Romantický pobyt jižní Čechy/Vysočina

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.10.21 09:49

Romantický pobyt jižní čech/vysočina

Ahojky, máte někdo tip na luxusní romantický pobyt s wellnesskem jen třeba na víkend někde okolí jižní čech/vysočina? Díky za tipy.

Příspěvek upraven 02.10.21 v 11:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5363
2.10.21 10:35

No tak zrovna v jižních Čechách toho najdeš dost ne? Lázně Třeboň, Hluboká, Český Krumlov…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.21 10:47

@dedrichov a nějaký konkrétní tip by nebyl? :D :D :D

Takto mi to k prdu..

Příspěvek upraven 02.10.21 v 11:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5363
2.10.21 10:52
@Cesta1234567 píše:
@dedrichov a nějaký konkrétní typ by nebyl? :D :D :DTakto mi to k prdu..

no byl: Spa Třeboň
to bys asi zvládla naťukat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26452
2.10.21 10:53

My teď byli v Krumlově, tam je to krásné, ale welness neporadím, na to nejsem, spíš sme chodili po tom městě, na výstavy, po památkách, na dobré jídlo atak :D ale je tam moc pěkně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
2.10.21 11:12

Tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5363
2.10.21 13:15
@Kriss Tina píše:
My teď byli v Krumlově, tam je to krásné, ale welness neporadím, na to nejsem, spíš sme chodili po tom městě, na výstavy, po památkách, na dobré jídlo atak :D ale je tam moc pěkně :palec:

stále je tam málo turistů? Byli jsme si to tam užít poslední červnový víkend a bylo to báječné :potlesk: Byli jsme i na křížové cestě a já teda nevynechala hřbitov :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26452
2.10.21 13:39

@dedrichov docela jo, my se teda trefili na Svatováclavské slavnosti, takže to bylo plnější, ale žádná hrůza, jak jsem čekala. Sme i povídali s obsluhou restaurace a prý to tam jde do háje, turistů a hlavně cizinců fakt hrozně málo. Zas pro mě dobrý, nemusela sem nikde stát fronty a brodit se davem Japonců s fotakama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5363
2.10.21 13:46
@Kriss Tina píše:
@dedrichov docela jo, my se teda trefili na Svatováclavské slavnosti, takže to bylo plnější, ale žádná hrůza, jak jsem čekala. Sme i povídali s obsluhou restaurace a prý to tam jde do háje, turistů a hlavně cizinců fakt hrozně málo. Zas pro mě dobrý, nemusela sem nikde stát fronty a brodit se davem Japonců s fotakama :D

No jo, to jsme chtěli jet vloni na Václava, pak byl manžel v karanténě, tak z toho sešlo.
A teď celý večer jsme v restauraci byli sami. Servírka poslala děti na průzkum: že můžou po hotelových chodbách, vedle na terasy ve dvorech, diskotékou na náměstí (byly to 3 domy spojené v 1 komplexu). A zlatí Japonci, teď tam prý jezdili Indové, Thaici a nevím co vše a prý neskutečný prasata, naprosto bez jakýchkoliv zábran.
Bydleli jsme v parádním apartmánu, vše nové, krásné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26452
2.10.21 14:18

@dedrichov Indy a Thajce sem nepotkala, převážně jen Češi a pár německy mluvících. Já tam byla přes lety a to fakt nebylo k hnutí a teď poloprázdné ulice, mě to třeba vyhovuje, ale pro ty obchody a restaurace to bude likvidační no, číšník třeba říkal, že mimo ty slavnosti nemají do čeho píchnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 18:23

Konkrétně na Vysočině myslím, že moc luxusního wellness nenajdeš.
Maximálně tak Chateau Herálec, koukni, zda by se ti líbilo.
Ani v jižních Čechách mne nic nenapadá, myslím, že to tu znám.. Záleží co si kdo představí pod pojmem luxusní wellness. Lázně Třeboň bych tímto tedy nepojmenovala. Ano, ve městě, parku, procházka kolem rybníka pěkná je..

• Citovat
  • Nahlásit
5363
2.10.21 19:28
@Anonymní píše:
Konkrétně na Vysočině myslím, že moc luxusního wellness nenajdeš.
Maximálně tak Chateau Herálec, koukni, zda by se ti líbilo.
Ani v jižních Čechách mne nic nenapadá, myslím, že to tu znám.. Záleží co si kdo představí pod pojmem luxusní wellness. Lázně Třeboň bych tímto tedy nepojmenovala. Ano, ve městě, parku, procházka kolem rybníka pěkná je..

No a to právě na chateau Herálec zase pro změnu chybí, to krásné okolí. Tam to znám zase já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
2.10.21 19:59

Hotel Zámek Valeč :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu