Něco se děje... Nevěra?

luck
20.2.10 07:02

Nevěra?

Dobrý den, omlouvám se předem za anonym, ale některé věci prostě nechci ventilovat pod svým jménem. Po přečtení určitě pochopité proč.
Trápí mě partner. Nechodí domů z práce skoro nikdy včas, vždy má tisíc výmluv, proč musel přijít až v devět. Chápala bych, kdyby opravdu, tak moc pracoval, ale na konci měsíce vždy přijde s tím, že mu chybí hodiny a musí si je nadpracovávat. Svádí to na kamarády, věčně za někým někam chodí, věčně se s některým ze svých kamarádů musí sejít. Když mu řeknu, že se mi to nelíbí, že nejsme vůbec spolu, argumentuje tím, že já své kamarády vídám přes den kdykoliv chci a on může jen večer a že to podstatně omezil. Nevidí to, že na mě je starost o celou domácnost a mimíse, že ve městě, kde teď žijeme nemám nikoho, kdo by mi pomohl. S rodiči jsem se rok neviděla, kamarády tu mám asi tři. Nemůžu malou dát nikomu na hlídání a jít někam pryč a ani nechci, protože jsem se rozhodla, že budeme rodina a chtěla bych, abychom rodinou opravdy byli. Bohužel zatím mám pocit, že jsem jen já a mimís a občas mezi nás zavítá i partner.
Zrovna dnes odešel v pět ráno někam do klubu. Má se tam sejít s klukem, který je nezodpovědný, bere snad každou drogu, která se dá apod. Když jsem se ho ptala, proč se musí scházet v pět ráno, tak mi řekl, že ho už dlouho neviděl a protože všude dluží peníze ( ten kamarád ), může chodit jen na několik málo míst, proto se prý mohou sejít jenom tam.
Hrozně mě to rozčílilo, nechtěla jsem, aby takhle ráno někam chodit, protože si dovedu představit, jak bude vypadat, když přijde domů a že nám zase zkazí celou sobotu.
Kdysi jsem hledala u něj v pracovním batohu nějaký papíry ( chtěl je najít přítel ) a našla jsem tam krabičku kondomů, celou a zabalenou. Dnes, když odešel a já byla naštvaná, napadlo mě, že se podívám, jestli tam jsou pořád. A co myslíte? Nejsou. Nevím, proč jsem se tam koukala, ale hodně mě nahlodali moji přátelé, kteří se mě všichni tři ( nezávisle na sobě ) zeptali, jestli někoho nemá.
Záčínám být přesvědčená, že asi ano.
A nevím, co mám dělat? Mám se prásknout,zeptat se na kondomy? Mám dělat, že nic? Jak mu mám vysvětlit, že je pro mě důležité, aby s námi trávil víc času? Už nevím co dál. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

peka83
20.2.10 07:30

ahojky

ahojky.
to je zvlastni hodne zvlastnia kondom v kapse taky, protoze pokud by to mel na tebe mely byste je odma ne v kalhotech se kteryma chodi ven.asi bych tomu taky neverila ze chodi z akamaradem.
nerikej mu to jest estemi kondomi.pockej jeste na nejake jine dukazy.ikdyz je to hnus.nemas nejakeho znameho, kterej by ho treba jeden den mohl sledovat??zeby smu to zaplatila,?je to sice hnusale jako co nadelas,? lepsi nez zi v nejistote aaby stebe delal vola za zady.

• Nahlásit
  • Citovat
sophinka
20.2.10 07:32

tak nevím jestli bych vůbec o takovýho chlapa stála a usilovala. Určitě je někdo ,kdo by si tě vážil a byl ti oporou . Věř mi i já po jednou blbovi narazila na prince na bílém koni :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
18312
20.2.10 07:33

Hmmm, „protože jsem se rozhodla, že budeme rodina…“ A probrala jsi toto své rozhodnutí s partnerem nebo si ho schováváš jen uvnitř své hlavy? (Neber to prosím jako moralizování, chci si to jen ujasnit…)

Zdá se mně, že tvému partnerovi je uvnitř vašeho vztahu docela těsno a dusno. Je samozřejmě možné, že si hledá cestičky, jak si z tohoto „ventilovat stres“. Ale vrtá mně v hlavě jiná věc: kamarádí s narkomanem. Vrací se pozdě večer, v práci mu chybí hodiny… Změnil se až během vztahu nebo takový býval i dřív? Lidi se nemění mávnutím kouzelného proutku, vždycky víceméně pokračujou v tom, co dělali dřív… Zkus si napřed sama pro sebe zrekapitulovat, jak to mezi vámi bylo dřív a jestli se postupem času nezačalo něco měnit - a hlavně proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
20.2.10 07:40

A ještě ke stabilitě situace vaší rodiny: to, že jsi daleo od rodiny a kamrády máš v místě asi tři, to ti asi taky moc neprospívá. Nechci moc dělat chytrého, ale na tvém místě bych se snažil počet kamarádů rozšířit. Já jsem na tom podobně, ale od samého začátku intenzívně hledám..... A už to nese výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luck
20.2.10 08:00

To že jsme rodina, to jsme rozhodli oba, to je jasné, ale poslední dobou mám pocit, že o to stojím jen a jen já. Nevím, jak vyjádřit, to co z něj cítím, ale ta snaha o to být spolu, jako by se vytrácela někam pryč. Snažím se s ním o tom mluvit, pořád mi říká, že mě opravdu miluje. Nosí mi dárečky, kytky,snídaně do postele, dělá pro mě první poslední, v tomhle se nic nezměnilo. Jen mi prostě pořád utíká. Tvrdí, že je to normální. Že prostě potřebuje čas na sebe. Ale mě prostě nepřijde normální ve 32 letech vstát v pět ráno a jít do nějákého klubu. Možná ve 20 by to mohlo být dobrodružné. Říkala jsem mu, že jsem nešťastná, že se trápím. Pořád slibje, že to změní, ale něják chybí skutky. Je nám spolu dobře, jsme naladěni na stejnou vlnu, jak se říká. Je to inteligentní, zábavný a milý chlap, proto jsem ještě nezabouchla dveře a snažím se bojovat. Zkouším mu dávat volnost, abych ho nedusila. Zkouším mu naznačovat, že jeho volnost ničí mě, ale marně. A teď ještě to podezření na nevěru. To bolí.
Sledovat ho…nevím..to mi přijde jako ve špatné detektivce. :-(
Juro, nemyslela jsem, že mám jen tři kamarády…těch mám víc, ale přátel..lidí, věřím, tak to jsou jen tři lidičky. Celkově jsem spíš introvert a moc málo věřím cizím lidem, i když za monitorem se to nezdá, to jsem občas opakem.

• Nahlásit
  • Citovat
18312
20.2.10 08:20

Rozhodně bych ho nesledoval. Asi ti přijde necitelné, co teď řeknu, ale pro udržení vztahu je lepší praktikovat přísloví „co oči nevidí, srdce nebolí“. Věř mi, je to tak…
Každý chlap potřebuje prostor k seberealizaci. Nevím, čím se zaobírá ten tvůj - já mám svou historii, svoje letadla a svoje modely. S tím si bohatě vystačím. Ale pokud bych to do budoucna musel redukovat (možná že na to dojde…), tak bych tím asi dost trpěl. Třeba mu rodina jako prostor k seberealizaci nestačí - zkus s ním dát řeč na téma, co si pod tím slovním spojením představuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luck
20.2.10 08:26

Tak já po jeho nevěře pátrat nebudu to ne, už se trápím i tak nepomůže mi vědět, kdo, kdy, proč a jak!!! Já chci náš vztah udržet, spíš možná potřebuju poradit, jak? Jak na něj? A jak se s tím vším vyrovnat tak, aby to nepoložilo mě. Teď tady od šesti od rána sedím a brečím.
Seberealizace u něj. Dřív dělal africký tanec…přestal…ale už před tím, než jsme spolu začali bydlet atd. Teď? Nevím… Kdyby měl nějaký koníček, dá se to asi pochopit, dá se to tolerovat. Nevadilo by mi mít doma tanečníka, sportovce, sběratele apod.
Vadí mi chodič do hospody, když to tak řeknu. Není tu některá, která měla taky takové muže. A jak to zvládli. Podotýkám, že alkoholik není, protože v zásadě nepije a chodí domů střízlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
18312
20.2.10 08:32

No jo, ale chlapi třeba chodí do hospody taky proto, aby si udrželi kontakt s kolegama ve stejné profesi od jiné firmy… Takových případů znám dost. A mnohdy to při ztrátě zaměstnání pomůže nastartovat nový výdělek. Takové „profesní hospodské skupiny“ znám třeba z okolí Blanska a v severní půlce Brna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luck
20.2.10 08:44

Juro, on pracuje v bance, a věř mi, že bankéři nechodí " schůzovat" do takových podniků, kam chodí to moje zlatíčko. :cert: Jestli teda nejsou kluby apod. jen záminka. :nevim: :nevim: Já už prostě nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
1853
20.2.10 09:05

no to by ses asi divila… ,no zamysli se jestli doma nemluvíš pořád dokola jenom o dítěti ,nebo nevyčítáš, že si sama a on v trapu..... .Jinak jak jsi říkala ,že chceš vztah udržet i přes možnou nevěru…,poničem nepátrej,najdi si jinou zábavu ,třeby jed za rodiči na týden , dva nebo za kamarádkami.Chod do mateřských center ,nebo si domluv na večer cvičení at je s malou doma někdy taky sám… .Jak dlouho už jsi doma? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luck
20.2.10 09:16

Doma jsem teprve půl roku, ale musím říct, že se mi to tak něják začíná pomalu sypat na hlavu. Je to tak, že poslední dobou to, že je pořád pryč řešíme často. Jenže…tím jak spolu trávíme pořád míň a míň času, tak se začínáme vzdalovat. Vždycky jsme si večer vyprávěli co bylo, jak bylo. Teď? Teď přijde v devět, o půl desáté a já už prostě nemám chuť povídat mu o tom, co jsme s mimísem dělali. Vždy se na něj celý den těším, ale čím je později a později, tím jsme naštvanější a je to. Snažila jsem se mu to vysvětlit. Říkala jsem mu ať si vymezí dva večery v týdnu a ty ať si lítá třeba na Mars. Všechno zbytečný. Minulý pátek jsem chtěla jít večer ven já. Jenže nakonec jsme se domluvili, že si uděláme spolu hezký večer. A kdo myslíte, že na ten hezký večer nedorazil? Je mi všechno moc líto. Asi píšu dost zmateně, ale je to tím, jak se to ve mě všechno šíleně pere. Na jednu stranu ta láska a to dobrý a druhou to, jak to všechno kazí a ničí a možná nevěra. :-( Cvičení bych asi nezvládla, máme ještě ke všemu dost náročného psa, který potřebuje pohyt, tudíž běhám každé ráno s ním a to opravdu, že chodím BĚHAT a odpoledne chodíme na tříhodinové vycházky do místního lesoparku. A jít někam večer cvičit je nad mé síly. :-( :cry: Dneska jdu s kamarádem a jeho přítelem do zoo, nechci být doma až přijde a něco pod zápalem emocí řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
1853
20.2.10 10:03

A donese domů aspon adekvátní množství peněz k tomu kolik času tam „jakože“ tráví? Chlapi jsou citlivky třeba má strach ze zodpovědnosti,z toho ,že máte dítě on není na 1.místě,nebo taky z toho ,že stárne-je z něj fotřík.Nebo má naopak pocit neohroženosti ,může i dělat co chce,protože vy jste ted závislá na něm… .Těžko říct… .My jsme měli tyto akce ,kdy byl drahý nezvladatelný před5lety(říkala jsem tomu -mládí neprchej-)No odjela jsem do UK -zjistil,že si poradím bez něj a znormalizoval se… .Ale to jsme ještě neměli baby…takže to bylo jednoduší.. .
Asi bych se snažila od toho oprostit ,prostě neřešit … .Ale žádný klid ráno na vyspávání-normální provoz… .Třeba ho to do prázdnin přejde.Dobře ,že jsi mu řekla,že Ti to chování vadí.. .No ,když ho to nepřejde na prázky, jestli to jde, jed k rodičum ,sourozencům,nabídnimu at tam třeba na víkend za vámi dojíždí..neříkej ,že je to kvůli němu ,jen konstatuj,že nebudeš čumět do doma do zdi(psa vem sebou ,nebo mu ho nech at má zábavu)Až tam nebudeš at si chodí kam chce ,třeba ho to přejde…(já jezdím vždy min.na měsíc)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
20.2.10 10:11

Ahoj Luck, dobře děláš, že jdeš dneska pryč.Ono není dobrý zůstávat doma, když máš depku z partnera…navíc on si je podle mě tebou moc jistý a ví, že ty sedíš doma jako puťka, všechno si svým způsobem necháš líbit a jemu to vyhovuje..Já jsem v něčem podobným,až na to, že manžel nechodí do hospody.
A s tou nevěrou. No možný to je, že si někoho našel,ale pravda to být taky nemusí..To nepoznáš, pokud se ti sám nepřizná - o čemž pochybuju - a nebo nebudeš mít pádný důkaz..Ale radím ti ze svý zkušenosti - pokud chceš vztah zachránit,tak po ničem nepátrej!!!Mohla bys něco najít, co by sis i mohla špatně vyložit a za ty nervy to fakt nestojí…
Tak nevím,jestli jsem ti poradila - sama potřebuju a hledám rady,ale jen jsem ti chtěla napsat, že v tom nejsi sama… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
20.2.10 10:24

Juro, nic ve zlým ale je vidět že nemáš rodinu a děti. Já stakovýmto hospodským otcem co chodil na pokec do hospody vyrůstala. Není o co stát. Jestli byl někdy nevěrnej nebo ne to nevím, byl to soukromník - lakýrník (za moc nestál) ale říkat že je normální aby byl chlap od rána do noci pryč a ještě šel do hospody v době kdy normální člověk spí (nebo je v práci)… Manželka se s tím možná může smířit, ale časem pak otec zjistí že dítě je jen mámino, protože tátu prostě nezná a nechce se k němu znát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama