Problém s MS v autobuse

Anonymní
19.6.20 09:06

Zase problem

Dnes jedu z Jihlavy autobusem do Prahy, ale neni v nem zachod. Ani nevim, kde v Praze jsou zachody.
Dostala jsem dost silnou ms a nevim jak to vydrzim teda..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12665
19.6.20 09:08
@Anonymní píše:
Dnes jedu z Jihlavy autobusem do Prahy, ale neni v nem zachod. Ani nevim, kde v Praze jsou zachody.
Dostala jsem dost silnou ms a nevim jak to vydrzim teda..

A my s tím tady máme dělat co? Přistavit ti na Florenc kadibudku? :roll: Seznam veřejných WC najdeš na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20696
19.6.20 09:09

A?

1,) zůstaň doma
2,) vezmi si pořádnou vložku nebo tampon
3,) zjisti si, kde jsou záchody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
19.6.20 09:15

A az se ti podaří vychcandit, das nam to prosím taky vedet? Jsem napnuta jak ksandy, jak tohle dopadne :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
19.6.20 09:16

Pokud dojedes na Florenc, tak tam je WC v novem vestibulu (tusim na 10 Kc mince).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
19.6.20 09:28

Vem 2 vložky a jeden tampon. To snad přežijes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16358
19.6.20 09:58

Ona uz asi sedi v tom busu.

Mimochodem, libi se mi, kolik meziradkovych informaci skryva v sobe to slovicko „zase“ v nadpise. Protoze cely svet se spiknul proti zakladatelce. V supermarketu na kase sedela neschopna prodavacka, autobus mel zpozdeni, v tramvaji ji jeden beohledny blb slapl na nohu a ani se neospravednil, vcera koupene citrony zacali dnes rano plesnivet a kdyz odchazela z bytu, tak za boha nemohla najit klice a penezenku.

No chapete to? A ted nema autobus zachodky a vubec, jak ma ona vedet, kde se v Praze da zajit na zachod. Hruza!!! Vlastne je s podivem, ze pri vsem tomto spiknuti proti jeji osobe to vubec zvladne od rana do vecera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
19.6.20 10:02

Zaujal mě název diskuze a ze zvědavosti jsem na ni klikla… kdo má ZASE nějaký problém? :nevim: Ale problém se záchody v Praze jsem nečekala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
19.6.20 10:02

Na Florenci jsou zachody minimalne dvoje, jedny v tom vestibulu, druhy, jestli je nezrusili, tak za stanima mezinarodnich linek. Dalsi jsou hned v pruchodu k tramvajovym zastavkam (ty ale tipuju na dost ekl). A pak snad v kazdym obchodaku. To zvladnes, jen si vem dostatek drobnych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
19.6.20 13:14
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
19.6.20 19:56

Tak jak to dopadlo? :mrgreen: