CAR Reprofit - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 11:19
Reprofit

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli nemá některá z vás zkušenost s Oanem doktorem Štaclem? Dneska jsem se k němu objednala. JDeme do Reprofitu poprvé. Dneska nám už po další kontrole zjistili špatný SPG. Můžete mi kdyžtak napsat své zkušenosti? Děkuji moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 11:24

majo - kdo chodí do reprofitu, ten s ním přijde do styku, pokud tedy nejsi výjimka, která tam nejde jen 1× :wink:

je milý, působí o hodně mladší,než je, a schopný jako všichni tam :wink: určitě se ho vyptej na co potřebuješ, rád ti odpoví

ps jakto,že nejdeš k Machačovi?:wink: myslela jsem, že to máš blíž?

ps2 někdy to tam vypadá hodně hekticky(nejhorší jsou pondělky -samá punkce, transfery…), ale tím se nedej odradit, dr. si na tebe čas udělá, ale je třeba se ptát :wink:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 11:27

jo a pěkně jsi to jméno zkomolila :lol:

MUDr. Marcel Štelcl :wink:

http://www.reprofit.cz/page.php?…

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 11:30

Borisko děkuji :-) Já jsem dneska taková přejetá, tak se nediv, že jsem to zkomolila :-)
No by to doktor, ktarý měl nedříve volno.
Ps. Psala jsem ti SZ

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 24.09.09 13:01
ps2 někdy to tam vypadá hodně hekticky(nejhorší jsou pondělky -samá punkce, transfery…), ale tím se nedej odradit, dr. si na tebe čas udělá, ale je třeba se ptát :wink:

Borisko, prosímtě, oni o víkendu nefungují?? Nebo proč je to v pondělí hektický? Co když připadně punkce nebo transfer na víkend?

Teda já mluvím o tom brněnským centru, ty asi o OL, ne?

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 13:03

BOrisko, tak douufám, že sis pochutnala. A ještě jednou moc děkuji za odpovědi. Až budu po první konzultaci, tak sem napíšu své pocity a určitě budu mít i další dotazy :-)

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 24.09.09 13:05

mandarinko - když je to nejlepší v sobotu nebo v neděli, to víš, že ti udělají, co bude třeba :lol:
ale stimulace se dá naplánovat tak, aby to vyšlo třeba o den později, takže určitě když mají více holek, kterým jde naplánovat punkce či transfer na pondělí, tak to udělají v pondělí, aby tam v tu neděli nemuseli být všichni :wink: (tak tam je třeba jen 1 dr., sestra a embryoložka)
já měla transfery zá:,–(ně v sobotu :D a to tam bývá taky celkem plno, jen ty neděle je minimálně zákroků

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 24.09.09 16:52

Majo, ja k doktory Stelclovi chodim uz pres rok a jsem spokojena. Konzultace s nim jsou vesmes uvolnene. Vyhovuje mi, ze je svolny k cemukoli, takze se mi podarilo ho ukecat na IUI s nasim katastrofalnim spg :-) Doporuci ti nejlepsi metodu ale kdyz budes chtit vyzkouset neco jineho tak te nebude do niceho tlacit.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 16:58

Bubli děkuji za odpověď. Vy máte hodně špatné spg? My taky a taky bych chtěla první zkusit IUI, ale asi to nedopadne.

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 24.09.09 19:30

Manzel nema temer zadne progresivne pohyblive, jejich malo a jen asi 10% morfologicky dobrych. Takze nic moc :-(
Pokud vam delali prvni spermiogram tak z toho nedelejte zavery, on muze hodne kolisat. Doporucuji na:,–(it vitaminy a zkusit IUI, a pak uvidis co dal. Sance pri IUI jsou male a ja nakonec uznala, ze s nasim spg temer minimalni tak jsme sli do IVF.

martice
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 24.09.09 20:43

My máme od MUDr. Štelcla našeho drobečka :D . Viz. metřík dole a byla jsem náramně spokojená. Dojížděla jsem za ním dokoce až z Prahy a jeho přístup byl vážně individuální.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.09.09 20:49

Holky děkuji za odpovědi. Budu se muset rozhodnout. Ale pro Reprofit jsem rozhodnutá na 100%.

suvik
Nadpozemská drbna 26484 příspěvků 24.09.09 20:50

Hoj hoj! My taky máme Štelclátko :-). Bezva přístup, poslouchal a i nám vyhověl v našich přáních. Akorát zezačátku nás trochu zarazilo, jak se pořád směje. Celý proces plození v Reprofitu byla vlastně jedna velká veselá historka :wink: :lol: (tak se kdyžtak nelekni :-) )

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 25.09.09 08:25

Teda holky, vy mi takhle ráno děláte samou radost, to jsou pozitivní zprávy. Doufám, že v Reprofitu dokážou zázraky i s našima téměř žádnýma spermijkama. Všem nám držím palce, ať se zadaří.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 25.09.09 11:37

suviku -tos mi normálně připomněla - jak jsme odcházeli v úterý po odsátí tekutiny z břicha - dělal to šéf -Koudelka, takže Marcela jsme jen viděli, tak se na nás z ničeho nic culil jak blázen, jsme s manželem nechápali proč, jestli nám chce něco říci nebo předat zprávu a ono nic? :lol: asi si nás s někým spletl, ale krásně :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >