Říct jako první "miluji tě"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 08:34
Říct jako první Miluji tě?

Dobré ráno,
na jednu stranu je mi až hloupé, na co se jdu ptát, na druhou mi to už dlouhou dobu leží v hlavě a ráda bych znala vaše názory.
Jsme spolu rok a půl. Na začátku vztahu (asi první rok), mi přítel několikrát řekl: Mám tě rád…nebo Mám tě moc rád…nebo Jsem rád, že tě mám. Jenže já se vždycky zmohla jen na odpověď Já tebe taky. Chtěla jsem mu říct to, co on mně, ale mám v sobě asi nějaký blok a prostě se nikdy neodhodlám :( No a tak se mu ani nedivím, že už to přestal říkat. Já kdybych mu to řekla 10× a on sám s tim nezačal ani jednou, byla bych zklamaná :roll:
Teď už ale delší dobu cítím potřebu mu říct, že ho miluju (několikrát jsem se i odhodlávala, ale opět to nešlo…) Mám se překonat a říct mu to? Na jednu stranu by to měl říct první chlap…ale myslím, že jsem na řadě. Je tu některá, která s tím začala?
Mám říct rovnou Miluju tě, nebo Mám tě ráda a počkat, co na to on?
Také se bojím jeho reakce, nedovedu si představit, co bych dělala, kdyby on řekl, že to tak nemá :think: :roll:
Ještě nikdy jsem nikomu ani jedno z toho neřekla, takže možná proto je to pro mě tak těžké.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23163 příspěvků 21.10.14 08:38
@Anonymní píše:
Dobré ráno,
na jednu stranu je mi až hloupé, na co se jdu ptát, na druhou mi to už dlouhou dobu leží v hlavě a ráda bych znala vaše názory.
Jsme spolu rok a půl. Na začátku vztahu (asi první rok), mi přítel několikrát řekl: Mám tě rád…nebo Mám tě moc rád…nebo Jsem rád, že tě mám. Jenže já se vždycky zmohla jen na odpověď Já tebe taky. Chtěla jsem mu říct to, co on mně, ale mám v sobě asi nějaký blok a prostě se nikdy neodhodlám :( No a tak se mu ani nedivím, že už to přestal říkat. Já kdybych mu to řekla 10× a on sám s tim nezačal ani jednou, byla bych zklamaná :roll:
Teď už ale delší dobu cítím potřebu mu říct, že ho miluju (několikrát jsem se i odhodlávala, ale opět to nešlo…) Mám se překonat a říct mu to? Na jednu stranu by to měl říct první chlap…ale myslím, že jsem na řadě. Je tu některá, která s tím začala?
Mám říct rovnou Miluju tě, nebo Mám tě ráda a počkat, co na to on?
Také se bojím jeho reakce, nedovedu si představit, co bych dělala, kdyby on řekl, že to tak nemá :think: :roll:
Ještě nikdy jsem nikomu ani jedno z toho neřekla, takže možná proto je to pro mě tak těžké.

Když ho miluješ není co řešit ;)

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 21.10.14 08:39

V této situaci by ses měla překonat a říct to. Navíc na začátku vztahu říkat „miluji tě“ mi přijde divné, ale po roce a půl vztahu by mi přišlo zase divné říct „mám tě ráda“. Takže za mě do toho! :palec: Reakce bych se nebála, kdyby k tobě to samé necítil, asi by s tebou tak dlouho nebyl.

hehehe
Extra třída :D 11594 příspěvků 21.10.14 08:43

Jejda a kolik je vám roků? :)
Koukám, že jste asi oba stydlíni, pokud to tak cítíš, tak mu to řekni, vždyť co je na tom.
A kdyby to nešlo tak se taky nic neděje, když je vám spolu dobře, tak to neřeš, láska se dá dokázat mnoha způsoby, nejen slovy. :kytka:

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 08:45

Klidne to rekni jako prvni ;)

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 21.10.14 08:45

Proč anonym? :roll: Jinak klidně bych mu to řekla, když to tak cítíš, alespon budeš vědět, na čem jsi. ;)

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 21.10.14 08:46
@lleennttiillkkaa píše:
Když ho miluješ není co řešit ;)

Souhlas :D :palec:

Paoloska
Echt Kelišová 8254 příspěvků 21.10.14 08:48

Anonymní seber odvahu a hurá na to :pankac: Tenhle blok má spousta lidí, včetně mého manžela…Mě by udělal těmito slovy velikou radost, takže jsem přesvědčená, že to samé bude i u vás :srdce:. Tak šup, šup :hug: :dance:

káťa
Extra třída :D 13542 příspěvků 21.10.14 08:49

Mně je 37 a ještě jsem to neřekla nikdy žádnému chlapovi :)
I když to tak třeba cítím, nějak nemám potřebu tohle říkat…a nikdy jsem ad tím ani nepřemýšlela…

Ford Prefect
Kecalka 360 příspěvků 21.10.14 08:49

Ona: „Miluješ mě?“
Om: „A co, sakra, asi tak zrovna dělám?“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 08:51

Proč anonym…protože je to pro mě citlivé téma, nechci, aby si to se mnou někdo mohl spojit. Takže prosím o zachování.
Mně je 22, přítelovi 28 let.

káťa
Extra třída :D 13542 příspěvků 21.10.14 08:54

A proč mu to chceš vlastně teď říkat??? Však to z tvého chování pozná, ne???

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 21.10.14 08:57

Řekla bych to, normáně bych to řekla klidně jako první po roce s půl vztahu. objala bych ho a řekla mu, že ho miluju.

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 21.10.14 09:00

Já s manželem si taky neříkáme, jak se milujeme. Prostě to víme. Nám stačí pohlazení, přitulení…

ledmed
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.10.14 09:02

Já bych taky řekla, že je to normální, já jsem to řekla první, ležela jsem tenkrát s otřesem mozku a rozbitou hlavou v nemocnici, byli jsme spolu měsíc. Stal se mi úraz na kolečkových bruslích. Prakticky se o mě krásně postaral, zachránil mi život a ještě se do toho musel seznámit s mými rodiči, moje mamka měla zrovna v ten den narozeniny, takže to pro něj bylo dost stresující :D. Ale v tu chvíli jsem to tak cítila a prostě mu to muela říct. Teď máme dvě děti a na jaře už to bude devět let :).

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >