CAR Reprofit - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 11:19
Reprofit

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli nemá některá z vás zkušenost s Oanem doktorem Štaclem? Dneska jsem se k němu objednala. JDeme do Reprofitu poprvé. Dneska nám už po další kontrole zjistili špatný SPG. Můžete mi kdyžtak napsat své zkušenosti? Děkuji moc.

Přečtěte si hodnocení Brno Reprofit International Klinika reprodukční medicíny

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 11:24

majo - kdo chodí do reprofitu, ten s ním přijde do styku, pokud tedy nejsi výjimka, která tam nejde jen 1× :wink:

je milý, působí o hodně mladší,než je, a schopný jako všichni tam :wink: určitě se ho vyptej na co potřebuješ, rád ti odpoví

ps jakto,že nejdeš k Machačovi?:wink: myslela jsem, že to máš blíž?

ps2 někdy to tam vypadá hodně hekticky(nejhorší jsou pondělky -samá punkce, transfery…), ale tím se nedej odradit, dr. si na tebe čas udělá, ale je třeba se ptát :wink:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 11:27

jo a pěkně jsi to jméno zkomolila :lol:

MUDr. Marcel Štelcl :wink:

http://www.reprofit.cz/page.php?…

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 11:30

Borisko děkuji :-) Já jsem dneska taková přejetá, tak se nediv, že jsem to zkomolila :-)
No by to doktor, ktarý měl nedříve volno.
Ps. Psala jsem ti SZ

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 24.09.09 13:01
ps2 někdy to tam vypadá hodně hekticky(nejhorší jsou pondělky -samá punkce, transfery…), ale tím se nedej odradit, dr. si na tebe čas udělá, ale je třeba se ptát :wink:

Borisko, prosímtě, oni o víkendu nefungují?? Nebo proč je to v pondělí hektický? Co když připadně punkce nebo transfer na víkend?

Teda já mluvím o tom brněnským centru, ty asi o OL, ne?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 13:03

BOrisko, tak douufám, že sis pochutnala. A ještě jednou moc děkuji za odpovědi. Až budu po první konzultaci, tak sem napíšu své pocity a určitě budu mít i další dotazy :-)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 13:05

mandarinko - když je to nejlepší v sobotu nebo v neděli, to víš, že ti udělají, co bude třeba :lol:
ale stimulace se dá naplánovat tak, aby to vyšlo třeba o den později, takže určitě když mají více holek, kterým jde naplánovat punkce či transfer na pondělí, tak to udělají v pondělí, aby tam v tu neděli nemuseli být všichni :wink: (tak tam je třeba jen 1 dr., sestra a embryoložka)
já měla transfery zá:,–(ně v sobotu :D a to tam bývá taky celkem plno, jen ty neděle je minimálně zákroků

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 24.09.09 16:52

Majo, ja k doktory Stelclovi chodim uz pres rok a jsem spokojena. Konzultace s nim jsou vesmes uvolnene. Vyhovuje mi, ze je svolny k cemukoli, takze se mi podarilo ho ukecat na IUI s nasim katastrofalnim spg :-) Doporuci ti nejlepsi metodu ale kdyz budes chtit vyzkouset neco jineho tak te nebude do niceho tlacit.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 16:58

Bubli děkuji za odpověď. Vy máte hodně špatné spg? My taky a taky bych chtěla první zkusit IUI, ale asi to nedopadne.

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 24.09.09 19:30

Manzel nema temer zadne progresivne pohyblive, jejich malo a jen asi 10% morfologicky dobrych. Takze nic moc :-(
Pokud vam delali prvni spermiogram tak z toho nedelejte zavery, on muze hodne kolisat. Doporucuji na:,–(it vitaminy a zkusit IUI, a pak uvidis co dal. Sance pri IUI jsou male a ja nakonec uznala, ze s nasim spg temer minimalni tak jsme sli do IVF.

martice
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 24.09.09 20:43

My máme od MUDr. Štelcla našeho drobečka :D . Viz. metřík dole a byla jsem náramně spokojená. Dojížděla jsem za ním dokoce až z Prahy a jeho přístup byl vážně individuální.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 20:49

Holky děkuji za odpovědi. Budu se muset rozhodnout. Ale pro Reprofit jsem rozhodnutá na 100%.

suvik
Nadpozemská drbna 26800 příspěvků 1 inzerát 24.09.09 20:50

Hoj hoj! My taky máme Štelclátko :-). Bezva přístup, poslouchal a i nám vyhověl v našich přáních. Akorát zezačátku nás trochu zarazilo, jak se pořád směje. Celý proces plození v Reprofitu byla vlastně jedna velká veselá historka :wink: :lol: (tak se kdyžtak nelekni :-) )

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 25.09.09 08:25

Teda holky, vy mi takhle ráno děláte samou radost, to jsou pozitivní zprávy. Doufám, že v Reprofitu dokážou zázraky i s našima téměř žádnýma spermijkama. Všem nám držím palce, ať se zadaří.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 25.09.09 11:37

suviku -tos mi normálně připomněla - jak jsme odcházeli v úterý po odsátí tekutiny z břicha - dělal to šéf -Koudelka, takže Marcela jsme jen viděli, tak se na nás z ničeho nic culil jak blázen, jsme s manželem nechápali proč, jestli nám chce něco říci nebo předat zprávu a ono nic? :lol: asi si nás s někým spletl, ale krásně :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama