Řeším autosedačku pro dítě devadesát cm

Anonymní
9.4.21 07:30

Řeším autosedačku pro dítě devadesát cm

Ahoj maminky prosím vás mám takový problém řeším malinko dopředu autosedačku samozřejmě budu malého vozit do 18 kg v protisměru ale to bude za chvíli přemýšlím o této sedačce
https://www.pinkorblue.cz/…a265609.html?…. mohu se zeptat je dobrá vhodná pro dítě které má 90 cm a za chvíli bude mít 18 kg nebo můžete mi poradit jinou sedačkou aby byla na Isofix do stejných peněz a do 36 kg děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1420
9.4.21 07:40

Na co potřebuješ dvě stejné diskuze? My máme podobnou sedačku, vlastně stejnou, akorát bez toho pasku mezi nohama. Většinou jsou tyto sedačky vhodné od 100 cm, jinak ma dítě pás moc vysoko. Ale musíš to samozřejmě vyzkoušet. Jinak toto jsou kvalitní sedačky, máme hned dvě, dva velmi podobne typy a obě jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 07:53
@Midaku píše:
Na co potřebuješ dvě stejné diskuze? My máme podobnou sedačku, vlastně stejnou, akorát bez toho pasku mezi nohama. Většinou jsou tyto sedačky vhodné od 100 cm, jinak ma dítě pás moc vysoko. Ale musíš to samozřejmě vyzkoušet. Jinak toto jsou kvalitní sedačky, máme hned dvě, dva velmi podobne typy a obě jsou super.

Dobře děkuju na názor a nějakou jinou co by byla vhodná?

• Citovat
  • Nahlásit
5229
9.4.21 08:00

Do takovéto sedačky bych nedala díte v 18m. My dávali do takové sedačky od 3,5 let asi. Pořídila bych nějakou takovou

https://www.detskezbozi.com/…s-20203.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
9.4.21 08:04

Ty chceš vozit dítě do 18kg v protisměru? Jako třeba do pěti let?! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
9.4.21 08:05

My mame dceru v axkid minikid, az vyroste6jeji braska z vajíčka, tak ona pujde do klippan wego, ale dcera ma 106cm a myslím si, že dřív by byla na ni sedačka velká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
9.4.21 08:08
@Anonymní píše:
Dobře děkuju na názor a nějakou jinou co by byla vhodná?

No ono taky záleží, jak je dítě stary. Nektery mají 18 kg v 5 letech, jiný ve 2. Tato sedačka je tak od 4 let. A mně v obchode říkali, že cca od 100 cm. A je pravda, ze jsme syna posadili do asi 3 sedaček a u jedné mel pásy hodně vysoko i na nejnižší pozici. V menší kategorii máme cybex, to je taky kvalita, tak s měření ještě tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5812
9.4.21 08:10
@mokkk píše:
Ty chceš vozit dítě do 18kg v protisměru? Jako třeba do pěti let?! 8o

Vozí se i déle, je to nejbezpečnější zpusob jizdy dítěte v autě ;) (naše protisměrná sedačka je do 125 cm a 25kg)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
9.4.21 08:14

Tak my máme tuto sedačku pro syna skoro rok, jsou mu 4 a kupovali jsme jí, protože v předchozí byl na těsno dle maximální váhy a výšky, jenže náš kluk je dle tabulek hodně nad průměrem. Tu autosedačku máme 2×, protože máme 2 auta a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
9.4.21 08:15

@Pidulka1991 Jo, já se jenom divím. Moje dítě zvrací v autě i čelem k jízdě a i jinak nevím, jak bych ji přemluvila, že se bude cestou dívat do opěrky. Nikdy jsem to neviděla u větších dětí než u batolat. Jinak máme cybex s pultíkem, pro hubené děti super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
9.4.21 08:16
@Pidulka1991 píše:
Vozí se i déle, je to nejbezpečnější zpusob jizdy dítěte v autě ;) (naše protisměrná sedačka je do 125 cm a 25kg)

To určitě je, ale dítě má málo místa na nohy a naše děti kolem věku 2let začaly blinkat v protisměru. Dcera dokonce v roce, tak šla po směru s pultikem. Syn má v 5,5l 16kg, to bych ho tam vozila do puberty. Jsou i bezpečné sedačky po směru.

My máme řadu Cybex všechny možné typy a jsme spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
9.4.21 08:17

@Pidulka1991 A kde má to dítě nohy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
9.4.21 08:18
@mokkk píše:
@Pidulka1991 Jo, já se jenom divím. Moje dítě zvrací v autě i čelem k jízdě a i jinak nevím, jak bych ji přemluvila, že se bude cestou dívat do opěrky. Nikdy jsem to neviděla u větších dětí než u batolat. Jinak máme cybex s pultíkem, pro hubené děti super.

Přesně tak a náš hubeňour je v sedačce Cybex s pultikem a v pohodě, neplave v ní.

Dcera byla velká ve 3 letech, takže šla do sedačky 15+ ve 3l a má ji dodnes ve skoro 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
9.4.21 08:20

Stejnou jsem kupovala ted dceri, 6 let a 110 cm. Myslím, ze pro 90 cm dite je velka a tohle zapinani pasem je az pro starsi deti. Byt tebou tak volim 9-36.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
9.4.21 08:22

@Ariadne
Pultik je snad největší hrůza ze všech možnosti přepravy děti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...