Rozhodl se... A řekl, že mě už nechce

md
22.2.10 13:36

Řekl, že mě už nechce

Dobrý a pěkný den všem. Už jednou jsem psala, že jsem přišla na manželovu něvěru a chtěla radu. Nevyhodila jsem ho, vše „fungovalo“ skoro jako dřív, ale dohodli jsme se společně, že mi řekne, co bude dál. Čím víc se ten den blížil, tím jsem byla nervóznější a neustále jsem se ho ptala, co teda bude. Teď už vím, že to byla obrovská chyba. Včera mi totiž řekl, že mě už nechce. Že chce jí, že to teď cítí jinak a že naše 17-tileté manželství sice pro něj hodně znamená, ale že to už jinak nejde. Bydlet bude zatím s náma. Taky mi řekl, že poslední dobou se se mnou miloval jen proto, že to už mohlo být naposledy a hlavně kvůli mě. Přesto celou dobu manželství tobyl on, kdo vyžadoval určitou sexuální frekvenci. Nevím, co mám dělat , protože ho pořád chci. Jsem schopná mu to odpustit, ale on nejde. Zdravý rozum mi říká vykašli se na něj, není jediný na celém světě. ale pro mě zatím vždycky byl. Bojím se budoucnosti. Jestli někdo umíte, poraďte prosím!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.2.10 13:47

Milá MD tvůj zdravý rozum ti radí dobře. Vykašli se na něj. On chce být s ní, ale bydlet bude u vás? To mu jako budeš vařit, prát, žehlit a on bude chodit k jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
22.2.10 13:50

Tak to je smutné :cry:

Ale s toho co píšeš mi příjde že se už rozhodl :nevim: :-( a nic moc s tím neuděláš :-(

Nevím jak to napsat abych tě neurazila a nezranila ale asi se s tím budeš muset vyrovnat.V tomto případě asi žádná rada nepomůže :think: :cry: i kdyby ses stavěla na hlavu tak to asi zpátky nevrátíš pokud ti řekl že už te nemiluje tak by jste byli neštastní oba i kdyby jste ve vztahu zůstali.

Moc jsme neporadila co? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.10 13:52

Ahoj, předně se omlouvám, že píšu jako anonymní, ale jinak to nejde. Možná drsná rada, ale podle mne ta nejlepší - vím to z vlastní zkušenosti. Nech ho odejít a začni nový život, určitě potkáš někoho jiného komu na Tobě bude moc záležet, přesto že se Ti to teď zdá jako nemožné, ale za pár měsíců můžeš být znovu šťastná a tomuhle se už jen ,,smát,, Už se to nikdy nevrátí, i kdyby teď zůstal je to jen protahování konce, který stejně jednou přijde. Seber veškerou odvahu, neboj se, vyraž třeba na dovolenou, s kamarádkama na relax víkend … držím Ti palce. Dobře to dopadne i když to nebude ze začátku příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
1853
22.2.10 13:58

mě se to moc nezdá… . Zatím bude bydlet s náma :nevim: aby si nemyslel,že doma bude o něj postaráno jako doposud a on si bude někde se slečnou užívat .Když ho holka chce ,má mu minimálně vařit uklízet ,prát atd.Je to těžký ,ale nad tím je třeba se zamyslet… On ti řekl ,že tě nechce,ale když bude bydlet s vámi konfort manželství mu zůstane a zodpovědnost žádná. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.2.10 14:01

No tak to je smutne ale pokud bych ja byla v tve situaci a muj muz mi rekl ze chce svou milenku ale bydlet bude zatim doma tak bych ho vyrazila.
Nebudu mit doma nekoho kdo me nechce,spavala se mnou jen proto ze to mohlo byt naposledy atd..
Bud silna,preji at to prekonas a at si brzy najdes nekoho s kym se budes citit dobre.
Mmch myslim ze se rozhodl proto i z toho duvodu ze jsi na nej tlacila a stale se ho ptala na to jak se rozhodl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
22.2.10 14:02

ahoj v tomhle se těžko radí přeci jenom 17let je dost dlouhá doba, ale být ve vzahu kde k sobě nic necítíte je skutečně zbytečné.budoucnosti se neboj, konečně to ber tak,že budeš mít čas sama na sebe a nebudeš muset prát na chlapa..... budeš paní svého času a budeš si užívat, věnovat se svým koníčkům,bohužel lidé se scházejí a rozcházejí , je těžké se s tím vyrovnat ,ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
22.2.10 14:27

ahoj, tak v případě, že je doma užitečný, stará se o děti, nebo o domácnost, tak bych ho tam teda nechala (v případě, že to máte doma zařízené jak psaly holky - ty makáš, on ne, bych ho vyhodila), ale o to častěji vyraž do společnosti, ať se s někým seznámíš. A nemusí to být nutně nový chlap, je fajn získat nové přátele, třeba na společné výlety, nebo co mají stejné koníčky jako ty. Prostě toho chlapa nech jít, násilím ho stejně u sebe neudržíš a nemá smysl truchlit kvůli minulosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.10 14:41

Ahoj MD, tak myslím, že se nemusíš obávat…bude to třeba těžký, ale nebude to těžší než teď a hlavně si myslím, že máš na víc, že jsi ženská, která by se právě proto co ti udělal, měla zvednou z toho pomyslného dna, chytit hrdost za pačesy a nechat ho odejít. Jediná cesta! Jak se říká dvakrát do jedné řeky nevstoupíš. Podle doby co jste spolu bych řekla, že jsi v tom nejlepším věku začít žít tak jak tobě se bude chtít…vůbec bych se nebála. Je to prostě jen chlap a neměl by s tebou orat. Ať si jde když chce, ale nenechala bych ho bydlet se mnou. Měla jsem to podobné…měl milenku, ale nechtěl od nás…já prala, uklízela, vařila o malého se starala a on si užíval…NENENE takhle ne…jednou jsem mu sbalila věci a když 14dní ležely na chodbě, našla jsem si podnájem a s malým se, když nebyl víkend doma odstěhovala. Začala jsem znovu. Popravdě to bylo těžké, ale nemohla jsem se nachat takhle vydírat. Po půl roce nás rozvedli a mě bylo fajn. Sice na všechno sama (i když v té době jsem zjistila, jak úžasnou mám rodinu a kamarády) ale sovobodná a hrdá. Nyní je to 5let, jsem znovu vdaná, mám skoro dvouměsíční holčičku a jsem přešťastní. Jde o to udělat ten zásadní a důležitý krok dopředu a nestát na jednom místě. Bolí to, ale každá bolest jednou přejde a zase ti narostou křídla. Uvědom si, že jsi určitě krásná ženská, plná života a staré dobré pořekadlo zní:„Pro jedno kvítí slunce nesvítí.“ Budu držet palečky a doufat, že tvoje vůle a tvoje chuť ŽÍT bude silnější než strach a ty se osvobodíš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.10 15:12

Jak píše Rendy, tak chlap se většinou nemůže rozhodnout, jestli zůstat nebo jít. Takových případů znám z okolí několik. Většinou jim to vyhovuje tak, jak to je - pohodlí a zázemí u manželky /pokud nedělá velké scény/ a povyražení u milenky.
Nemyslím si, že si to uspíšila ultimátama, znám holku, co ho nechala být ať se rozmyslí sám, netlačila, ale tlačila ta druhá, tak šel. Pak případ, kdy on sám řekl, že toho toho datumu se rozhodne a ani náhodou, pak sám že prý to s milenkou skončí a taky ani náhodou, tak ho manželka vyhodila, jenže nešlo vše podle slečny, tak byl za půl roku zpátky a teď už dlouho seká dobrotu.

• Nahlásit
  • Citovat
22.2.10 15:18

To je taky pravda…hlavně bys za nějakou dobu (když jemu to nevyjde) ho neměla vzít zpátky. Oni na to sází. A jestli přemýšlíš nad dětmi a že je dobré držet vztah alespoň kvůli dětem, tak to je chyba. Děti cítí, že to mezi vámi není v pohodě a že vaše láska vyprchala (nebo alespoň z jeho strany) a jen soužití dětem ubližuje. Děti potřebují spokojené a šťastné rodiče!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3129
22.2.10 15:30
lleennttiillkkaa píše:
Milá MD tvůj zdravý rozum ti radí dobře. Vykašli se na něj. On chce být s ní, ale bydlet bude u vás? To mu jako budeš vařit, prát, žehlit a on bude chodit k jiný?

Souhlasím, když chce k jiné, tak také s kuframa a co nejdříve, tím lépe pro Tebe. Přeci se nebudeš ponižovat a ještě mu dělat služku. Už Ti za to nestojí. Je dost pohodlný, když si dovolí bydlet při této situaci u vás, já bych ho hnala sviňským krokem. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama