Reklamace Roemer

GabrielaD
23.12.09 17:08

Reklamace Roemer

Dobrý den, potřebovala bych poradit, zda někdo z Vás nemá zkušenosti s reklamací autosedaček Roemer. Sestra zakoupila autosedačku před cca 2 měsíci, Roemer Duo plus a ty cca 2 měsíce jí používali pouze na Isofixu. Minulý pátek jsme chtěli sedačku přendat do jiného auta a použít pásy. Instalace probíhala špatně, červené boční packy byli neochozené, špatně šli otevřít, možná to bylo způsobeno i mrazy, které zrovna ty dny byli. No a bohužel se nám jedna packa do které se přivírá pás zlomila. Sestra volala prodejci, zda je někde v ČR servis a bohužel jsme se dozvěděli, že není. Poradil nám zaslat reklamaci - autosedačku nafotit, poslat popis situace a čekat na vyjádření, prý to bývá rychlé. No a prodejce se nám od pátku nehlásí, telefon nebere a nyní už je i telefon nedostupný. Nevím, zda to je pouze těmi nadcházejícími svátky. Proto se ptám, nemá někdo z vás zkušenosti s reklamací, případně opravdu neexistuje v ČR servisní středisko či něco podobného? Děkuji Gabriela

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
23.12.09 20:01

Gabrielo, nevím, odkud má sestra sedačku. já kupovala na kvalitni autosedacky, kde mají sedacky přímo od hlavního dovozce do čr. dali mi na ně kontakt, ihned nabídli řešení - zaslání sedačky jim, oni pak do německa k opravě. zapůjčení zdarma sedačky ve stejné kvalitě. tu mi za dva dny přivezlo PPL. no, že oprava trvala skoro 3 měsíce, to už je jiná. podle všeho v čr servis není, všechno se posílá do továrny v Ně.

jinak btw, romer safefix plus už bych si vživotě nekoupila, kvalitou fixační nohy jsem zhnusena nadobro. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
GabrielaD
24.12.09 14:59

Roemer Safefix plus nemá - tedy tu fixační nohu, to je už asi vyšší model. O náhradní sedačce zdarma prý mluvil také včetně doručení zdarma, v tom snad problém nebude. Jen mi bylo divné, že nemají servis v ČR. No nic, tak snad se nám pán příští týden ozve, možná, že je teď fakt někde pryč a nic moc se neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
7138
27.12.09 19:53

Je pravda, že v ČR není servis na Römery, resp. není v žádné zemi, vše to funguje tak, že se sedačky na oparvu posílají k výrobci do německa( tam se opraví a otestuje, zda je vše v pořádku, přeci jen jde o bězpečnost dětí) po tu dobu se zdarma zapůjčí náhradní sedačka stejné kategorie. U některých prodejců se sedačka rovnou vymění za novou.
Jestli se Vám nehlásí prodejce během svátků, je to nejspíše těmi svátky, všichni si chtějí odpočinout po zdlouhavém předvánočním prodeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama