Roční dítě zlobí u jídla

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.12.21 19:08

Roční dítě zlobí u jídla

Zdravím :)

Chtěla bych se s vámi poradit..
Mám roční holčičku a začala teď strašně zlobit u jídla, hlavně u večeře, většinou má pečivo třeba se šunkou, sýrem, zelenina atd.. Teď si s tím jídlem začala hrát, házet ho pod sebe na zem a skoro nic nesni :zed: ať už sedí v židličce v jídelně nebo obýváku nebo i když ji dal na gauč, taj dělá hrozné vylomeniny a jídlo je všude..
Chci se jen zeptat, jetsli je to normální a zase se srovná a neví jestli nemáte některá nějaký fígl :D
Zkouším to po dobrém vysvětlovat, že tohle se s jídlem nedělá a když to stejně nezabírá, tak už zvýším hlas a začnu zakazovat a je to taky prd platné

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27413
2.12.21 19:17

Tak ji krm, nedávej ji celý talíř, aby to házela kolem sebe, dej jí vždy sousto do pusy a zbytek z dosahu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15186
2.12.21 19:19

Taky jsem v roce krmila, holky měly tedy na véču většinou polévku, to by jinak nešlo.
Když zlobily, tak jsem je krmila zábavnou formou, nebo zpívala, vyprávěla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6176
2.12.21 19:20

:roll: … člověk aby se narodil rovnou s certifikátem v ruce od Ladislava Špačka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9660
2.12.21 19:23

Pokud bude jíst sama bude si s jídlem hrát bude zkoušet texturu co to dělá navíc je baví nedávno objevena gravitace…

Pokud ji xzcces nakrmit nakrm ji sama nebo asistuje já třeba držela kelímek a ona nabírala lžičkou nebo naopak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
2.12.21 19:53

Ja sem ho nenechavala jist samotneho a i tak u jidla v tomhle veku zlobil, u nas to bylo jenom obdobi a po nejakem case ho to prestalo bavit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 20:01

Mě nevadí když bude zkoumat texturu, to chápu, spíš je na ni vidět, jak to dělá ze škodolibosri :D občas dávám i polévky a to je v pohodě, obědy taky, většinou krmim, jen ke konci ji nechám, ať si to taky zkusí sama.. Asi má spíš jen nějaké období, ještě pár dní zpátky jedla pěkně.. Člověk aby se v nich vyznal :lol:
Všem děkuji za zkušenosti..

• Citovat
  • Nahlásit
753
2.12.21 21:04

Myslim, ze je to uplne normalni vyvoj zdraveho ditete ;) a vlastne to neni ani zlobeni ;)

U nas necelych 11m a nekdy to same, ale ja ji davam ted uz skoro vzdy neco do ruky/na talirek, co si muze sama s tim delat vlastne cokoliv a k tomu ji krmim lzickou. Obe jsme spokojene, ja vim, ze ma neco v brise a ona zase vi, ze se ji povedlo neco hodit na zem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
2.12.21 21:16

Mne to robí vtedy, keď neni až tak hladná a chce robiť niečo iné ako jesť. Takže keď zjavne naschvál hádže jedlo na zem, ide zo zidlicky preč. Ak je to večera a fakt nič nezjedla zvyknem ponúknuť ešte potom večer pred spaním napr mlieko, ak je to iné jedlo tak proste dostane neskôr keď už bude hladná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
2.12.21 21:24

Je úplne normálna, ten náš to jedlo rozotiera aj po podlahe, po stenách, po nábytku, pred tým ho samozrejme poriadne rozmága v rukách, niekedy ho rozžuje, vypľuje na zem a s rukami ho poriadne rozmaže a naspať dáva do úst. nesmiem ho krmiť. Každé jedenie je u nás boj o život a kdo z koho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
3.12.21 13:14

Zlobí u jídla? Dělá to ze škodolibosti? :roll:
Tohle není žádné zlobeni, ale vývoj! Jen holt se nechová dle tvých představ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
3.12.21 13:23

Zlobí u jídla? Dělá to ze škodolibosti? :roll:
Tohle není žádné zlobeni, ale vývoj! Jen holt se nechová dle tvých představ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat