Ricinový olej - koktejl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.13 12:05
Ricinový olej - koktejl

Ahoj holky, termín porodu je tady, vedro na padnutí. Tak co si myslíte o ricinovém koktejlu na vyvolání porodu, která zkusila a zabral? Já už mám olej doma, v neděli se na to chystám. Neznáte některá jak udělat poměr?
Jo a negativní příspěvky si odpusťte, dík 8)

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20659 příspěvků 19.06.13 12:08

Myslím, že se akorát po… Připojuji smajlíka, ať je to teda pozitivní :mrgreen: Nic ve zlém, já to teda nezkoušela, ale zkoušela jsem toho dost, nakonec vyvolávali ve 41+6 a byl z toho docela rychlý a bezproblémový porod.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 19.06.13 12:10

http://www.modrykonik.cz/…ousely-jste/
dlouhý příspěvek od uživatelky Konja, doporučuju se držet všech bodů, ne jen do sebe kopnout riciňák. Zázvor jsi zkoušela? Mě teď se třetím pomohl úplně obyčejný zázvorový čaj s pomerančem od apotheke, dala jsem cca litr v průběhu dne a druhý den ráno se rozjel porod.

jaaaanina
Echt Kelišová 8627 příspěvků 19.06.13 12:11

Kamarádka zkoušela a pos…a se :mrgreen: Jinak žádný jiný efekt :nevim:
Co zkusit sex? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.13 12:17

Všechno běžně provozuju, máme 2 letého chachara, takže mám i pohybu dost, zátěž, nákupy, procházky, sex, ostré chilli jídla (mám to ráda). Mě na to navedla lehce doktorka, syn je císařským řezem a teď pokud do termínu nebo lehce po neporodím, tak mě znova pošlou na císaře a z toho mám hrůzu. Proto se chystám na ten koktejl a když se z toho pose. u tak tím lépe, stejně mám pořád zácpu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.13 12:29

Mě pomohl u obou porodů:) Jen jsem toho teda do sebe kopla víc než je uvedeno na modrém koníku:)
Přeji krásný porod

montchitchi
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 19.06.13 12:43

Vy fakt pijete dobrovolně ricíňák? Teda je úžasný na čistění pleti posílení vlasů a řas, ale aplikován z vnějšku. :mrgreen:
Co já se tady nedozvím. :jazyk:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 19.06.13 12:53
@montchitchi píše:
Vy fakt pijete dobrovolně ricíňák? Teda je úžasný na čistění pleti posílení vlasů a řas, ale aplikován z vnějšku. :mrgreen:
Co já se tady nedozvím. :jazyk:

vidíš a vyčistí i střeva a při troše štěstí i dělohu :jazyk:

Agrion
Závislačka 2955 příspěvků 19.06.13 13:02

Ahoja ja to mela stejne… prvni ditko akutnim cisarem, u druheho me take strasili, ze pokud zavcasu neporodim, tak bude druha sekce… no vydrzela jsem dlouho…ale nakonec prevladl strach z planovaneho cisare a 40+6 jsem do sebe koktejl jako ultima ratio (jinak jsem vyzkousela vse mozne i nemozne) kopla ( recept nekde z netu - 1 lz. oleje + 1 lz. vodky + 2 lz. broskvoveho juice) A musim rict ze zabral… do 2 hodin zacaly celkem pravidelne kontrakce po cca 10 min… jelikoz jsem mela pozitovniho Streptococca tak jsem byla upozornena, ze mam prijet brzo a tak jsme jeli… no a jeste ze tak 8o Otalet tak uz do te porodnice asi nedojedu! Ne ze by se porod tak rychle rozjel ale udelalo se mi tak zle, ze bych asi ani tu 10 min cestu v aute nedala :poblion: Celou noc jsem pak stravila ne na porodnim boxu ale na toalete, kde jsem se mezi kontrakcema vyprazdnovala stridave obema otvory :poblion: :poblion: :poblion: Takze za me nikdy vic! Mimochodem jsem nakonec skoncila opet akutni sekci…

Len-til-kah
Extra třída :D 13992 příspěvků 19.06.13 13:14

Ahoj. Porodila jsem po něm - na základě zkušeností jedné své kamarádky, kterou považuju za velice inteligentní osobu - dvakrát (potřetí a počtvrté). Jednou mě zachránil od indukce (ukecala jsem ji na 41+4 podle UZ, jinak chtěli vyvolávat už 40+4) a jednou to bylo na termín (potřebovala jsem stihnout odvést nejstaršího poprvé do školy a v nemocnici mi řekli, že nález je krásný a čeká se jen na kontrakce).
Akorát jsem tam toho oleje dala opravdu maloučko, tak dvě poloprázdné lžíce a z toho jsem si ještě půlku vybryndala na tričko.
Neměla jsem z něj zažívací obtíže žádného druhu a porody byly rychlé a velice snadné.
PS: Nic jiného mi nezabralo, měla jsem i ideu, že třeba stačí vyčistit střeva nějak přírodně, ale půlkilový jogurt zajezený pytlem sušených švestek fakt měly jen jediný účinek.

Žirafátko
Závislačka 4466 příspěvků 19.06.13 13:16

No ale, ten průjem je právě ten efekt. Vyčistí střeva a tím se „hýbe“ i děloha.

Piuse
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 19.06.13 13:25

Ja jsem ho pila trikrat. Dvakrat poslicky a potreti uz jsme jeli. Davala jsem si ho ale malo. Tak pulku malyho panaka, kapku ty vodky (nesnasim alkohol) a hodne merunek. Za me teda ANO.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.13 15:22

Tak to moc díky za rady, v neděli do toho určitě jdu, to jsem rozhodnutá, jen mě zajímaly postřehy, zda to opravdu může pomoct :-)

struzenk
Povídálka 12 příspěvků 05.07.14 09:32
Za mě jednoznačně ANO

U mě to parádně zabralo!!

Přenášejícím – resp. potermínovým maminkám můžu za sebe vřele doporučit. Zachránilo mě to před vyvoláváním. Porod byl nádherný, rychlý a bezbolestný. Měla jsem 1. termín 12.6.2014 a 2. termín 14.4.2014. Chtěli abych přijela na vyvolání a k hospitalizaci 11 den po 1. termínu. Naštěstí mi těsně předem volala kamarádka, že její známé pomohl koktejl s ricinovým olejem, tak jsem to také zkusila. Dala jsem plnou polévkovou lžíci ricinového oleje, meruňkovou marmeládu naředěnou vodou na cca 330ml a půl panáka slivovice. Vypila jsem to 23.6.2014 v 11:30h. Asi v 18:00h jsem šal na WC, ale žádné bolesti břicha, jen jsem se tak normálně vyprázdnila, žádný průjem či něco podobného. Pak nic, tak jsem si říkala, že asi smůla, že jsem odolná a nic mi nezabere a ráno budu muset na vyvolání do porodnice.Ale četla jsem v příspěvku, že to někomu zabralo až v noci, tak jsem ještě chtěla přes noc počkat. V 22:00h mi začala 1. kontrakce, začaly se vracet hned po 10timinutách, ale byly mírné, ale pravidelné. Na radu PA jsem si dala 30min. sprchu, kontrakce pozvolna sílily, ale sprcha byla moc příjemná a vždy je zmírnila, pak jsme vyjeli hned do porodnice – cca 40minut jízdy. To už byly kontrakce po cca 5timinutách, ale snesitelné a na příjmu v 0:10 h jsem byla už na 8cm otevřená, natočily mi monitor, píchli vodu a hned jsem tlačila – na 1 kontrakci se mi malej narodil – 4890kg a 56cm. Bez nástřihu (asi ho spíš nestihly:-D)s lehkým šitím. Celý porod proběhl jako sen. Klidně bych si ho zopakovala. Byl fakt krásnej. Myslím, že to bylo tím olejem, jak tu někdo již zmínil, porod byl o hodně příjemnější. Abych upřesnila rodila jsem už po třetí a všechny děti jsem měla nad 4kg. Ale takovýhle porod bych si nedokázala představit ani ve snu. Podle mě to tělo bylo celkově nějak uvolněné, protože šlo všechno vysloveně jako po másle – tedy spíš po oleji :-) Celý porod trval od 1. kontrakce necelé 3 hodiny. Rozhodně se toho nebojte a běžte do toho, nic to není a věřím, že to hodně pomůže. Kamarádce jsem moc vděčná, že mi tak poradila. Ale pozor, na poslední chvíli ho nemusíte vůbec sehnat. Já ho sháněla a nesehnala, naštěstí ta známá měla ještě zbytek doma, tak mi ho dala. Shánějte a objednejte si ho dřív.

DomkaM
Nováček 1 příspěvek 27.05.18 09:25
Bez účinku

Ženy, já vyzkoušela všechno.
Sex provozujeme, když je čas 3× denně celé těhu, jsem aktivní, jak kdybych těhotná nebyla, nic mi nedělá problém, cely den na nohou, aquaparky, výlety, Zoo, všechno pořad jak kdybych byla o těch 30kg lehčí které jsem v těhu nabrala.
Nicméně, zkoušela jsem ten Ricinový koltejl, a akorát mě v 5 hod. ráno prohnal, takže jako projímadlo je účinný velice dobře :)
Ale bohužel, ani posličky mi to nevyvolalo…
Je pravda, ze jsem 41tt, takže by ještě čas měla, ta naše holčička, ale kvůli málo vody a průtokum, v úterý na vyvolávání, takže jsme chtěli ať jde holčička přirozeněji, je pravda, žen jsem úplně zavřená, doufala jsemmaspon otevření na jeden prstik, ale nic.
Tak máme ještě dva dny, tak mluvíme k vesmíru, ať to proběhne co nejvíc super. ❤️❤️❤️

Váš příspěvek
Reklama