Reklama

Redukce na WC

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 29.07.09 07:10
Redukce na WC

Ahojky, mate nekdo tuhle redukci na WC http://www.eberunka.cz/detail.php?…
nezda se vam maly ten otvor, ja jak tam maleho po:,–(im, tak ma pindika uplne natlaceneho ve predu, nevim zda to maji tak vsechyn redukce??? Diky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 29.07.09 07:14

toto sice nemame, ale neco na ten zpusob a vazne je to celkem maly, lepsi jsou ty jak vypadaji jako normalni prkynko na wc akorat v malem :wink:

Kac
Kelišová 5049 příspěvků 29.07.09 07:29

Ahoj,
N čurání jsme zvedali prkýnko. My jsme chodili na nádstavec jedine na velkou a „hlídali“ aby mu pindík pri učurnutí nevyskocil. Ted si to hlídá sám a minulý týden neuhlídal, protoze se „soustředil“ na výkon :lol: tak nic, dala jsem mu ciste veci a vytřela, ze?
Ale kupovali jsme ho v kamennem obchode s tím, že jsme byli s prodavačkou domluvené, že kdyby nesedelo,tak hned ten den prijdeme vyměnit, meli a si 3druhy (cca 70Kč).
 Kač

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 29.07.09 07:48

Ahoj,

my jsme měli taky „klasickou“ redukci, co vypadala jako normální bílý prkýnko na záchod. Ale použili jsme ji asi 2×, Matyáš chtěl chodit rovnou na velký záchod :-) Občas se nám stalo, že se s čůráním trefil mezi prkýnko a mísu :lol: , takže jsme to utřeli a bylo.

Ale problém s malým otvorem a skříplým pinďou jsme měli u nočníků. Nakonec jsme používali ten nejobyčejnější nejlevnější, prostě model z našeho dětství :-)

Tereza

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.09 09:33

Hlavně když nějakou redukci koupíš, nejprv se ujisti že jí můžeš třeba vrátit … my si pořídili prkýnko nové, pěkně zdobné, koupili jsme tu úplně obyč klasickou redukci, a do prkýnka nám nepasovala. Naštěstí mě na to paní upozornila, takže jsem to mohla vrátit.
Místo redukce máme stupínek, a mlaďoch chodí čurat na stojáka. Když kakal, tak jsme u něj byli a přidržovali ho a rychle se naučil sám že se má držet aby nezapadl. A pod nožky mu dáváme (on sám si už dává) stupínek, takový schůdky jako, vyšší, co má k umyvadlu, takže si i nožky na wc opře.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 29.07.09 09:57

ahoj tohle prkénko koupil tchán máme ho u něj ano zdá se mi menší otvor,ale vzhledem k holčičce to TEri neva.
Doma máme co kupoval manža v Obi s medvídkem pů a tam je pro klučíky přímo taková vychytávka.

spoony
Stálice 53 příspěvků 29.07.09 18:49

ahoj, my mame tohle http://www.johnlewis.com/…Product.aspx a stejne jako u nocniku mi pripada ze tam nema pro pindika pohodli a dost mista. Je mu 25mes a jeste jsme ho k sezeni na nicem nenaucili, tuhle se pocural (byl ‚naostro‘ a tak jsem ho vedla k zachodu a poukazovat na nocnik uz mi bylo jasny ze nema cenu, ten ignoruje, tak jsem ho postavila k mise, avedla prkynko, stahla mu kalhoty a ukazovala ze curat dovnitr. Mel pindika presne na urovni ty keramiky, asi by to s pridrzenim slo i bez stolicky. Na stolicce co ma k umyvadlu by zase byl totiz moc vysoko. Mel z toho docela srandu a mam pocit ze se to mozna ujme lip a driv nez sezeni.

tasa
Echt Kelišová 9001 příspěvků 25.11.13 21:01

Obnovuji diskuzi se snahou rozprodit jí, není toho tu moc

jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 25.11.13 21:02

8o A co chces rozproudit?

tasa
Echt Kelišová 9001 příspěvků 25.11.13 21:06
Jakou redukci-tip zda s ušima, ty můžou být do ruznejch uhlů, bez nich, s operatkem, polstrováním, jestli mají všechny redukce přísavky. taky jsem nepochopila redukci pod prkýnko, nechapu system pouziti.
@jakuve píše:
8o A co chces rozproudit?

pampalin
Závislačka 4227 příspěvků 25.11.13 21:07

Asi diskusi, ne :mrgreen:? Se omlouvám, ale mám nějakou bujarou náladu.

tasa
Echt Kelišová 9001 příspěvků 25.11.13 21:10

Tak mi bujare porad, co rikas na toto:
http://detskezbozi.com/…wc-soft.html

@pampalin píše:
Asi diskusi, ne :mrgreen:? Se omlouvám, ale mám nějakou bujarou náladu.

nepřihlášená martina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.13 21:29

Opěrátko určitě (pro kluka i vepředu vyvýšené), polstrování mi přijde celkem zbytečné (a zejména představa že drhnu ty záhyby… ) máme obyčejné „hippo“ co bývá v hypermarketech s „protiskluzem“ a bez výhrad

jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 25.11.13 21:36
@nepřihlášená martina píše:
Opěrátko určitě (pro kluka i vepředu vyvýšené), polstrování mi přijde celkem zbytečné (a zejména představa že drhnu ty záhyby… ) máme obyčejné „hippo“ co bývá v hypermarketech s „protiskluzem“ a bez výhrad

Ja mam polstrovane a nedam na to dopustit. Meli jsme i obyc. a kluk si i sam vzdy vybral to polstrovane. A cisteni neni takovy opruz :nevim:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.11.13 21:53

My máme s držátkama a štaflema, malé se na tom dobře sedí, že si může opřít nohy. Jestli má přísavky, netuším, asi jo :-) postrované to není, ale věřím, že to může být pohodlné :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >