Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@janet9 TU MÁME DOMA, ORANŽOVOU
a ještě funguje
jinak pamatuju taky močičáky a tu bílou opici, jak sem někdo dával. Ta teď sedí u sgry v pokoji a jmenuje se Jájinka ![]()
@asha píše:
Gumova panenkaMela 30 cm. Pak jeste byl Krystof, ten byl mensi.
http://www.oldtoys.cz/…d/3338_v.jpg
je tyhle panenky jsem měla taky a připadaly mi hrozně odporný.
@alisee tu jsme s brácho vždycky děsně chtěli, ale smůůůůla, naši nám ji nechtěli koupit
![]()
@Samamama jo s obručí jsem chodila jako vzorná pyonýrka v Májovém průvodu ![]()
..já jsem s chlapem stejná generace, tak máme i stejné vzpomínky na hračky, hry, knížky, apod…on má tedy spoustu hraček, já bohužel ne ![]()
@alisee Jů, kloboučku, hop! byla super. Nedávno jsem jí z nostalgie koupila synovci a znechutilo mě, že ač stála kolem 200,–, tak ta chytací deska byla z tvrdého papíru
.
@Samamama píše:
@alisee Jů, kloboučku, hop! byla super. Nedávno jsem jí z nostalgie koupila synovci a znechutilo mě, že ač stála kolem 200,–, tak ta chytací deska byla z tvrdého papíru.
jéé, na MMB měli origoš ![]()
My jsme „kloboučku hop“ dostali od babičky. Moc nás nebavila (spíš nám nešla), tak jsme se pokoušeli vyndat ty kovové kuličky ve špičkách kloboučků. Úplně živě si na to pamatuju ![]()
@parketka píše:
je tyhle panenky jsem měla taky a připadaly mi hrozně odporný.
To bych taky ještě možná někde ve sklepě vyhrabala… ale mám na to stejný názor. Odmalička jsem se jí spíš bála
![]()