Recepty pro batole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kateřina107
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 18:58
Recepty pro batole

Zdravím maminky, poradíte mi prosím recepty pro malou (20 měsíců). Ze začátku mi jedla cokoliv, ale ted nechce jíst skoro nic az na jogurty, ovoce, zeleninu a samozřejmě sladkosti (ty jí ale moc nedávám). Ať uvařím cokolik, dám ji lžičku a plive mi to dal uz to ani nezkousi a brečí. Nechávám ji to jost i samotnou a ani tak to nechce. Afty v puse nemá, zuby už jí taky nelezou, už jsem vážně zoufalá a mam strach jak to pak bude třeba ve školce když ne nerozjí. Děkuji za rady klidně i radu jak ji přimět jíst.

Reakce:
Tableta
Závislačka 4323 příspěvků 02.02.19 19:09

Já vařím podle kuchařky Máma v kuchyni.

Tamtama
Extra třída :D 11960 příspěvků 02.02.19 19:15

V tomhle věku už kluci jedli normální jídlo.. jeden den ještě jedli „šlichtu“ a další už ji nechtěli, zkusila jsem dát ode mě a jedli..
jinak teda stresovat se v roce a půl ze školky mi přijde přehnané..

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 02.02.19 19:17

Já dávám patnáctiměsíčnímu normálně jídlo, které vařím nám, samozřejmě tolik nesolené a nekořeněné. Jakmile vidí, že máme na talíři něco jiného, tak to nechce.

Kateřina107
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 19:20

@Tamtama nestresuji se ze skolky :) byl ro jen příklad. Jinak jí dávám i normální jídlo co jíme my, ale ani to nechce.

Martanka92
Kecalka 342 příspěvků 02.02.19 19:21

@Kateřina107 sice neporadím, ale naše malá má taky 20 měsíců a cca od roka a pul v podstatě nic moc není. Občas suchý rohlík a většinou jogurt. Jednou se i stalo, že mi večer došlo, že za celý den nesnědla vůbec nic :( ale teplé jídlo, alespoň malinko do ní dostanu tak jednou za 2 dny…

Kateřina107
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 19:25

@Martanka92
To sme na tom stejně, jediné co vim 100% ze mi sni jsou kuřecí kousky a hranolky, ty ji teda delam jen v troube bez oleje ale i tak me to docela trápí ze nic vic nechce. Driv jedla aspin prikrmy z obchodu ale ted uz ani ty.

lea79
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 02.02.19 19:48

@Kateřina107 Hele ono je to v tomto věku poměrně časté. Můj starší syn jedl odmalička všechno, pak v roce a půl konec, byl živ jenom ze suchých rohlíků. :roll: Občas si dal něco od manžela a jinak nic. Po druhém roce nastoupil do školky a učitelky říkají, že jí všechno, občas si jde i přidat. :mrgreen: Ale doma má stejně občas dny, kdy nejí vůbec nic. Takže bych byla v klidu, hlady neumře, neboj. ;)

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 02.02.19 19:56

Zkus ji dát jídlo co máš ty..Já vařím pri dvouletou to co máme my..akorát jsem se naučila min split a korenit a kdo jde.. dochutí si na talíři…A dlabe jak diva

Pocahonta
Kecalka 329 příspěvků 02.02.19 21:15

Tak alespoň něco jí… Co třeba hustší polévky? Sladkosti bych úplně vynechala… Pokud dostatečně pije, dá se to… Ale vím, že to musí být na šišku, když se s tím pro ní s láskou vaříš a ona vůbec neochutná…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >