Revize po těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.11.21 07:37

Revize po těhotenství

Zdravím všechny. V červenci sem byla na revizi dělohy, neměla sem plod pouze neoplodněný váček. Hned po 6nedělí sem dostala menstruaci, ale další už nepřišla protože sem těhotná. Nečekala sem to vůbec,3týdny je mi blbě, bolí mě hlava, sem unavená, ale nenapadlo by mě, že sem těhotná. V neděli sem si uděla test a byl pozotivní :srdce: V uterý sem byla u doktora a ten mi dal pouze prášky Duphaston a napsal nemocenskou ať sem v klidu doma.Jde o to že od úterka nemám žádné příznaky, trošku mě bolí prsa a břicho. Nekrvácím ani nešpiním. Ale strašně se bojím že to je špatné :( Miminko je moc chtěné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1078
12.11.21 07:50

Neboj na příznaky je ještě strašně brzy
Poslechni doktora hezky odpočívej
A věř tomu malému :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
12.11.21 08:00

Hele já otěhotněla loni v listopadu. Nevolnosti takové, ze jsem byla doma na neschopence, nezvládala jsem ani homeoffice. Skončilo to revizi v 11+6, po které jsem zvracela ještě 3 dny. Dnes jsem 14+6 a nezvracela jsem ani jednou, jen občas žaludek na vodě. A všechno je v naprostém pořádku, takže bud rada, ze nemáš nevolnosti a užívej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 08:02

@Ivusska777 jen doktor mi neřekl že je vše v pořádku..Rekl ze je brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
12.11.21 08:05

@Maminka 15 tak pokud jsi tam byla v 5+něco, tak asi nic moc jiného říct nemohl. Ono i u mě to zítra muže byt vše jinak. Já jsem se na začátku snažila, co nejvic zaměstnat, abych neměla čas přemýšlet nad blbostma, protože to stejně neovlivníš 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 08:06

@Ivusska777 dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
12.11.21 11:23

@Ivusska777 muzu ot mimo v jakem týdnu to zaniklo? Revize ve 12 tt, ale kdy se realne přestalo vyvíjet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
12.11.21 11:39

@hospodki ono to bylo takové složité. První kontrolu jsem měla 7+5 - plod 6+3 bez srdeční akce. Další kontrola v 9+5 - plod 6+5 bez srdeční akce, ale doktor řekl, ze ještě pockame, kontrola za 10 dnů. Kontrola v 11+3 - plod 6+5, ale se srdeční akce? Do dneska mi to není jasné, já ji tam neviděla. V té době už jsem několik dnů krvácela, ale prý ještě týden. Nakonec jsem skončila v 11+6 v nemocnici pro opravdu silné krvácení a tam byl nález cca 6+0 bez srdeční akce, oblast okolo plodu neměla žádné známky prokrvení a srdeční akci akci 3 dny před vyloučili. Vpodstatě mi tam ale moc nevěřili, ze jsem u toho doktora fakt byla. Nakonec po revizi jsem dostala antibiotika na zánět dělohy, protože prý to co odtud vytáhli už byl pěkný humus. Takže asi konec cca v 7tt. Dneska už bych se jednak nenechala ukolebat doktorem a internetem, ze všechno je možné a někam jinam bych sla driv. A hlavně bych na všechny tyto závěry chtěla písemnou zprávu do ruky, ať se pak nemusím někde v nemocnici hádat, ze fakt nejsem nějaká lesana, která chtěla za každou cenu potratit doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
12.11.21 13:15

@Ivusska777 uff, no doktor pěkný deb… to je snad na sebrani diplomu to nechat zajít takhle daleko. Jsem prave po potratech a min týden byl plod velikosti 10+3 kam to ty předešlé dva nedotahli(5+ a 7+) tak me prave zajímá realita těch revizi koncem prvního trimestru kdy to skončilo a ne kdy se na to přišlo. Tvůj příběh je fakt odstrašující. Ze me to druhé tahali ve 12tt, protože proč přece chodit na kontroly častěji a nechci vědět v jakem stavu. Antibiotika jsem měla pro jistotu taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
12.11.21 13:27

@hospodki hele já teď od začátku cítila, ze je to dobré. Proste jsem z toho měla dobrý pocit. Asi proto jsem přežila psychicky, ze jsem měla kontrolu cca v 8+5 a pak až screening v 13+2. Jinak doktora jsem samozřejmě změnila, ale trochu lituji, ze jsem si někde nestezovala. Jenže já potom byla rada, ze je to za mnou, protože ta neustálá naděje mě psychicky naprosto ničila. A měla jsem různé zdravotní problémy v souvislosti s tím potratem, tak jsem to v té době nějak moc neřešila a řešit to několik měsíců po už nemělo cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
12.11.21 13:51

@Ivusska777 díky za odpovědi, tak držím palce at je vše v pořádku a je fakt, ze pocit klidu mám teď taky ale cervik se občas ozve. @Maminka 15 jak daleko jsi? Já třeba u kluka před 4 lety měla občas žaludek na vodě a možná trochu bolest prsou, ale to během chvilky přešlo takže nedělat si test a vynwchana ms, nevěděla bych o těhotenství. Aktuálně tak 6-7tt nastoupila únava a tak od 8tt mi je po čemkoliv co v pozdnejsim odpoledni sním neuvěřitelně blbě. Kamoska blila ještě v den revize. U te poslední revize jsem 4 týdny v sobě měla mrtvé embryo a neměla jsem ani náznak toho, ze je něco spatne dokud jsem nezačala krvacet. Příznaky vůbec nic neznamenají. Tak pevné nervy a ta je vše jak ma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 15:03

@hospodki krátce,řikal 5tt.Jde o to ze sem po te revizi, a doktor rikal ze jsme meli pockat dele…Priznaky sem mela ted 2tydny, ale ted od te kontroly nic, jen bolesti bricha..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
12.11.21 15:21

@Maminka 15 tak to je na příznaky i brzy. Já loni po SP pockala jednu a stejne to bylo ZT a pak vedle v baráku byla sousedka co šla v 18 na potrat a stejne vozila, akorát o měsíc později :nevim: těch příznaků se neboj, ze začátku to bylo jen pobolivani jako ms a trochu bradavky. Špatný konec 2× za sebou je sakra blba nahoda a není to bezne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 16:03

@hospodki jdu na kontrolu az 23.11,ale modlim se at je vse v poradku. V cervenci jsme se s manzelem vzali, to sem potratila, ted uz to zazit nechci 😞 😞 😞Moc dekuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat