Ráno nemůžu vstát z postele

139
23.6.20 20:10

Ráno nemůžu vstát z postele

Zdravím, mám takový problém. Mám roční dceru, můžu být ráda, že mě spí celou noc vzbudí se jen nekdy 1 na mliko, ale ja mám ráno problém vstát, probudit se. Někdy mě trvá půl hodinu nekdy i déle než se donutim vylest. :( dcera vstává mezi 7-8 ale hraje si ráno v postýlce. Když jsem chodila do prace a vstavala ve 4 byl to pro me vyloženě stres vstávat furt jsem odkladala budík, abych mohla co nejdéle spat. Někdy je to lepší někdy horší jak pak vstanu tak už mám energii na rozdávání a spát chodim spát kolem 10. Někdo nějaké rady? :( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9308
23.6.20 20:14

Máš nabranou kompletní laboratoř? Nedostatek nějakého vitamínu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
23.6.20 20:16
@Kotatko03 píše:
Máš nabranou kompletní laboratoř? Nedostatek nějakého vitamínu? :think:

No jako ted čerstvě ne, ale před lety kdyz jsem mela stejný problém jsme měla vše ok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
23.6.20 20:16

V kolik chodis spat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
23.6.20 20:17
@ocean.mama píše:
V kolik chodis spat?

Mám to napsané i v příspěvku kolem 10 a to s dcerou zaleham v 8, ale spát se mě chce az kolem té 10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
23.6.20 20:19

Nejsi spis prespana? Spat od 10 do 8 je celkem dost, ja spat tak dlouho, tak sem rano rozvalena a taky se mi nechce vstat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9308
23.6.20 20:20
@RockFous píše:
No jako ted čerstvě ne, ale před lety kdyz jsem mela stejný problém jsme měla vše ok :nevim:

Já bych zkusila. Od doby kdy jsem byla těhotná a měla jsem nabranou laboratoř a zjistila jsem jaký mám v těle bordel a začala jsem brát doplňky stravy, hodně jsem se srovnala, je mi dobře, cítím se odpočatá (a to v noci cca 10× vstávám k malé - spím tedy asi 5hod ani ne), energetická, veselá. Zkus něco takového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
23.6.20 20:20
@Kriss Tina píše:
Nejsi spis prespana? Spat od 10 do 8 je celkem dost, ja spat tak dlouho, tak sem rano rozvalena a taky se mi nechce vstat.

No ja když jdu spát pozdeji tak je to jeste horší  :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
23.6.20 20:26
@RockFous píše:
Mám to napsané i v příspěvku kolem 10 a to s dcerou zaleham v 8, ale spát se mě chce az kolem té 10

Nojo, nevsimla jsem si… tak to mas docela luxus, 10-8, to ti zavidim… jinak souhlasim ze muzes bejt prespana, spis cca 10h, coz je na matku malyho ditete docela husty teda 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17382
23.6.20 20:28
@RockFous píše:
No ja když jdu spát pozdeji tak je to jeste horší :roll:

A vstat driv? Ja chodim tak kolem půlnoci a vstavam na 7, jit driv tak budu rano uplne rozvalena a nepouzitelna, pak sem pul dne líná a zivam jeste na obed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1150
23.6.20 20:51

Nepíšeš náhodou o mě? :mrgreen: Úplně stejný, chodím spát mezi 10-11 a vstáváme kolem 8:30-9:00 Ráno prostě už jsem vzhůru e nemůžu otevřít oči jak jse unavená :D ale já bych taky řekla že jsme přespané protože když někdy vstanu kolem 7 tak je to lepší ale pravidelně se tak vstávat nedonutím. Užívám si poslední měsíce spaní před nástupem do práce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama