Regrese a vztahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:20
Regrese a vztahy

Ahojte milý čtenáři,

Vím, že téma regrese už tady někdy bylo. Mě zajímá regrese v souvislosti s mým problémem. Je mi 38 let a už jsem 6 let sama. Ne proto, že bych chtěla. Problém je v tom, že když se mi někdo líbí a chtěla bych s ním něco víc, tak je pro mě nedostupný. Zamilovávám se do lidí, kteří mě moc nechtějí. Většinou jsou buď zadání a semnou si jen „flirtovaly“, nebo mě měly jen jako převozník a když se jim to zrovna hodilo, tak mě hodily přes palubu. Kvůli tomu nemám stále žádného stálého partnera a vlastní děti už asi také nestihnu. Chtela bych pochopit, proč to tak mám. Už jsem diskutovala ohledně tohoto problémů i v souvislosti s prychoterapií u psychologa, ale slyšela jsem, že jsou většinou neúspěšné.

Máte někdo zkušenosti s regresi v souvislosti se vztahy? Popřípadě, pomohla by hypnóza?

Za případné odpovědi děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:25

Jen bych k tomu chtěla ještě dodat, že když se někomu líbím já a chtěl by mě hodně, tak z mé strany nic nevzikne, nepřeskočí ta jiskra.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 23.03.19 20:32

Musel bych Tě vidět in natura. ;)

Ou
Kelišová 6977 příspěvků 23.03.19 20:35

Sabotuješ sama sebe. Ne z důvodů minulých životů či porodního traumatu. Důvody které tě k tomu vedou koření někde v tom jak se k sobě vztahuješ, jak se k sobě vztahovali tvoji rodiče, jakou máš dosavadní historii.

To že ses s někým bavila a oni ti řekl že psychoterapie na to nefunguje je další autosabotáž.

Ano - pokud vstoupíš do psychoterapie s tím - teď mě opravte, tak pochopitelně ničeho nedosáhneš. Psychoterapie je proces, který ti pomáhá porozumět sobě. Ne za pomoci manipulace s „regresí“, ale pomalým, leč trvalým zvědomění toho, čemu se ve své duši vyhýhábš, čeho se bojíš, co potlačuješ a náslendé snahy změnit tyto autosabotážní vzorce.

Ideálně hledej někoho, kdo dělá gestalt, to by pro tebe měl být nejefetkivnější směr. Pohlaví terapeuta či terapeutky vybírej podle toho, se kterým z rodičů máš méně bolestivý vztah. http://csgt.cz/

Ano - můžeš se vydat cestou ezoseminářů a uvalit nemalé prachy za zášžitky tohoto typu. Ale no, s reálnou a trvalou změnou nepočítej. Oni všichni ti zázrační terapeuté především potřebují aby se s vracela, popřípadě aby ses od nich nechala (za patřičné prachy) vycvičit v té jejich boží metodě, které nejspíš propadneš, ale většina posluchačů budou podobně frustrované ženské, takže šance na příčetné seznámení bude docela malá. Maximálně, pokud budeš patřit k té atraktivní části, tak tě guru vojede.

Uživatel je onlineJessie_james
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 23.03.19 20:37
@Anonymní píše:
Jen bych k tomu chtěla ještě dodat, že když se někomu líbím já a chtěl by mě hodně, tak z mé strany nic nevzikne, nepřeskočí ta jiskra.

Bojíš se, jsi úzkostlivá, ostýchavá ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:11

Regresní terapie tady v republice umí málokdo, ti co jsou v tom dobrý nejsou na netu. Také jsou to lidé, ne vždy kteří si udělají kurzy a myslí si ze sežrali moudrost světa. Ve výsledku může i poškodit. Sama jsem byla v regresi 5minut omylem v lecitelske škole bylo nás tam 8 v té době jsem ani nevěděla co to je.ze školy okamžitě odešla a 2 x jsem navštívila psychologa ktery mi velice pomohl. Celkově se zajímám o tyto věci a půlka lidí je mimo a treba jsou i medialne známí a maj i knižní bestseller.psychologa bych nezatracovala.

Uživatel je onlineJessie_james
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 23.03.19 21:23

Možná že by Ti pomohlo holotropní dýchání u MUDr. Michaela Vančury. Znám ho jako pacient od roku 1979, a hodně mi pomohl, zejména hypnózou a regresivní terapií. Holotropní dýchání jsem u něj neabsolvoval, ale vím, že je to vynikajicí odborník a pomohl mnoha lidem a kdysi i mě..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:41
@Jessie_james píše:
Bojíš se, jsi úzkostlivá, ostýchavá ?

Ano jsem takový typ povahy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:47
@Ou píše:
Sabotuješ sama sebe. Ne z důvodů minulých životů či porodního traumatu. Důvody které tě k tomu vedou koření někde v tom jak se k sobě vztahuješ, jak se k sobě vztahovali tvoji rodiče, jakou máš dosavadní historii.

To že ses s někým bavila a oni ti řekl že psychoterapie na to nefunguje je další autosabotáž.

Ano - pokud vstoupíš do psychoterapie s tím - teď mě opravte, tak pochopitelně ničeho nedosáhneš. Psychoterapie je proces, který ti pomáhá porozumět sobě. Ne za pomoci manipulace s „regresí“, ale pomalým, leč trvalým zvědomění toho, čemu se ve své duši vyhýhábš, čeho se bojíš, co potlačuješ a náslendé snahy změnit tyto autosabotážní vzorce.

Ideálně hledej někoho, kdo dělá gestalt, to by pro tebe měl být nejefetkivnější směr. Pohlaví terapeuta či terapeutky vybírej podle toho, se kterým z rodičů máš méně bolestivý vztah. http://csgt.cz/

Ano - můžeš se vydat cestou ezoseminářů a uvalit nemalé prachy za zášžitky tohoto typu. Ale no, s reálnou a trvalou změnou nepočítej. Oni všichni ti zázrační terapeuté především potřebují aby se s vracela, popřípadě aby ses od nich nechala (za patřičné prachy) vycvičit v té jejich boží metodě, které nejspíš propadneš, ale většina posluchačů budou podobně frustrované ženské, takže šance na příčetné seznámení bude docela malá. Maximálně, pokud budeš patřit k té atraktivní části, tak tě guru vojede.

Děkuji za typ, určitě se na to podívám

Váš příspěvek
Reklama