Únik plodovky při sexu?

Anonymní
17.6.13 12:07

únik plodovky při sexu ?

Ahoj, jsem 35+3 (jsem zavřená za 5 západů nic se nechystá) a chci se zepat zda je možné že by unikla při hraní se sexuální pomůckou plodová voda? Vůbec jsem nic necítila jen že vyteklo trochu vody a nemohla jsem to zadržet. Je mi to blbé se na tohle ptát, určitě napíšete že mam jet do porodky s vložkou, ale co když to třeba byla moč? :think: zítra mam poradnu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7381
17.6.13 12:14

No, prvně bych se v těhotenství trochu krotila a nestrkala si tam kde co:-D po porodu se neumírá a můžeš blbnout pak. Při vzrušení ses mohla i ucurnout:-D jak to tam je vše stlačené a mnohdy oslabené, nemuselo to jít zastavit. Pokud už dál neodkapavas a nemáš jiné problémy - zápach, svědění, spineni, vyckej na poradnu, když ji máš zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
17.6.13 12:14

Spíš myslím, že jsi ke konci těhotenství víc zvlhčená. Není to možné? Pokud by to byla plodovka, nejspíš by to po trochách teklo dál. Teče to ještě? Při chůzi, nebo když si na chvíli lehneš a pak vstaneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
17.6.13 12:16

No já si spíš myslím, že to byla moč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.13 12:20

No dál nic neteče :oops: děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
22509
17.6.13 12:25

Pokud nic neteče dál, tak bych to neřešila, zítra máš poradnu, tak uvidíš, co ti dr řekne ;) Myslím, že to ale plodovka nebyla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
17.6.13 12:26

Pockala bych zitra do poradny, jestli se doktor zmini.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat