Reálné sny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:01
Reálné sny

Ahoj,
možná budu znít jako blázen, proto taky anonymně..

Ale dneska se mi zdal sen..večer jsem byla jakoby při smyslech a moje ja mluvilo na mě a říkalo mi že brzo umřu, že mam přestat kouřit že se ničím že mam začit žít zdravě a tak.. že nemam na sebe kašlat..mluvila jsem jakoby nějaka duše, takovy ten kouzelný hlas jako v pohádkach..

Beru teď cipralex léky chvíli, zajimalo by mě jestli to ma nějakou souvislost a jaky sen se vám třeba zdál?

Neveřím na boha nebo tak. ale posledni dobou cítím že prostě něco mezi námi je..

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7692 příspěvků 14.06.19 19:17

Tak ve snech se kromě událostí předešlého dne projevují naše touhy, přání, ale taky strachy a to čemu se vyhýbáme.

Klidně to může být tak, že ta část tebe samé, která tě dovedla k tomu, že by asi fakt bylo na čase říci si o pomoc, tak se ti snaží dostat se do vědomí i vrámci snu, který si zapamatuješ a nějak tě motivovat k tomu, abys na sebe tak nekašlala…

kouření omezuj až poté, co ti zaberou prášky, teď by ti to jen zbytečně přidalo další zátěž.

Pokud by to nešlo, tak si o tom promluv s ošetřujícím psychiatrem, protože kdyby se ti případně měnila antidepresivat, tak bruporion potlačuje chuť na nikotin.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
možná budu znít jako blázen, proto taky anonymně..

Ale dneska se mi zdal sen..večer jsem byla jakoby při smyslech a moje ja mluvilo na mě a říkalo mi že brzo umřu, že mam přestat kouřit že se ničím že mam začit žít zdravě a tak.. že nemam na sebe kašlat..mluvila jsem jakoby nějaka duše, takovy ten kouzelný hlas jako v pohádkach..

Beru teď cipralex léky chvíli, zajimalo by mě jestli to ma nějakou souvislost a jaky sen se vám třeba zdál?

Neveřím na boha nebo tak. ale posledni dobou cítím že prostě něco mezi námi je..

chtěla jsem se proletět jedním druhem letadla (menší velikosti) vzápětí se mi zdalo jak odchazím na druhý břeh(+ ještě něco jako varování). I když bych jsem se tím letadlem ráda prolétla, něco mi říká že by to pro mě nedopadlo dobře. Beru to jako varování pro sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:37

Moc bych ty sny nepodceňovala. Viděla jsem takhle umřít 4 lidi a jedno nenarozený miminko. :,( už mám strach z takových snů :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:15

Verim, ze neco mezi nebem a zemi je a neni dobre si s tim zahravat :( zdalo se mi neco, co jsem povazovala pomalu za sci-fi a stalo se :nevim:

Lulina999
Kecalka 380 příspěvků 14.06.19 20:18

Všechno vychází z Tvého podvědomí. Ve snech nebude nic, co by Tebe samotnou nenapadlo, ač si to často můžeme i myslet. Viděla jsi tam sama sebe, tak by sis možná své vlastní rady mohla vzít k srdci a třeba Ti bude líp :)

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28830 příspěvků 14.06.19 20:48

Ano - sny můžou varovat, nebo předpovídat. Mně takto sen reálně a přesně předpověděl hokejový výsledek ČR - Švédsko 2:1 :mavam:

Váš příspěvek
Reklama