Dětské batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lumaminka
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:19
miminkovské batole

Dobrý den, nadpis zní asi divně, ale já nevím jak to popsat :think: mám 18 měsíční dcerku a je hrozně miminkovská, vůbec neumí mluvit, hrozně brečí(je každý den uplakaná a vzteklá) a mám pocit, že jakoby ještě skoro nechápe co po ní chci.Brzy chci učit na nočník, jako první dcerku ve 23 měsících, ale bojím se, že to prostě nepochopí. První dcerka byla úplně jiná, krasně ve dvou letech mluvila, za měsíc byla bez plen, zdála se mi taková chápavější, nesrovnávám, jen mi to přijde už divné, je o necelý měsíc narozená předčastně, může to mít vliv a má to také nějaká maminka stejně s takto starým dítkem?A ještě dopíšu,že po každém probuzení také brečí a je jedno jestli spí hodinu nebo tři hodiny :nevim:

Reakce:
weyky
Neúnavná pisatelka 19215 příspěvků 65 inzerátů 19.09.18 10:30

Mam stejne stareho chlapecka a taky nemluvi,ma pliny,kdyz se mu neco nelibi,tak breci a neresim to.Jeste je malej a srovna se to.Dcera v jeho veku byla bez plen a mluvila ve vetach..kazde dite je holt jine.Maji jeste cas.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42732 příspěvků 19.09.18 10:31

Moje nemluvi krasne ani ve 3,5 letech :nevim: zacala chodit v 16 mesicich. Asi mas velke naroky, srovnavas s prvni. Je mala.

Lumaminka
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:33

@weyky To ano,máte pravdu,ale přijde mi taková opožděná v chování,neumí moc ukázat na sobě co má,jako oči ,uši,vlasy ,neumí udělat zvuky zvířátek,proste to co by vícemeně už mohla umět neumí,kvuli všemu brečí,vzteká se ,je to docela naročné sní. Snažím se jí věnovat,ale to se vzteká taky,nic jí prostě nebaví :,(

Lumaminka
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:35

@blumen No není to úplné srovnávaní,spíš porovnaní,vím,že každé dítě je jiná,jen mam stoho divný pocit už. Hlavně to jak se jí taky nic nelíbí a pul dne probrečí :think: A hlavně znáte to,kamaradky a jejich šikovné děti ,to je pak těžké poslouchat

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42732 příspěvků 19.09.18 10:42

@Lumaminka a u doktora jste byli? Jestli breci, ze se vzteka, to bych neresila. Ale jestli ji neco neboli. Moje byla pomalejsi ve vsem, krome oblikani a vse dohnala. Jen spatne mluvi, ale vyrusta dvojjazycne. Zvuky zviratek v 18 m u nas rozhodne nehrozily. Zda ukazovala na koncetiny a podobne uz nevim, ale spise ne. Ale jedla sama lzickou a podobne, byla na ty prakticke veci. Muze to byt povahou. A slysi dobre?

Lumaminka
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:52

@blumen no tohle je už dlouhodobá situace ,takže nic jí nebolí. Lžičkou také papa a naštěstí krásně spinká ,to zas ta první měla problem se spaním. Jsem tedy ráda,že je to ještě normalní v tomto věku,takové chovaní :hug:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42732 příspěvků 19.09.18 11:03

@Lumaminka muzes ji zkusit davat olej Eye Q kvuli reci a zklidneni, je od roku. Ja ho zacala davat na zkousku ted.

Lumaminka
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 11:08

@blumen a na co ho dáváte vy?toje přírodní?

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42732 příspěvků 19.09.18 11:13

@Lumaminka kvuli reci, jestli ji to nepomuze. Doporucuje se u opozdeni reci. Ja ji davala monulou zimu kvalitni rybi olej Sonne’s cod liver oil a po par davkach zacala najednou mluvit, povidat, obrovsky rozdil, vsimlo si toho i okoli. Ale objednavam z amazonu a ne ve vedrech, takze jsem ted pro zmenu koupila ten eye q a uvidime, zmeny zatim dalsi nepozoruji. A ten eyeq se doporucuje i na zklidneni deti u adhd a podobne, ale proto ho nedavam…

PaneBoze
Stálice 58 příspěvků 19.09.18 14:50

@Lumaminka Muzu se teda zeptat co umi?

weyky
Neúnavná pisatelka 19215 příspěvků 65 inzerátů 19.09.18 15:34

@Lumaminka jo,ja verim,ze to je narocne..ale opravdu bych nekoukala na to,co umela starsi,nebo deti kamaradek.Vim,jak se to ztezka posloucha,kamarad ma stejne starou holcicku a ta uz poznava barvy a vrcholem naseho kluka je,ze rekne tata a ham :lol: Opravdu ji dej cas.Popovidej si o tom s doktorkou a uvidis.Ale v 18 mesicich je na nejake takove zavery,ze je opozdena brzy.Spousta deti v tomto veku proste nemluvi.A ze nedela zvuky zviratek?Treba nechce,je v obdobi vzdoru.Ten nas je umi,ale delat je nechce a pacit to z nej heverem nebudu :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >