Kabelka v pubertální věku?

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 18:04

Kabelka v pubertální věku?

Dobrý den, mám dceru které bude 16 let a koupila si kabelku. Měla dotedka takovou malinkou a včera přinesla novou a velkou. Že ji chce nosit ven apod. :D
Přijde mi to brzy a premylsim jestli povolit nebo ne.? Kdy začali vsde dcery nosit velké kabelky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34402
2.10.21 18:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dceru které bude 16 let a koupila si kabelku. Měla dotedka takovou malinkou a včera přinesla novou a velkou. Že ji chce nosit ven apod. :D
Přijde mi to brzy a premylsim jestli povolit nebo ne.? Kdy začali vsde dcery nosit velké kabelky?

to je tu víc meh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27048
2.10.21 18:13
@Anonymní píše:

POVOLIT? To jako vazne? V šestnácti jsem nosila, co jsem já uznala za vhodné. S matkou jsem maximálně konzultovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
2.10.21 18:15
@Anonymní píše:

jsi normální?
no že se ptám, vem si léky, dej si studený hadr a běž se dívat na televizi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 18:16
@Svistice píše:
POVOLIT? To jako vazne? V šestnácti jsem nosila, co jsem já uznala za vhodné. S matkou jsem maximálně konzultovala.

Ještě ji je 15.

• Citovat
  • Nahlásit
5308
2.10.21 18:18

Tak se jí asi do malé kabelky nevejdou věci, které si chce sebou vzít. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
2.10.21 18:21

Povolit patnáctce kabelku? Děláš si jako legraci? To přeci nemůžeš myslet vážně. Už nemáš ani nárok ji zakazovat sex. Natož kabelku. měla by ses trochu probrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
2.10.21 18:21

My si s dcerou půjčujeme kabelky dávno. A to bude mít za týden 13r.
Je teda fakt, že to nejsou klasické kabelky. Ale takové ty přes rameno. Že to se nosí pohodlněji. I batohy si půjčujeme.
Vůbec bych to neřešila. Ať si raději koupí za kapesné kabelku nebo klidně řasenku, než cigarety nebo jiný hnus. A představ si, že včera jsem kupovala zásobu na holení, že doma docházelo. Rovnou jsem brala víc barev, ať si je poznáme, které patří. Prostě nám děvčátka dospívají. Je třeba se s tím smířit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
2.10.21 18:23
@dedrichov píše:
Tak se jí asi do malé kabelky nevejdou věci, které si chce sebou vzít. :roll:

Tak bude sedět doma. Nebo si vezme dvě malé. Povolen může být ještě batůžek s plameňákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 18:23
@Kelsey píše:
My si s dcerou půjčujeme kabelky dávno. A to bude mít za týden 13r.
Je teda fakt, že to nejsou klasické kabelky. Ale takové ty přes rameno. Že to se nosí pohodlněji. I batohy si půjčujeme.
Vůbec bych to neřešila. Ať si raději koupí za kapesné kabelku nebo klidně řasenku, než cigarety nebo jiný hnus. A představ si, že včera jsem kupovala zásobu na holení, že doma docházelo. Rovnou jsem brala víc barev, ať si je poznáme, které patří. Prostě nám děvčátka dospívají. Je třeba se s tím smířit.

Ano kdyby měla menší.. Ona si koupila poměrně velkou a přijde mi na to v 15 dost mladá. :nevim: :(

• Citovat
  • Nahlásit
1344
2.10.21 18:24
@Anonymní píše:
Ano kdyby měla menší.. Ona si koupila poměrně velkou a přijde mi na to v 15 dost mladá. :nevim: :(

je jí 15, nemáš moc právo ji do toho mluvit. Fakt se vzpamatuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 18:26
@Arboretka píše:
je jí 15, nemáš moc právo ji do toho mluvit. Fakt se vzpamatuj

Já se o ní i bojím. Ano je vysoká a vypadá docela vyspěle, ale velkou kabelku..
Já měla první až někdy ve 20 možná i dyl. Nosila jsem černý batoh.

• Citovat
  • Nahlásit
3739
2.10.21 18:27

To je vtip? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 18:29
@kavenka píše:
To je vtip? 8o

Ne? Jak to tak vidím tak jsem asi mimo dobu..

• Citovat
  • Nahlásit
17870
2.10.21 18:29

V 16 jsem byla na gymplu a kromě 2 letyho vztahu s klukem jsem urcite měla víc než 1 kabelku. Btw do školy jsem ji nosila místo batohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat