Recepty pro dítě skoro 9.měsíců

15
24.9.20 20:35

Recepty pro dítě skoro 9.měsíců

Zdravím, prosím napište mi nějaké recepty co děláte nebo jste dělali svým prckům… Už mi dochází nápady. Malá bude mít zachvilku 9.měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4853
24.9.20 20:38

Všechno co my, méně soli, bez cukru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
24.9.20 20:40

V devíti měsících jsem převážně kombinovala všemožnou zeleninu s hovězím nebo kuřecím masem. Pak jsme pridávali rýží, těstoviny atd. Dbala jsem hodně na pestrost zeleniny a nesnažila se o žádné kulinářské umění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
24.9.20 20:42

@karmen1 já právě většinou uvařím maso a zeleninu. Někdy zeleninu rozmixuji a přidám i rýži nebo kuskus, ale přijde mi, že dělám furt to stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24998
24.9.20 20:54

U nás frčí třeba těstoviny s avokádem a rajčetem. Už jsem dávala docela velký kousky všeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
24.9.20 21:39

Vařená, dušená, pečená… různá zelenina různé mixy… pak maso telecí, krutí, kuřecí, hovězí, králičí… (maso 3-4× týdně) taky vařené, pečené, na páře, ve vodě…, rozmačkat, rozmixovat… přidat kuskus, rýži, brambor, těstoviny, jáhly, pohanku… a nějaký kvalitní tuk a hotovka… neřešit, nestresovat nehledat v tom vědu. Mimču je to celkem fuk. Někdy kolem 18-24m začne ohrnovat nos a bude vymýšlet :-) pak záleží co dovolíš a nedovolíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
25.9.20 22:16

V tomhle věku jsem už dávala hodně i stravitelnejsi luštěniny - červená čočka, zelené fazolky, hrášek. Maso hlavně nedávat furt kuře, naopak prťata by měly mít hlavně červené maso kvůli železu. Vařila jsem dost i krůtí a králičí, obecně tyhle masa vařím hodně, krůtí kupuju víc než kuře, chutná mi víc. Občas jsem taky koupila skleničku s lososem nebo jehněčím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
25.9.20 22:17

Taky už sýry, dělala jsem těstoviny se zeleninou a cottage nebo mozzarelou. Taky občas do něčeho vajíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama