Reakce na 3. hexu, již 3 dny teploty...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teruška85
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 10:01
Reakce na 3. hexu,již 3 dny teploty...

Ve středu dostala dcera 3 dávku Hexy, těsně předtím, než jí bylo 18 měsíců(očkování jsem oddalovala a nakonec se muselo ještě odložit kvůli neštovicím),takže jsme to stihly tak tak do splnění vyhlášky. Po prvních dvou dávkách dcera naprosto bez reakce. Nyní už 3 den teplota, dnes ráno 38,ale včera až ke 39st.Po lécích vždy klesne. Připadá mi to jako neadekvátní reakce, tak dlouho a vysoké teploty.Co myslíte? Žádný další infekt nepozoruji, takže to přisuzuji očkování. Měl někdo tak dlouho teploty a kdy začaly klesat? Děkuji za odpověďi

Reakce:
harenka
Povídálka 45 příspěvků 22.09.18 10:18

Zkušenost nemám, ale pokud nevadí, tak počkám také na odpovědi.
Syna čeká 3. očkování v úterý. A přesně jako u vás - první dvě dávky žádná reakce. U nás to je teď ještě složitější. Já od včerejška ležím s nějakou virózou, tak nevím jak to bude a jestli očkování vůbec dostane… :nevim:

Limi123
Závislačka 3691 příspěvků 22.09.18 10:50
@Teruška85 píše:
Ve středu dostala dcera 3 dávku Hexy, těsně předtím, než jí bylo 18 měsíců(očkování jsem oddalovala a nakonec se muselo ještě odložit kvůli neštovicím),takže jsme to stihly tak tak do splnění vyhlášky. Po prvních dvou dávkách dcera naprosto bez reakce. Nyní už 3 den teplota, dnes ráno 38,ale včera až ke 39st.Po lécích vždy klesne. Připadá mi to jako neadekvátní reakce, tak dlouho a vysoké teploty.Co myslíte? Žádný další infekt nepozoruji, takže to přisuzuji očkování. Měl někdo tak dlouho teploty a kdy začaly klesat? Děkuji za odpověďi

U nas to byla 6. nemoc… Seslo se to presne po ockovani, ale kdyz se pak osypal, bylo to jasne.

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 22.09.18 10:55

Tři dny teplot a pak teprve projevení příznaků je u dětských viróz celkem běžný jev, obzvlášť u malých dětí. Čímž netvrdím, že to nemá po očkování, jen že se tak může projevit i viróza a není to neobvyklé. Bohužel už to všude kolem chrchle a stačí návštěva obchodu či jiného veřejného místa. Já jsem šťastná, že jsme stihli ještě v srpnu přeočkovat adacelem, protože teď už by to bylo bez šance, dítě z infekčního prostředí neockuju.
Já bych ještě vyčkala, pokud by teploty přetrvaly, tak bych naklusala v pondělí k doktorce s močí, náhoda je blbec, aby dítě neprechodilo třeba zánět močáku s tím, že má teploty po očkování.
Ale pokud by se žádný jiný příznak nevyklubal, tak bych to Dr hlásila jako nežádoucí reakci a rovnou se jí zeptala, zda to bude na SÚKL hlásit ona či mám já.

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 22.09.18 11:10
@Teruška85 píše:

Dcera mi zareagovala také až na poslední hexu, předchozí 3 byly naprosto bez reakce .ale měla teda mnohem horší reakci ,než „jen“ horečku.ja si dokonce myslím ,že horečka je právě velmi dobrá a žádoucí reakce na očkování…na druhou stranu se očkování mohlo sejít i s nějakou virozou.tezko říct.kdyby se ti nezdála,určitě konzultuj s Dr.at je brzo líp :kytka:

Halamka
Závislačka 3700 příspěvků 22.09.18 11:49

Jak dlouho po nestovicich jste ji ockovala?

Teruška85
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 14:51

@Halamka po dvou a půl měsících

Halamka
Závislačka 3700 příspěvků 22.09.18 15:30

@Teruška85 hm, ona po nestovicich dostane imunita dost na frak. Udává se, že i půl roku se dává dohromady. Prostě je dítko náchylnější.
Přeju vám, ať to brzy přejde. A příště se vykaslete na nějaké vyhlášky. Je tam mnohem větší rezerva, než se udává. Třeba poslední dávka je možná naočkovat i do tří let. Není kam spěchat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >