Rockový koncert v 16tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 21:23

Rockový koncert v 16tt

Raději anonymně, protože je mi jasné, že se tady mravokárkyně vyřádí :mrgreen:
Mám dlooouho koupené lístky na vysněný koncert. Ten bude na podzim. Teď jsem zjistila, že jsem těhotná… V době koncertu bych měla být, pokud půjde vše dobře, v 16/17tt. Plod prý začíná slyšet kolem 18tt. Šly byste na koncert nebo ne? Samozřejmě se poradím i s MUDr…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1918
6.7.22 21:32

Proč bys nesla apokud ti bude dobře…taky půjdu rovnou na celodenní rockmetalovy festak cca kolem 20tt.. budu se samozřejmě držet dál od kotle a od repraku ale nevidím důvod proč nejít když nejsou komplikace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
6.7.22 21:32

Já chodila celé těhu na Dymytry, jestli znáš. Malá je ok a teď ve 4 letech jezdí s námi 😃 🤟🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37223
6.7.22 21:35

Úplně v pohodě, kdybych to měla ráda. V těchto týdnech se těhotná cítí nejlépe z celého těhotenství a měla by si dopřávat to, co má ráda, co jí dělá radost.
Zrovna toto bych s doktorem neřešila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
6.7.22 21:43

@Karolina0311 já sem v minulém nemohla (covid -vse zruseno) tak sem je pouštěla aspoň doma…a mala je miluje..letos půjde s námi prvně budou u nás hrát na festaku na její 1. narozeniny 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
6.7.22 21:44
@Karolina0311 píše:
Já chodila celé těhu na Dymytry, jestli znáš. Malá je ok a teď ve 4 letech jezdí s námi 😃 🤟🏻

Agrometal nevalné kvality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
6.7.22 21:45

Naposledy jsem byla na koncertě někdy po 20tt. Jediný problém byl, že mě z dlouhého stání v davu šíleně bolely a mravenčily nohy. Nelezla bych do kotle a k bednám, ale jinak nevidím důvod, proč nejít. Doktorky bych se neptala, stejně ti nic světoborného neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4588
6.7.22 21:58

Byla jsem na koncerte asi 20tt a ani me nenapadlo, ze by to nebylo vhodne. Samozrejme jsem stala daleko od repraku, ale co by jinak melo vadit? Ta voda toho dost utlumi si myslim, vsak co slysis, kdyz se potopis v bazenu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4064
6.7.22 22:07

Dva dny před porodem jsem zpívala na rockové zábavě.. nevidím v tom jediný problém, jen třeba s velkým břichem bych se bála tlačenice v davu, aby mi na ten pupek třeba někdo nespadl.. mnohem větší nápor na uši je vystavení hlasité hudbě u malých dětí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1905
6.7.22 22:09

Já chodila na akce a koncerty až skoro do porodu. ;) A malej je naprosto v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
6.7.22 22:28

Ja byla, jen se mi po nejake dobe udelalo nevolno, jak to dunelo, tak rezonovalo i bricho a bylo mi fakt blbe… musela jsem stat o dost dal, ale slo to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4348
6.7.22 22:39

Tři týdny před porodem jsem byla na hiphopovým koncertě, pohoda - jenom to chce fakt stát mimo tlačenici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
6.7.22 22:45

Ahojky ve 20tt jsem byla na Rammstein, měli jsme lístky koupené už dlouho před početím 😂bylo tam více těhulek 🙃půlka lidí mě za to odsuzovala a půlka říkala a proč né🙃…. Za mě pohoda☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
6.7.22 22:58

Já chodila na koncerty normálně. Vůbec mě nenapadlo to řešit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
7.7.22 08:40

Klidně bych šla.