Autosedačka 0-18 kg - poraďte

26.3.21 20:36

Autosedačka 0-18 kg - poraďte

Ahoj maminky :hug:
Prosím o radu.. naše láska (11 měsíců) už nám pomalu odrůstá z vajíčka a chci pořídit něco nového. Z prectenych diskuzi jsem se rozhodla pro typ 0-18 kg, abych mohla uvauovaz dal v protismeru.
Uprimne jsem v šoku z těch cen 8o, takze me zajimaVas nazor na tuto sedacku:
https://www.zaklipso.cz/…8-kg-na-pas/
popripade jestli mate osvedcene nejake sedacky i vy. Diky moc. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
104
26.3.21 21:04

Osobne bych v tomto pripade radsi sla do bazarove autosedacky lepsi znacky nez do levneho modelu neznameho vyrobce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3608
26.3.21 21:08

Upřímně, do sedačky za tyhle peníze bych svoje dítě nikdy neposadila. Vždyť jde o jeho bezpečí :nevim:
Kup od někoho známého kvalitní autosedačku, z druhé ruky se prodávají levně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8631
26.3.21 21:19

My máme Britax Römer First class a spokojenost, tu z odkazu bych nekupovala, zrovna u autosedačky si myslím, se nevyplatí šetřit, neříkám kupovat to nejdražší, ale raději bych se řídila bezpečnosti a ne cenou. Raději kvalitní sedačku něj levný šunt. My ji vyuzivane už třetím rokem, takže to zas tak draze nevyjde, když si to rozpocítas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19717
26.3.21 21:21

Měla jsem pro obě děti Romer First class plus a byla jsem spokojená. Tohle bych nepořizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
26.3.21 21:31

Souhlasim s komentari vyse, ze tohle ne. Jde o bezpecnost ditete. My dceri poridili otocny Cybex. Ano, palka to byla, ale je skvela a vim, ze bezpecna. Do tohodle bych nesla, to radsi lepsi z druhe ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
26.3.21 21:38

Joie stages (pozor ne every stage, to je naopak velmi špatná sedačka) je fajn a za rozumné prachy a je do 25kil, do 18 v protisměru.
Britax Römer First class plus taky není špatný, ale v protisměru jenom do 12kil. Pak už do 18 posměr.
Opravdu chceš šetřit na něčem co má zachránit tvoje dítě v případě nehody? Já až žasnu jak jsou lidi líní pustit korunu na něčem tak zásadním a pak jdou a rozhazujou prachy třeba za krásné oblečení. Tohle je strašně důležitá investice a lepší je si přišetřit a třeba koupit bazarovou po jednom dítěti, než nějaký levný šmejd, který má ty nejzákladnější parametry proto, aby se tu vůbec mohl prodávat.
Tady se konkrétně neplatí jenom za značku, tady se platí i za neuvěřitelné zkušenosti, které výrobci mají a dokáží je využít při výrobě sedaček. Opravdu si našetři alespoň tak 4-5 tisíc a když tak kup bazarovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2412
26.3.21 22:12

Taky bych šla do Joie Stages. Tady ty blbý Lionela prodává soused od naproti. Pořád to cpe na FB do maminkovských skupin, jak je to úžasná, nepřekonatelná sedačka..bych mu nejraději dala psí bobky na rohožku nebo něco :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8631
26.3.21 23:01
@Petula306 píše:
Taky bych šla do Joie Stages. Tady ty blbý Lionela prodává soused od naproti. Pořád to cpe na FB do maminkovských skupin, jak je to úžasná, nepřekonatelná sedačka..bych mu nejraději dala psí bobky na rohožku nebo něco :cert: :cert:

Nechápu jak můžou u ty sedačky napsat toto:Autosedačka Lionelo Liam pro nejmenší děti od 0-18Kg je certifikována třemi prestižními institucemi SNCH, ECE R44.04 a Luxcontrol a splňuje ty nejpřísnější normy EU a je tak nejbezpečnější ve své třídě!
Současně při zachování maximálního komfortu pro nejmenší cestující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
26.3.21 23:04

Mame Romer Dualfix a jsme spokojeni :palec: Na autosedacce nesetrime, kupujeme zasadne novou s dobrymi vysledky v testech. Bazarove maji deti obleceni, kola, lyze,… tam klidne setrime, ale na bezpecnosti ne. Nicmene chapu, ze ne kazdy ma penize na porizeni nove, kvalitni autosedacky. V tom pripade bych sehnala nejakou z druhe ruky. Chtej ji ale videt bez potahu, aby nebyl polystyren nekde zlomeny. Nejlepsi je kupovat od znamych, kterym veris.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5125
26.3.21 23:05

Za mě taky nee. Šla bych do zmiňovaných autosedaček. Romer, cybex. My šli z vajička na sedačku 9-18kg, do romerky. A ted 15-36 máme cybex za 6tis, těchto peněz nelituji, je to do bezpečnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 14:17

Dekuji vsem maminkam za rady a zkušenosti a budu se jimi ridit.
Vubec nechci na tom nasem pokladu šetřit, jen se neorientuju a pokud s tim nemam zkusenosti, tak nevim, jak se to pohybuje a jestli jsou c tom tak zasadni rozdily, proto se ptam zkusenejsich.
Diky moc. 💕 💋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.3.21 22:44

Určitě koukni na sedačky Joie Steadi (do 3tisíc) nebo Joie Stages (do 4tisíc). Jsou to kvalitní bezpečné sedačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 21:38

Tak kterou?

Maminky, tak vaham mezi temi, co jste mi navrhovaly i Vy:
Britax Romer First Class Plus
Joie Stages (ted teda i ta Joie Steadi).

Mate nektera treba z nekterych z nich spatnou zkusenost, abych se rozhodla pro tu druhou?

Isofix aute uchytit nemuzem, takze jsem colila tyto.. penize v tomro pripade resit nechci, spis ktera znacka je mizna lepsi? Zaroven chci, aby dite bylo co nejdyl v protismeru (coz je + pro Stages, kde muze byt do 18kg, ale zaroven se rika, ze nema mit sedacka moc velke rozpeti coz je zase + pro ten Britax).

Tak co ted? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.3.21 22:30

@stastnaholka Britax byla skvělá tak před 5 lety, když jinej protisměr prakticky nebyl. Určitě bych tuhle sedačku nepořídila. Protisměr jen do 13 kg a to je stejný jako u dobrýho vajíčka. Jednoznačně Joie Stages

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat