RC Snopík P10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5535 příspěvků 09.09.18 17:14
RC Snopík P10

Zdravím. Chci se zeptat, zda nemá někdo zkušenost se soukromým zařízením RC Snopík v Praze 10 (Petrovice). Uvažuji o tom tam na dvakrát v týdnu dopol umístit dítko, příští týden bychom se tam měli jít podívat a popovídat si, ale zajímají mne samozřejmě i „uživatelské“ recenze. Trochu mě překvapilo, že i v září mají ještě místo, tak nevím, zda to brát jako velké štěstí, nebo špatné znamení, že školka nebude až tak super, když není plná… samozřejmě nejvíc budu vědět po osobní návštěvě, ale i tak si ráda vyslechnu osobní zkušenost. Díky!

Reakce:
Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5535 příspěvků 10.09.18 09:22

Zkusim jeste jednou posunout. Nekdo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >