Jak naučit pít 10měsíční dítě čaj z flašky?

62
8.8.20 21:50

Jak naučit pít 10 měsíční dítě pít čaj z flašky.

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit mám 10 měsíční holčičku a nemůžu jí naučit pít čaj z flašky, zkoušela jsem kojenecké šťávy, čaje úplně vše a nemůžu jí naučit na to. Je fakt že jí ještě kojím ale strašně ráda bych jí na to chtěla naučit, už jen proto když někam jedu tak aby mi to pila jenom přece jí nemůžu kojit na veřejnosti. Chtěla bych ukončit kojení v tom roce. Nerada bych až bych s kojením skončila aby mi to nepila, nechci trápit ani jí ale ani sebe. :roll: Byla bych ráda kdyby mi tu nějaká maminka poradila jak to naučila své dítko :oops: ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
8.8.20 21:52

A co mas za flašku? Syn mi vzal asi tak jendu z deseti :D nebo dej rovnou ucici hrnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
8.8.20 21:56

@Kriss Tina Mám od Nuk pak ještě jeden jsem kupovala i v Tetě, učící hrnek taky mám ale né a né aby se to naučila, mám jich doma tolik že bych je mohla prodávat :dance: ale buď jen cucá ten cumel a nebo ho odhodí. Už nevím jak na to 8o. Občas se cítím fakt blbě že ještě nepije čaj když jdu někam s někým. :roll: a ostatní děti pijou a ta moje nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
8.8.20 22:00

Co normální hrnek. Dcera to zvládla v 9 měsících

Příspěvek upraven 08.08.20 v 22:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3803
8.8.20 22:00

https://www.google.com/search?…

U nás prošla tahle :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
8.8.20 22:03

@statecna.oslice To mě ani nenapadlo taky bych to mohla zkusit. Snad by to byla asi ta naposlední věc :potlesk: @juliettee Můžu to zkusit děkuji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10543
8.8.20 22:04

Já dala v šesti měsících do kocarku, právě abych nemusela venku hned kojit. Stačí malá lahvicka s drzatkem. On toho moc nevypije, ale aspoň něco a trochu se tím zábaví, když je nejhůř.
S kojenim přestaň postupně. Co prikrmy? Ji?

Příspěvek upraven 08.08.20 v 22:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
8.8.20 22:06

Náš malý začal až vodu pít z láhve se silikonovým brčkem, která se prodává v DM. Kojenecké láhve mi odmítal, kojeny je doteď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
8.8.20 22:12

@g.sandova Mě ani tu trochu :lol: Jí příkrmy s jídlem problém není má ráda jídlo až moc :P @besynka Vodu jsem zkoušela jednou ale to už je fakt dlouho, je možné že tu mi veme. Teda aspoň můžu doufat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3120
8.8.20 22:13

Moje roční začala pít jiné tekutiny než UM až teď. A to buď lžičkou nebo pije z kelímku. Učící hrnky ani různé Lahvičky nebere, pokud v tom není mlíko. A řešit to jen proto, že když někam jdu, tak nepije, to jsem ještě neslyšela.. Tak zkus po lzickach nebo rovnou učit pít. Párkrát se polije, ale časem se to naučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10543
8.8.20 22:18

@ProfZav no jde o to, aby nemusela hned kojit, aby se dítě napilo z lahve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
8.8.20 22:20

@ProfZav Já sem tam snad napsala že ji nedávám venku pít? Samozřejmě že jí to beru i když někam jdu. Nenechala bych své dítě bez tekutin. Když je kam jít na veřejný záchod tak jdu. Ale snažím se jí to dávat jestli jste si to dobře četla. @g.sandova Děkuji že jste to takhle stručně vysvětlila :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3120
8.8.20 22:21

@g.sandova Ani tohle pro mě není rozumný argument, ale chápu, že kojení na veřejnosti je výbušné téma a ne každému příjemné :-) Tak jen držím zakladatele palce, ať se miminko rozpije, my s těma tekutinama taky bojujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3120
8.8.20 22:23

@Minni12 No na mě to z příspěvku působilo tak, že ostatní děti pijí a to moje ne, tak co s tím. :nevim: Ale já už jsem dneska hodně unavená, tak se omlouvam ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
8.8.20 22:25

@ProfZav V pořádku mohla jsem to tam dopsat. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu