Řešení tří autosedaček v řadě

207
26.10.19 18:40

Řešení tří autosedaček v řadě

Tři autosedačky ve velmi úzkém C3 Picasso. Prostřední sedačka je Romer max way, jeji spodek je velmi úzký a dá se předsadit před ostatní dvě sedačky dopředu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
507
26.10.19 18:48

No hezké, ale to auto je strašný střep.

• Nahlásit
207
26.10.19 18:53
@badaboom píše:
No hezké, ale to auto je strašný střep.

Díky za info :D nevim, proč vyvoláváš flame, chtěla jsem jen inspirovat rodiny se třemi dětmi, které řeší málo místa v autě pro tři autosedačky… Doufám, že ty máš lepší auto a máš z něj radost.

• Nahlásit
20580
26.10.19 18:53

A jak to uděláte až prostřední autosedačku budete potřebovat klasickou a ne protismerne vejce??

• Nahlásit
207
26.10.19 18:55
@Kriss Tina píše:
A jak to uděláte až prostřední autosedačku budete potřebovat klasickou a ne protismerne vejce??

To není právě vajíčko, ale sedacka od 9-25..

• Nahlásit
507
26.10.19 19:00
@hicha píše:
Díky za info :D nevim, proč vyvoláváš flame, chtěla jsem jen inspirovat rodiny se třemi dětmi, které řeší málo místa v autě pro tři autosedačky… Doufám, že ty máš lepší auto a máš z něj radost.

Přijde mi krajně nezodpovědné narvat dva dospělé, tři děti a zavazadla do papírového auta s motorem ze sekačky. Následky fakt dětská sedačka nevyřeší.

• Nahlásit
4010
26.10.19 19:01

@hicha a je to tam vubec poradne prichyceny, jak? A dalsi vec, tu autosedacku ani nepolozis ne?

• Nahlásit
207
26.10.19 19:05
@badaboom píše:
Přijde mi krajně nezodpovědné narvat dva dospělé, tři děti a zavazadla do papírového auta s motorem ze sekačky. Následky fakt dětská sedačka nevyřeší.

Ok a o o tom přesně tahle diskuze měla být. A představ si, donedávna jsme tam jezdili ještě se psem : D zavolej na nás socialku nebo rovnou radši policii :D

• Nahlásit
207
26.10.19 19:08
@Ivana 85 píše:
@hicha a je to tam vubec poradne prichyceny, jak? A dalsi vec, tu autosedacku ani nepolozis ne?
@Ivana 85 píše:
@hicha a je to tam vubec poradne prichyceny, jak? A dalsi vec, tu autosedacku ani nepolozis ne?

Pokud to někoho zajímá, jak návrat tři autosedačky do malého auta, tu sedačku si najde a koukne jak je tam přichycena. Položit nevím jak by měla jít. Vždy jsme měli romerky a šli jen místně polohivat- určitě ne Položit.

• Nahlásit
10288
26.10.19 19:08
@badaboom píše:

Coz todle je jeste dobry, ale minulej tejden sem videla zrezlou Felicii a v ni svitily novotou Roemerky. :mrgreen:

• Nahlásit
10288
26.10.19 19:10
@hicha píše:
Ok a o o tom přesně tahle diskuze měla být. A představ si, donedávna jsme tam jezdili ještě se psem : D zavolej na nás socialku nebo rovnou radši policii :D

Proc? Jsou to vase deti :nevim: kazdej svyho stesti strujcem.

• Nahlásit
1393
26.10.19 19:13

@TopSecret
Zdvojnasobena hodnota auta no. Asi jako natankovat plnou do Favorita ne? :D

• Nahlásit
207
26.10.19 19:20

Ach jo… No nic, my jsme tuhle otázku řešili dost dloiho- jak naložit s autem, jestli hned nový nebo nějaký čas jezdit se starým a zkusit tam dostat 3 sedačky. Když se nám je tam podařilo opravdu hodně pohodlné dostat, myslela jsem si, že by to třeba mohlo pomoci někomu, kdo řeší podkbny problém - i třeba s jjnym, ale stejně úzkým autem. Moc nechápu, že když se vás to téma nijak nedotýká, proč píšete? To máte tolik času nazbyt, komentovat vše, co sem kdo napíše?

• Nahlásit
1393
26.10.19 19:27

@hicha
Tak napsat sem snad může každý ne? Určitě to někomu pomůže, to se nevylučuje. Já teda osobně bych na 3 děti chtěla už adekvátně velké auto, ale to je každého věc, když se chce mačkat jak sardinka.

• Nahlásit
10288
26.10.19 19:30
@NinaU. píše:
@TopSecret
Zdvojnasobena hodnota auta no. Asi jako natankovat plnou do Favorita ne? :D
:lol: :lol: :lol:
Kdyby to prodali i s tema dvema sedackama, tak to mozna nekdo za 10 koupi :mrgreen:
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat