Recepční v české spořitelně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola2121
Nováček 10 příspěvků 25.10.18 12:14
Recepcni v ceske sporitelne

Pracuje tu nekdo jako recepcni v ceske sporitelne? Jste spokojene?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 12:26

Taky by mně zajímalo. Byla jsem na jednom takovém přijímacím pohovu, bylo nás tam 13 trvalo to 4 hodiny a nakonec nevybrali nikoho a ta nabídka na toto místo se neustále opakuje. Tak mně zajímá co vlastně od recepční očekávají.

Nikola2121
Nováček 10 příspěvků 25.10.18 14:06
@Anonymní píše:
Taky by mně zajímalo. Byla jsem na jednom takovém přijímacím pohovu, bylo nás tam 13 trvalo to 4 hodiny a nakonec nevybrali nikoho a ta nabídka na toto místo se neustále opakuje. Tak mně zajímá co vlastně od recepční očekávají.

v jakem meste prosim????? take jsem si prave vsimla ze se ten inzerat stale opakuje, a jak ten pohovor probihal? A jaka byla prosim ,,konkurence”? Byl tam nekdo kdo by se na tu pozici hodil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 19:53

@Nikola2121 Teď jsem tady chvíli nebyla, tak nevím jestli Vás to ještě zajímá. Bylo to ve Zlíně a řekla bych, že konkurence byla opravdu velká. Byly tam mladé holky po vysoké škole a zároveň ženy tak +-kolem čtyřiceti a rozhodně měly zkušenosti a vědomosti. Být to na mně, tak bych z nich rozhodně vybrala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >