Roan versus Retrus

Viktor
17.11.09 21:13

Roan versus Retrus

Ahojte maminky,rád bych se Vás zeptal na Váš názor a skušenosti s kočárkama RETRUS, konkrétně model BASKET. Se ženou jsme se už už rozhodli pro kočárek ROAN MARITA, ale pak nám padl do oka již zmíněný RETRUS. O ROANU jsem našel spoustu informací(převážně kladných,čož mě utvrzuje v názoru že je to ten pravý), ale rád bych taky znal Vaše názory a zkušenosti s RETRUSem. Děkuji moc za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

347
23.11.09 20:57

My mame ROAN MARITA a jsme spokojeny.Hlavne je prostorny a drndaci…to byly nase pozadavky u kocarku. Za 9 mesicu jsme pouze prifoukli kola jinak nic. Ted budeme davat sportak,tak uvidime …nemame ozkouseno. Kdybych se mela znovu rozhodnout,tak jdu do nej znova!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
16.12.09 14:01

Viktore, ja bych sla do te Marity, je to sice klasika, ale pro miminko je to to nejpohodlnejsi.
Nemame sice ani jeden, ale podle toho, co jsem vypozorovala od kamaradek a pouhym divanim na kolemjedouci kocarky na ulici, je Marita dle meho fakt nejlepsi. Je lety proverena, mela uz ho svagrova pred 7lety a sla by do nej znova. Dokonce je vidam i u maminek, ktere nejprve jezdili s nejakym modnim vystrelkem, ktery pak vymenili za tuhle opravdu praktickou a krasnou klasiku. Ja uz jsem pro nej rozhodnuta i pro druhe mimi a to jeste neni ani na ceste.
Procetla jsem i mraky diskuzi a jedine dva nedostatky jsou obcasne vrzani, ale vrzaji daleko vic i kocarky co stoji okolo 20tisic a druhy ze neni zrovna nejskladnejsi.
K tomu, ze Marita je super jsem dospela po roce a pul jezdeni s ruznymi kocarky, zkusenosti jinych maminek a pozorovani kocarku na ulici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama