Reakce na lechtání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 10:50

Reakce na lechtání

Prosím o názor na tuto situaci. Byli jsme na rodinném výletě - já, manžel a 3 lety syn. Celý den úplná pohodička. Parádní den. Večer jsme přijeli domů a blbli jsme. Začal nás manžel lechtat, tak se syn pridal a začal lechtat manžela. Dělal to asi minutu dvě a najednou se manžel ohnal a vrazil synovi facku, docela velkou. Prý že ho nemá lechtat, že on to nemá rád. Samozřejmě malý brečel a já mazelovi vynadala. Připadá vám tato reakce na lechtání normální? p. s. s manželem máme už delší dobu krizi, ale zrovna na tom výletě jsem si říkala, že je to fajn a večer pak tohle. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33158
3.10.21 10:57

Ne 8o Nesnáším lechtání, ale taková reakce není normální 8o :nevim: Vždyť kluk dělal to, co viděl u vás :nevim: Řekla jsi něco? Jak reagoval? Omluvil se? Nebo jako pohoda, ty mlčíš, chlap se cítí v právu a kluka jste poslali do pokoje, ať neřve? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 11:07
@Fiducia píše:
Ne 8o Nesnáším lechtání, ale taková reakce není normální 8o :nevim: Vždyť kluk dělal to, co viděl u vás :nevim: Řekla jsi něco? Jak reagoval? Omluvil se? Nebo jako pohoda, ty mlčíš, chlap se cítí v právu a kluka jste poslali do pokoje, ať neřve? :roll:

Chlapa jsem servala. Syna chovala, utišovala, objímala… Muž se pak synovi omluvil. Syn mu řekl, už mě nikdy takhle nebouchej. To jsem se až divila, že tohle ve 3 letech řekl. Na chlapa jsem naštvaná i přesto, že se omluvil. Podle mě je to naprosto neadekvátní reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
33158
3.10.21 11:22
@Anonymní píše:
Chlapa jsem servala. Syna chovala, utišovala, objímala… Muž se pak synovi omluvil. Syn mu řekl, už mě nikdy takhle nebouchej. To jsem se až divila, že tohle ve 3 letech řekl. Na chlapa jsem naštvaná i přesto, že se omluvil. Podle mě je to naprosto neadekvátní reakce.

Jen se tak ptám, jak to probíhalo. Často se pak ukáže, že to je jen špička ledovce :?
No umím si představit, že si to neseš v sobě. Podle mě je to těžce neadekvátní reakce :zed: Samozřejmě chápu, že lechtání je pro někoho až takhle nepříjemný. Já to nesnáším, nenávidím, ale nedovedu si představit až takovou reakci.
Manžel mohl být celý den ve stresu, že se zas pohádáte? Nemá třeba pracovní stres? I tak je ta reakce naprosto nepřijatelná. Ale napadá mě to jako vysvětlení.
On to vysvětlil nějak? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
3.10.21 11:27

8o 8o 8o 8o manzel zacal to lehtani, tudiz to vyprovokoval, zpusobil a potom vrazi facku synovi za to ze udelal to same? 8o 8o 8o

Pardon co to mas za v***la doma 8o 8o 8o 8o. A jeste se ptas jestli tak reakce je ok?

Ne, neni ok, evidentne chlapik potlacuje svoji agresivitu a mel prilezitost zaminku vybouhnout. Ja bych na to reagovala kolenem mu do rozkroku :palec:. Zabira, chlapi to necekaji od zeny. A bylo by mi jedno jestli se jedna o vlastniho, nevlastniho syna nebo o nejake cizi decko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
3.10.21 14:14

Základ je nečinit druhým to, co sám nemám rád. Manžel si začal a ještě se nějakou dobu tvářil, že mu to nevadí, jeho reakce je opravdu neadekvátní. Pokud mu vadí lechtání, nemá s tím začínat. Já to taky nesnáším a nikomu to nedělám, ani dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9426
3.10.21 14:54
@Anonymní píše:
Prosím o názor na tuto situaci. Byli jsme na rodinném výletě - já, manžel a 3 lety syn. Celý den úplná pohodička. Parádní den. Večer jsme přijeli domů a blbli jsme. Začal nás manžel lechtat, tak se syn pridal a začal lechtat manžela. Dělal to asi minutu dvě a najednou se manžel ohnal avrazil synovi facku, docela velkou. Prý že ho nemá lechtat, že on to nemá rád. Samozřejmě malý brečel a já mazelovi vynadala. Připadá vám tato reakce na lechtání normální? p. s. s manželem máme už delší dobu krizi, ale zrovna na tom výletě jsem si říkala, že je to fajn a večer pak tohle. :,(

Není to normální ani v pořádku.
Chudák dítě. Co je to teda za blbost lechtat vás, když to sám nesnáší. Dítě se zachovalo normálně. Otec teda hodně přestřelil :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 14:59

Bohužel tohle je u manžela běžné. Lechtá nás i když to sám nesnáší. :nevim: už jsem mu několikrát říkala ať to nedělá ale nedá si říct. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
33158
3.10.21 15:41
@Anonymní píše:
Bohužel tohle je u manžela běžné. Lechtá nás i když to sám nesnáší. :nevim: už jsem mu několikrát říkala ať to nedělá ale nedá si říct. :nevim:

Tak mu příště taky jednu natáhni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 15:47
@Fiducia píše:
Tak mu příště taky jednu natáhni :nevim:

Nejsem zastáncem násilí. Ale asi budu muset. Opravdu mě tím zklamal. Sice se omluvil, ale stejně. Vždyť je to tříleté dítě…

• Citovat
  • Nahlásit
25218
3.10.21 16:25

Klasika, kdy chlap dítě rozdovádí a najednou se rozhodne, že stačí, a dítě se musí okamžitě uklidnit a s činností přestat, jinak je zle :roll:
Není první, u koho jsem si toho všimla. Můj ex to taky dělal. Äle facka je rozhodně neadekvátní.
Možná ne před dítětem (dítě by pokud možno nemělo být přítomno dohadům kvůli rozdílnému přístupu), ale rozhodně bych k tomu své řekla.
A propříště bych manžela okamžitě utnula, kdyby začal zase lochtat. Že víte, že se mu to nelíbí, tak tuhle hru nehrajeme. Tak bych to vysvětlila i synovi.
Pokud máte krizovku, tohle bych rozhodně nepočítala mezi plusové body - zachoval se jako kre*én…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 16:35
@Mar__tanka1983 píše:
Klasika, kdy chlap dítě rozdovádí a najednou se rozhodne, že stačí, a dítě se musí okamžitě uklidnit a s činností přestat, jinak je zle :roll:
Není první, u koho jsem si toho všimla. Můj ex to taky dělal. Äle facka je rozhodně neadekvátní.
Možná ne před dítětem (dítě by pokud možno nemělo být přítomno dohadům kvůli rozdílnému přístupu), ale rozhodně bych k tomu své řekla.
A propříště bych manžela okamžitě utnula, kdyby začal zase lochtat. Že víte, že se mu to nelíbí, tak tuhle hru nehrajeme. Tak bych to vysvětlila i synovi.
Pokud máte krizovku, tohle bych rozhodně nepočítala mezi plusové body - zachoval se jako kre*én…

krizi máme už dlouho, včerejší den, ten výlet, byl pohodička, ale tahle událost to vše vrátila na původní úroveň, tedy ještě níž. Vůbec se mi s ním nechce nic budovat.

• Citovat
  • Nahlásit
33158
3.10.21 16:39
@Anonymní píše:
krizi máme už dlouho, včerejší den, ten výlet, byl pohodička, ale tahle událost to vše vrátila na původní úroveň, tedy ještě níž. Vůbec se mi s ním nechce nic budovat.

Brala bych to jako křížovatku. Buď začněte znovu, co bylo bylo. A nebo teda definitivně jděte od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat