Reklama

RC Snopík P10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5482 příspěvků 09.09.18 17:14
RC Snopík P10

Zdravím. Chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost se soukromým zařízením RC Snopík v Praze 10 (Petrovice). Uvažuji o tom tam na dvakrát v týdnu dopol umístit dítko, příští týden bychom se tam měli jít podívat a popovídat si, ale zajímají mne samozřejmě i „uživatelské“ recenze. Trochu mě překvapilo, že i v září mají ještě místo, tak nevím, zda to brát jako velké štěstí, nebo špatné znamení, že školka nebude až tak super, když není plná… samozřejmě nejvíc budu vědět po osobní návštěvě, ale i tak si ráda vyslechnu osobní zkušenost. Díky!

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5482 příspěvků 10.09.18 09:22

Zkusim jeste jednou posunout. Nekdo?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >