... Je mi nějak divně... :(

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 13:15

... Je mi nějak divně... :(

Ahoj holky,
Poslední dobou je mi nějak divně. Je mi devatenáct let, ale kvůli různým situacím jsem teď byla ve stresu, z něho zhubla, ztratila ms atd atd… Teď jsem ale tak poslední měsíc začala dělat vše proto, abych se nějak zas udzravila. Začala bejt v klidu, neřešit hovadiny, hezky papat, aby se mi vrátila ms atd… Jenže tak před týdnem, mě začala bolet prsa, hlava, podbřišek, brečím v jednom kuse, i přítel si dělal legraci, že to dostanu. Ve čtvrtek večer jsem si utřela takovej hlen s krví. Běžela jsem celá bez sebe za přítelem, že jsem to konečně dostala, dala jsem si na noc vložku a… Ráno nic. Doteď nic, příznaky ale jako bolest prsou, smutek a to další stále přetrvává. Nechápu jak jsem si mohla jen něco „utřít“ a konec. Myslíte si, že by to mohlo bejt nějaký nastartování cyklu a že mi ms brzy přijde? Nechápu to a jsem z toho fakt smutná :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1471
17.10.21 13:20

Těhotenský test jsi si udělala? Možná by stálo za to zajít na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
17.10.21 13:24

Taky myslím že by to chtělo..nabrat třeba hladiny hormonů..udělat uz…abys věděla jestli se ti tělo vrací doporadku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4381
17.10.21 14:14

Ehm a nechráněný sex byl? Ten hlen s krvi mohla byt ovulace nebo uhnizdeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 14:28

@hospodki
No, přelom září/říjen jo, protože jsem právě byla na gynde a tam mi řekla, že to ještě chvíli nepřijde, takže jsem řekla, že jsem teď de facto chodící antikoncepce a vykašlali jsme se na nějakou ochranu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 14:30

A těhotenský test jsem nedělala, protože mi přijde zbytečný, když nebyla menstruace :think:

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
9059
17.10.21 14:33
@Anonymní píše:
A těhotenský test jsem nedělala, protože mi přijde zbytečný, když nebyla menstruace :think:Zakladatelka

Ovulaci jsi mohla mít bez menstruace. Pokud máš nechráněný sex, tak je vždycky možnost otěhotnět, a těch, co otěhotněly bez MS je taky řádka. Kup si těhotenský test a budeš mít jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
17.10.21 14:35
@Anonymní píše:
A těhotenský test jsem nedělala, protože mi přijde zbytečný, když nebyla menstruace :think:Zakladatelka

Není zbytečný 🤦🏻‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11967
17.10.21 14:35
@Anonymní píše:

Nejdřív je, ale ovulace až pak přijde menstruace pokud nebylo vajíčko oplodneno. Udělej si test, spoléhat na to že nemůžu otěhotnět když nemám menstruaci je blbost. Bych si mozna i vsadila, ze bude pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 14:43

Jakože nechráněnej máme furt :oops:, tím přelom září/říjen jsem myslela, že se do mě i udělal, každopádně me desite, v 19. mit dítě úplně nepotřebuju 8o
Asi si ale zítra koupím test a zkusím, snad bude negativní :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
11967
17.10.21 14:46
@Anonymní píše:
Jakože nechráněnej máme furt :oops:, tím přelom září/říjen jsem myslela, že se do mě i udělal, každopádně me desite, v 19. mit dítě úplně nepotřebuju 8o
Asi si ale zítra koupím test a zkusím, snad bude negativní :zed:

No tak to hodně štěstí. Pokud nechci v 19 mít dítě, tak se pořádně chranim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
17.10.21 14:49

No…to teda..když víš že dítě nechceš tak buď neměj sex nebo používej kondom…ať už má máš nebo ne..takových co si myslí že když nemají MS nebo když třeba kojí tak otěhotnět nemůžou jsou plne porodnice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
17.10.21 14:53

Jejej, tak si možná pak nech od doktorky proplatit potrat. Říct, že jsi chodící antikoncepce, to je na pár facek. Menstruace se ti vrátí tak, že jednoho krásného dne se ti spustí ovulace a dva týdny POTOM dorazí menstruace. Pokud neotěhotníš.
A nebo se ti tělo startuje a ještě to přijde.
Každopádně holka bláznivá, udělej si test a chraňte se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
17.10.21 14:55

Říkám to pořád, že na řízeni auta je třeba autoškola, ale děti má kde kdo. :nevim:

Zakladatelko, když už provozuješ sex, tak z toho se rodí děti, to sis na netu nepřečetla a ve škole jsi taky chyběla. Tím, že se nechranite tomu jdete hodně naproti. Myslím, že už bude na testu něco vidět, pokud byl styk před dvaceti dny, jinak bych za týden zkusila další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
17.10.21 14:57

Otěhotnět můžeš z nechráněného styku, i když se do tebe přímo neudělá. Stačí jedna předčasná spermie a je zaděláno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat