Reklama

Rok a půlletý na noc u babičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 12.12.17 10:21
Rok a půlletý na noc u babičky

Ahoj holky, potřebuji radu či zkušenosti. Mám rok a půl letého chlapečka a rádi bychom ho nechali samotného na dva dny a noc u babičky. Je sice zvyklý na brášky, ale tam by byl sám. Moc stojím o to si vyjet s manželem. je to už opravdu potřeba. 7 let jsme nikde nebyli sami. Nicméně bych malému nerada zanechala nějaké trauma…co si o tom myslíte? Je takový mamánek, ale hodku dvě se pohlídat zatím nechal…co byste dělali?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 10:24

@Catmum není možné, aby babi přijela k vám? že by byl ve svém. Jinak my poprvé odjeli, když bylo malému 13 m, zvládnul s babi naprosto v pohodě, já trnula celý víkend :lol: :lol: :lol:

KamisB
Kelišová 6797 příspěvků 12.12.17 10:28

Taky jsem si dřív říkala, že malýho šoupnu k mamce a budeme nědy sami. Jako mimčo to nešlo do dvou let jsem kojila a bez toho prostě neusnul.
A teď už má svou hlavu, takže jsou mu tři a půl a ještě na noc sám nebyl. A myslím si, že to je škoda. U babičky býval klidně celý den, ale na noc musel mít mne.

Pokud u vás třeba uspává i tatínek. Tak to nějak postupně zkuste.
Jeď tam třeba s ním, ale aby uspala babička. Nech ho tam delší dobu s ní, přes den. A pak uvidíš, ale nejsem zastáncem toho, když se hlídal jen dvě hodiny, aby se hned šoupl na noc.
Ale dítě znáš nejlíp ty aby jsi věděla jestli bude opravdu nešťastný nebo mu to bude jedno.

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 12.12.17 10:29

Tak pro mě je to úplně v pohodě, dala bych mu s sebou hračky a věci, na které je zvyklý a jela bych. Naše malá spala poprvé u prarodičů přes noc, když jí bylo přesně 6 týdnů. A během prvního roku spala u obou prarodičů už několikrát. Aspoň je zvyklá a my si můžeme bez problémů někam vyrazit. ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 12.12.17 10:30

Tak proč to nezkusit? Já poslala dvouletou a hned poprvé na týden a to babičky viděla tak dvakrát za rok. Pokud je na ně zvyklé, nevidím problém.

Japanel
Povídálka 20 příspěvků 12.12.17 10:35

Ty jo, jak to zvladate? Syn je u prarodicu na noc kazdy vikend od 5ti mesicu. Ted je mu rok a pul a myslim, ze si to uziva, ze si i on od nas odpocine :oops:.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 12.12.17 10:36

Byli jsme poprvé na noc pryč když bylo malýmu asi rok a čtvrt. ale dali jsme přetím trénink - šla uspávat babička a my zůstali v domě aby nás neviděl ale kdyby to nešlo abychom přišli. takže to hcce zkusit dopředu a jít třeba na večeři abyste se případě nouze mohli vrátit.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 12.12.17 10:42

Malý je na noc u prarodičů od 3 měsíců…on je spokojený, ja jsem spokojená :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 12.12.17 10:52

Klidne bych nechala. Ditku se nic nestane. :-) Kdyby nase mala mela babicku, tak by u ni taky spala.

iwa83
Kelišová 6335 příspěvků 12.12.17 10:53

My to taky dali bez treninku lehce po 1,5 roce. Babičku síce vidí spíš přes skype. Jeden den jsme tam byli s ní, pak jsme po snídani odjeli a v neděli jsme se zase potkali na půl cesty. Museli to zvládnout. Večerní usínání vraj bylo horší (po obědě odpadla bez keců), ale nijak dramatické. Asi jsem byla nervní spíš já než malá… My to hlídání nemáme - rodiče mám přes 500 km, tchýně je síce 30 km, ale starší a takhle malé dítě bych jí nedala a ani se sama nehlásí. Takže návštěvy ok, ale hlídání o víkendu nehrozí.

Lekninka91
Extra třída :D 10265 příspěvků 12.12.17 10:55

Já bych s tím problém neměla :palec:

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 12.12.17 10:57

Zkus to a uvidíš.
Já měla děti u babiček přes noc od první chvíle, kdy jsem nekojila.
Takže samozřejmě trauma neměly, nebylo proč.

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 12.12.17 11:00

Ja nechavala dceru u babicky par dni uz v deseti mesicich. Neboj se toho a babi ver. Urcite to zvladnou a odpocinek a cas s manzelem je fakt potreba! Drzim palce a uzij si to. :) a hlavne rekni babi, at v pripade problemu vola a pokud se ona sama neozve, znamena to, ze je vsechno ok a ty se nenervuj a nevolej. ;-)

ametyst
Extra třída :D 11234 příspěvků 12.12.17 11:00

Vůbec nevidím žádný problém proč ne :).
Občas se mi zdají maminky až moc starostlivé…přeci to dva dny zvládne a bude u něj dobře postaráno(nic ve zlém)

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 12.12.17 11:04

Já ji dala na noc k babičce, když jí byly 3 měsíce. Neměla trauma ani ona ani já. A jsem ráda, že jsem to tak udělala, alespoň je zvyklá od malička.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >