Reklama

Rituál před spaním, prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jeannette1
Povídálka 47 příspěvků 23.12.16 15:38
Rituál před spaním, prosím radu

Ahoj holky, prosím o radu týkající se rituálu před nočním spaním, je lepší postup dat najíst kaše, okoupat, nakojit a uspat nebo první dat okoupat, dat najíst kase, nakojit a pomalu uspat. Nevim jestli koupání těsně před kojením nějak mimino nerozebere. Dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 23.12.16 15:42

Koupeme před kojením, protože během kojení mi často usne ;)

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 23.12.16 15:43

To si musíš určit a odzkoušet sama - já koupu zásadně po kaši, neb se dítko zamaže u kaše. Jinak ale svého času ta koupel malého hrozně probouzela…

Katcha
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 23.12.16 15:44

U malého miminka podle mého je lepší nejdřív koupel a pak nakrmit/nakojit a spát. Jednou jsem to u první dcery otočila, nějak nám to zrovna vyšlo blbě a když jsem ji nesla vykoupanou, obloukem z ní to mlíko vystartovalo :lol:
Zase větší batole se u večeře může znovu pořádně zaprasit - pardon- zašpinit :lol: Ale i tak si myslím že po jídle už by měl následovat klid a ne řádění ve vaně.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 23.12.16 16:05

Já dávala kaši před koupáním, neboť se vždy zašpinila :roll: :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 23.12.16 16:24

Já u dvouměsíční napřed koupu a pak krmim. Za 1. Ji ve vodě ještě trošku vyhladne a za druhé by se mi jinak při koupání poblinkala, kdybych ji napřed nakrmila. Jak to bude až bude starší nevím, ale mamca to u mě prý otočila cca ve dvou letech :-)

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 23.12.16 16:51

Já naopak musím tu naši 3měsíční nejdřív nakojit a pak teprve koupat. Když není nakojená tak je ve vaničce strašný řev. Koupání ale neberu jako rituál - koupeme 2× týdně. Pokud chceš mít rituál k uspávání a nabízíš 2 možnosti - tak zkus obě 2 a co ti bude vyhovovat, tak v tom pokračuj, ale logičtější mi přijde nejdřív dát kaši a pak koupat.

mogia
Povídálka 46 příspěvků 23.12.16 17:10

Ja skoro 3mesicniho od zacatku koupu, pak teprve krmim…a)ho to unavi a pak vytuhne hned po krmeni b)by mi to do ty vany vyzvracel…hodlam to obratit az bude starsi 1,5?

Fazulina
Závislačka 3352 příspěvků 23.12.16 17:16

U nás byla kaše vždy před koupáním, protože bych ji pak musela umejvat znovu, takže kaše, koupání, kojení a u toho usnula.

Kriss Tina
Závislačka 4737 příspěvků 23.12.16 17:43

Ja dam nejdriv veceri, pak vykoupat (pri koupani si vycisti zuby) a pak u mlika usina, mame to tak cca od 6 mesicu :)

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 23.12.16 18:47

Ja pulrocni dam kasi, vykoupu, nakojim, dam do postylky, zazpivam ukolebavku a spim. Pardon, dite spi :D

Jeannette1
Povídálka 47 příspěvků 23.12.16 19:02

Děkuji moc za příspěvky právě nevim, co je lepší pro dítě, co máte odzkoušeno, ale asi to má každé dítě jinak, my máme 5 mes tak to teprve zkousim :)

lea79
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 23.12.16 19:22

Malý trpěl na koliky, takže jsem nejdříve dávala mléko a pak vanu, aby se mu bříško v teplé vodě nahřálo. Teď mu bude 6 měsíců a poslední měsíc si to otočil sám a nejdřív koupu a pak mléko. Došel si k tomu režimu sám. A u flašky se mu daří i usnout, jinak je to boj. :lol:

peluani
Extra třída :D 10539 příspěvků 23.12.16 20:00

Taky mam 5 holčičku. Nejdříve koupu a pak krmim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama