Otlačené malíčky z botek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenulexp
Povídálka 31 příspěvků 20.09.18 17:39
Otlačené malíčky z botek

Zdravím, nějak 3.9.jsme koupili malému (má 17měsíců) kožené botky D.D.step a až dneska ráno jsem si všimla, že má na obou malíčkách puchíře, na jednom to má až do krve, dokonce měl i ponožku od krve. Předtím to neměl, bych si toho při koupání všimla. Jenže botky už nepůjdou vrátit, jsou chozené a není na nich žádná vada, nikde vystouplý šev nic. Nevíte co s tím teda? Nechce se mi vyhazovat jen tak 900kč. Zkoušeli jsme je v prodejně s paní prodavačkou a zdálo se nám vše OK. Do teď v nich chodil každý den x hodin. Nějaká rada? Nápad co s tím teda?? :nevim:

Reakce:
luci.no
Kecalka 353 příspěvků 20.09.18 17:59

@lenulexp Když si stoupne na stélku, nepřesahují malíčky mimo ní? Případně zkus obkreslit chodidlo, vystříhnout a vložit do boty. Pokud se nevejde na šířku, tak jsou boty malé. Třeba se ti povede boty prodat, ale každopádně by to chtělo pořídit boty vhodné na jeho nohu.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 20.09.18 17:59

Zkoušeli jste ho postavit na vyndanou vložku, abyste zjistili, zda jsou dost široké? Teď s tím už stejně nic neuděláš, můžeš je zkusit prodat.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 20.09.18 17:59

@lenulexp neoblékla jsi mu jen ponožky s vystouplým švem? Takhle si kolikrát odřu nohy já…

ivašot.
Kelišová 6744 příspěvků 20.09.18 18:33
@Aduš8 píše:
@lenulexp neoblékla jsi mu jen ponožky s vystouplým švem? Takhle si kolikrát odřu nohy já…

To mě taky napadlo…Jestli v nich už chodil a do těď nic, až dneska krvavé puchýře, tak by to mohlo být ponožkama.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >