začátku těhotenství 5tt a každý den se budím ve stejný čas s bolestmi břicha a krvácením. U gynekologa mi bylo řečeno že to nic není a že tak ani žádnou krev nevidí. Takže jsem vlastně na todle dá se říct sama a čekám každý den kdy a co jak přijde a bohužel už tak nemůžu. Jsem přes den vyčerpaná a nevyspalá i když bych ráda někam šla tak bolesti a nevyspalost mi v tom brání. Nevíte co a tím a nebo nějaké rady??
Podotýkám že se budím kvůli bolestem a krvácení

Příspěvek upraven 22.06.22 v 05:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21456
22.6.22 05:29

Jsi týden po pozitivním testu, budiš se pár dní mezi 5-6 hod a to to brání v aktivním dní? No, tes se na život s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9433
22.6.22 05:45

Jako jak moc krvacis a jak moc mas bolesti bricha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.6.22 05:47

@Tarjei bolesti jsou prostě předmenstruační a krvácení jako při menstruaci každý den max 2-3h

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41508
22.6.22 06:37
@Nycinka píše:
Ahoj holky. Jsem na začátku těhotenství 5tt a každý den se budím ve stejný čas s bolestmi břicha a krvácením. U gynekologa mi bylo řečeno že to nic není a že tak ani žádnou krev nevidí. Takže jsem vlastně na todle dá se říct sama a čekám každý den kdy a co jak přijde a bohužel už tak nemůžu. Jsem přes den vyčerpaná a nevyspalá i když bych ráda někam šla tak bolesti a nevyspalost mi v tom brání. Nevíte co a tím a nebo nějaké rady??
Podotýkám že se budím kvůli bolestem a krváceníPříspěvek upraven 22.06.22 v 05:48

Tak chod vecer driv spa. Predstav si, ze ja vstavam taky po pate a chodim normalne do prace. Mi rodice vstavali uz po čtvrté hodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.6.22 06:38

@vokishka chodím spát v 7-8 večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3223
22.6.22 06:46
@Nycinka píše:
@Tarjei bolesti jsou prostě předmenstruační a krvácení jako při menstruaci každý den max 2-3h

Jako čerstvá červená krev s kousky sliznice?

@Nycinka píše:

Jako že když ve 20:00 usneš a v 5:00 se vzbudíš, máš málo spánku?

Tohle je divná diskuse… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
22.6.22 06:51
@Nycinka píše:

Jestli chodíš spát mezi 7-8 večer a budíš se mezi 5-6 ráno, tak máš úplně krásný dostatek spánku. Možná až moc. Já od třetího měsíce usínám v 8-9 a vstávám v 5, normálně funguji i v práci. Jsi 5tt, máš čerstvě počůraný test, teď je to buď a nebo. Jestli nejsi spokojená s prací gynekologa, můžeš ho změnit. Bolesti bych určitě řešila. Ale spánkový deficit to fakt není, bude hůř ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
22.6.22 07:41

Nikdy jsem nebyla unavenejsi než v těhotenství. Spala jsem 10 hodin denně a stejně to nebylo dost. Jak se dítě narodilo, zvládala jsem stejně jako všichni. Tedy to, že je ti teď blbě, nemusí znamenat, že se nezvladnes postarat o dítě, jak se tady empaticky naznačuje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3223
22.6.22 10:14
@Platanka píše:
Nikdy jsem nebyla unavenejsi než v těhotenství. Spala jsem 10 hodin denně a stejně to nebylo dost. Jak se dítě narodilo, zvládala jsem stejně jako všichni. Tedy to, že je ti teď blbě, nemusí znamenat, že se nezvladnes postarat o dítě, jak se tady empaticky naznačuje :kytka:

Já teda nejsem autorka toho příspěvku, na který narážíš, ale ta těhotenská únava v takovém případě není způsobená nedostatkem spánku. Když nestačí ani 10 hodin denně, tak 12 hodin denně to nespraví, bohužel, bohužel. Zakladatelka samozřejmě může být unavená, ale z nedostatku nočního spánku to nebude. A jinak jestli ji obecně ať už těhotnou nebo netěhotnou obtěžuje vstávání mezi pátou a šestou, tak je holt pravda, že s dítětem ji čeká nejspíš nepříjemné překvapení. Nezbývá než doufat, že bude mít to děťátko, které pak široké okolí závidí, protože hezky spinká až do osmi a maminka si stihne dát v klidu ráno kafíčko. Znám takové, ale moje to nejsou, moje jsou ti nadšenci, co jsou na nohách kolem šesté nejpozději. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
22.6.22 10:37

Bolest jako pri MS jsem mela taky, proste se to uhnizdovalo a připravovala se deloha. Pak zminujes krvaceni jako pri MS, to teda nevim, jak mivas silnou, u me by to rozhodne nebylo, ze by pak gynekolog rekl, ze neni problem a nevidi zadnou krev. Divny popis…
A jinak ja v prvnim tehotenstvi taky frflala, hlavne ke konci, ze se budim a jsem unavena, ale ver, ze dokud nemusis po tom probuzeni vstat a hodinu a pul resit rvouciho novorozence, tak mas porad luxusni odpocinek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
22.6.22 12:39

@Platanka Musim souhlasit s tim, ze jsem hodne v tehotemstvi spala. Ovsem toto prislo mnohem pozdeji, treba az kolem 2o tt, nikoli hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
22.6.22 18:05

A těhotenství mas opravdu potvrzené alespoň z krve, hcg stoupá? Na utz ještě nemusí být nic vidět. Bála bych se, že je to normálně MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.6.22 10:25

@Nefesh ano je to potvrzené i od gyn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
23.6.22 18:10

@Nycinka A kdy jsi byla na te gynde?