Říháni a pláč

10.8.20 02:52

Říháni a plac

Zdravim vsechny! Prosim o radu a pomoc. Muj syn 6tydnu, krmime UM. Po jidle jdem na odrihnuti a jen co malej dopapa a vi, ze jdem odrihnout zacne hystericky plac, ktery trva jen do doby, nez si ho dam na sebe na odrihnuti. Pak si odrihne a klidne i usne. Nevite prosim co znamena ten rev, nez si ho dam na sebe na odrihnuti??
Uz jsem zoufala, dela mi to porad ???? pak si odrihne a je vazne oka. Jen zacne, kdy si ma odrihnou a ja si ho davam z ruky na moji hrud, aby si rihnul brecime a pak jak utne je klid. Myslela jsem ze treba jeste breci hlady, ale pridali jsme trochu mlicka navic a dela to porad! Ale pak hned usne, tak to zas hlady neni, tak uz vazne nevim!
Prosim poradte ????
Dekujii za rady, proc by to mohlo byt!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
88
10.8.20 08:19

Me to maly dela treba az pul hodinky po jidle a to jen z duvodu ze ho to boli.. laicky receno, ma v hrudi vzduch a potrebuje ho dostat ven… prpto place boli to… ja na to trpim kdyz piju sodovku(vyhybam se, ale obcas neni jina moznost) a to je bolest jak kdyby h mela v hrudi cihlu a pak se staci napit neceho jineho a vykrkam to a je mi lip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.8.20 08:24

Podle mě chce dudlat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie