Rybí olej - rozvoj řeči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 19.09.18 12:39
rybí olej - rozvoj řeči

Dobrý den,

včera jsme s kamarádkou řešila, že její 2 a půl letá dcerka skoro nemluví, já jsme tu kdysi četla nějaké diskuze a dost matek psalo, že pomáhá kvalitní rybí tuk, že by to mohlo pomoci, ale kamarádce jsme se zatím nezminovala, protože už je to dlouho a já už si ani nejsem jistá, zda to byl přesně rybí tuk, popřípadě jaký - značka apod..děkuji!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15542 příspěvků 19.09.18 12:43

Ale on je obecně na dozrávání nervové soustavy, pamatuji si ji již z dětství. Dnes naštěstí není tak hnusný, dáváme Mollers.

astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 19.09.18 12:44

@Cuddy jo? tak to by se hodil i nám, nám dcera mluví , ale je hrozně roztěkaná a dráždivá odmala..

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 12:45

http://www.nutravita.cz/…ral-pomeranc
beru tenhle..
Mollers mi nechtěli a je fakt že i mě dost smrděl..od té nutravity nesmrdí

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15542 příspěvků 19.09.18 13:07

@smurfka já dávám ten citronový, i když je teoreticky od 3let. A ten mne nesmrdí.

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 13:13

@Cuddy JÁ Koupila TEN OVOCNÝ a teda nechtěl ho nikdo :nevim: ale tak každému vyhovuje něco jiného :palec:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 19.09.18 13:14

Ano, rybí olej pomáhá jak bylo psáno nahoře na celkové dozrání CNS ;)
Já dávám synovi EyeQ v kapslích .
je tedy dražší, ale narozdíl od jiných doplňků stravy má tento provedené studie na účinnost, pomáhá na soustředění, doporučuje se svými účinky i pro děti např. s ADHD.
Na synovi byly účinky vidět na první pohled ;)
Mám v plánu časem zkusit přejít na „obyčejný“, ale co jsem četla diskuse, tak je prý na tom soustředění znát, že se EyeQ vysadí :think: a dle výrobce je tam nějaká lepší kombinace a poměry tuků :think:

blumen
Hvězda diskuse 42734 příspěvků 19.09.18 13:18

Z amazonu: Sonne’s cod liver oil. Mala po nem udelala najednou z niceho nic obrovske pokroky. Cekam, az nebudou vedra a objednavam znovu. Ted mame z lekarny Eye Q, ale to je nic moc.

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 13:20

@Mar__tanka1983 jsem to zkoumala a stačí smíchat rybí olej /právě od té nutravity, protože ten má nejlepší složení co se týče množství mg účinných látek, s papulkovým olejem..a je to téměř totožné složení jako eyeq.

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 13:23

@blumen to je od Swansonu?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 19.09.18 13:25

@smurfka jako taky mě to napadlo, jenže mladej mi to ve formě oleje nepozře ani boha. Potřebujem tobolky :jazyk:

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 13:27
@Mar__tanka1983 píše:
@smurfka jako taky mě to napadlo, jenže mladej mi to ve formě oleje nepozře ani boha. Potřebujem tobolky :jazyk:

tak zrovna ten papulkový olej v tobolkách mám - já ho zase rozřezávám a liju do té naturvity.. :mrgreen: protože tobolky ani za boha - nebo prášky..všechno drtit, rozmočit, vypít :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 19.09.18 13:37

@smurfka jakože by zobnul třeba jednu tobolku klasickýho rybího tuku (třeba od VitaHarmony) a jednu pupalkovýho, to by šlo…
Teď si k tomu jen sednout a najít kombinaci tak, aby to vycházelo :jazyk:

inkakřivák
Extra třída :D 14504 příspěvků 19.09.18 13:37

Jo tak rybí tuk by jistě rozmluvil každé dítě - a zejména v oblasti výrazů hnusu a nadávek. Alespon ten, který nám cpali v mém dětství. Humus.

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 19.09.18 13:40
@Mar__tanka1983 píše:
@smurfka jakože by zobnul třeba jednu tobolku klasickýho rybího tuku (třeba od VitaHarmony) a jednu pupalkovýho, to by šlo…
Teď si k tomu jen sednout a najít kombinaci tak, aby to vycházelo :jazyk:

no třeba..
já teda hledala tu kombinaci až jsem našla..ale jak říkám jedeme na oleji…tobolky jsem nezkoumala..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >