Reklama

Reakce na 3. hexu, již 3 dny teploty...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruška85
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 10:01
Reakce na 3. hexu,již 3 dny teploty...

Ve středu dostala dcera 3 dávku Hexy, těsně předtím, než jí bylo 18 měsíců(očkování jsem oddalovala a nakonec se muselo ještě odložit kvůli neštovicím),takže jsme to stihly tak tak do splnění vyhlášky. Po prvních dvou dávkách dcera naprosto bez reakce. Nyní už 3 den teplota, dnes ráno 38,ale včera až ke 39st.Po lécích vždy klesne. Připadá mi to jako neadekvátní reakce, tak dlouho a vysoké teploty.Co myslíte? Žádný další infekt nepozoruji, takže to přisuzuji očkování. Měl někdo tak dlouho teploty a kdy začaly klesat? Děkuji za odpověďi

Reklama

Reakce:

harenka
Povídálka 38 příspěvků 22.09.18 10:18

Zkušenost nemám, ale pokud nevadí, tak počkám také na odpovědi.
Syna čeká 3. očkování v úterý. A přesně jako u vás - první dvě dávky žádná reakce. U nás to je teď ještě složitější. Já od včerejška ležím s nějakou virózou, tak nevím jak to bude a jestli očkování vůbec dostane… :nevim:

Limi123
Závislačka 3283 příspěvků 22.09.18 10:50
@Teruška85 píše:
Ve středu dostala dcera 3 dávku Hexy, těsně předtím, než jí bylo 18 měsíců(očkování jsem oddalovala a nakonec se muselo ještě odložit kvůli neštovicím),takže jsme to stihly tak tak do splnění vyhlášky. Po prvních dvou dávkách dcera naprosto bez reakce. Nyní už 3 den teplota, dnes ráno 38,ale včera až ke 39st.Po lécích vždy klesne. Připadá mi to jako neadekvátní reakce, tak dlouho a vysoké teploty.Co myslíte? Žádný další infekt nepozoruji, takže to přisuzuji očkování. Měl někdo tak dlouho teploty a kdy začaly klesat? Děkuji za odpověďi

U nas to byla 6. nemoc… Seslo se to presne po ockovani, ale kdyz se pak osypal, bylo to jasne.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 22.09.18 10:55

Tři dny teplot a pak teprve projevení příznaků je u dětských viróz celkem běžný jev, obzvlášť u malých dětí. Čímž netvrdím, že to nemá po očkování, jen že se tak může projevit i viróza a není to neobvyklé. Bohužel už to všude kolem chrchle a stačí návštěva obchodu či jiného veřejného místa. Já jsem šťastná, že jsme stihli ještě v srpnu přeočkovat adacelem, protože teď už by to bylo bez šance, dítě z infekčního prostředí neockuju.
Já bych ještě vyčkala, pokud by teploty přetrvaly, tak bych naklusala v pondělí k doktorce s močí, náhoda je blbec, aby dítě neprechodilo třeba zánět močáku s tím, že má teploty po očkování.
Ale pokud by se žádný jiný příznak nevyklubal, tak bych to Dr hlásila jako nežádoucí reakci a rovnou se jí zeptala, zda to bude na SÚKL hlásit ona či mám já.

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 22.09.18 11:10
@Teruška85 píše:

Dcera mi zareagovala také až na poslední hexu, předchozí 3 byly naprosto bez reakce .ale měla teda mnohem horší reakci ,než „jen“ horečku.ja si dokonce myslím ,že horečka je právě velmi dobrá a žádoucí reakce na očkování…na druhou stranu se očkování mohlo sejít i s nějakou virozou.tezko říct.kdyby se ti nezdála,určitě konzultuj s Dr.at je brzo líp :kytka:

Halamka
Závislačka 3564 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 11:49

Jak dlouho po nestovicich jste ji ockovala?

Teruška85
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:51

@Halamka po dvou a půl měsících

Halamka
Závislačka 3564 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 15:30

@Teruška85 hm, ona po nestovicich dostane imunita dost na frak. Udává se, že i půl roku se dává dohromady. Prostě je dítko náchylnější.
Přeju vám, ať to brzy přejde. A příště se vykaslete na nějaké vyhlášky. Je tam mnohem větší rezerva, než se udává. Třeba poslední dávka je možná naočkovat i do tří let. Není kam spěchat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >