Rhinoplastika

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 16:11

Rhinoplastika

Ahoj holky, je tu někdo po rhinoplastice a byl by schopny mi odpovědět na tyto otázky? :)

1. slyšela jsem ze před operaci se dostává injekce do konecniku.
  2. jak je to pomoperaci s intubaci? Vyhrávají ji po dokončení operace nebo až mě vzbudí.
  3. kde se probudim, na sále, na pokoji?
  4. Při nervozite trpím na prujem, bojím se ze se mi bude chtít těsně před zákrokem nebo probuzení.

Možná si ještě během diskuze na něco vzpomenu :)
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2759
17.10.21 16:20

Nebyla jsem přímo na rhinoplastice, ale na velmi podobné operaci, tak snad ti moje odpovědi k něčemu budou.

Žádnou injelci do zadku jsem nedostala, jen večer prášek na spaní a ráno nějaký další uklidňující prášek.

Všechno z krku mi vyndali ještě před probuzenim.

Probudila jsem se na JIP.

Mne se při stresu většinou chce čůrat, ale u operace jsem s tím problem neměla. Možná kvůli těm uklidňující lekum. Nervózní jsem byla dost, ale záchod bylo to poslední, na co by mě napadlo myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1942
17.10.21 16:25

Ahok, přemýšlím, k čemu by byla injekce do konečníku… :) Nicméně, trubka se vytahuje dle špitálu, tam, kde jsem dělala já, se vytahovala až po probuzení. Budí se vždy na sále s výjimkou pacientů ve špatném stavu, kteří odjíždí na umělém dýchání na JIP, to by po rhinoplastice být nemělo. S průjmem neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 16:47

Injekce do konečníku? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4198
17.10.21 17:07

Za prvé jsem po plastice nosu, za druhé pracuji na plastické chirurgii…
Píšeš samé nesmysly a nevím, kdo Ti je řekl.
Injekce do konečníku se nedává… myslím, že ani nic takového neexustuje…
Intubovaná při plastice nosu nejsi, máš tzv. laryngiální masku…
Každý pacient v narkoze se musí probudit na sále - většína lidí si to nepamatuje, ale je to nutnost…
Průjem je řešitelný, poradíš se s lékařem a dostaneš léky na zklidnění, tam se odbourají i ty průjmové projevy…
Rada na závěr: nečti na netu, ptej se zkušených lidí, co dané problematice rozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10674
17.10.21 17:59

Injekci do konečníku ti dají všichni doktoři na sále, jen co tě uspi. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 18:14

Jsem po plastice nosu rok a půl. Injekce je fakt nesmysl, ale pobavilo mě to :D. Dostala jsem jen léky na uklidnění od anesteziologa. Intubaci jsem měla a vyndali mi jí určitě už na sále, protože při probuzení jsem jí neměla, jen mě škrabalo v krku. Probudili mě už na sále/v předsálí. Poté převezli do pokoje, kde jsem si za pomoci anesteziologa vlezla do postele.
Na klinice jsou všude záchody, takže když budeš potřebovat, tak půjdeš, klid.. :).
Jinak operace naprosto bezbolestná, druhý den jsem požádala, jestli můžu domů a normálně mě pustili. Jediný, co mě vyděsilo po operaci (byla jsem sjetá jak fretka) bylo, že jsem viděla úplně rozmazaně. Je to kvůli masti, co dají do očí. Během chvilky to přešlo, ale lekla jsem se.. :). Přeju, ať operace dopadne co nejlépe a šťastnou ruku ve výběru kliniky a operatéra :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 18:58

@azaleila myslela jsem si ze ta injekce je nesmysli, ale nikdy jsem na žádné operaci nebyla takže di čtu různé informace.
Jdu na kliniku Perfect Clinic, druhy den mě propustí domu. Ale mám to Cca 159 km od domova, takže raději zůstávám 3 dny v Praze s doprovodem 😊 akorát jsem zvedava kdy si budu moc umýt hlavu nebo jedtli je lepší si dat sprchu nebo vanu :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 19:01
@Anonymní píše:
@azaleila myslela jsem si ze ta injekce je nesmysli, ale nikdy jsem na žádné operaci nebyla takže di čtu různé informace.
Jdu na kliniku Perfect Clinic, druhy den mě propustí domu. Ale mám to Cca 159 km od domova, takže raději zůstávám 3 dny v Praze s doprovodem 😊 akorát jsem zvedava kdy si budu moc umýt hlavu nebo jedtli je lepší si dat sprchu nebo vanu :think:

druhý den domu? to se mi nějak nezdá. Kamarádka byla po prsou 4 dny v nemocnici. Kamarád byl teď s nosem v Motole (kvůli dýchání) a 3 dny tam pobyl. To mi nepřijde zrovna zodpovědný jít druhý den domů.

Vlasy bych neřešila, týden nebo 10 dní to přežiješ.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat