Roupy dospělí a děti

4
15.6.20 20:38

Roupy dospělí a děti

Mám doma tři děti. Chodí do školy. Nejmladším je 8 let. Strašně ho svedil konečník ale nikdy jsme nic neviděli. Pak ho to najednou přestalo. Ale problém byl v tom že jsem to najednou chytla i já. Ale taky jsem je neviděla ve stolici. Stalo se to jen jednou jeden malý cervik bíle barvy. Doktor na gastro mi napsal Vermox. Šlo to ven. Ale dávkování mám 1 hned a 1 za měsíc. Což mě přijde nějak dlouho. Ale hlavní co mě teď trápí je ze mě i přes to že jsem prášek vzala před dvouma týdny furt po ránu trápí průjem :think:
A taky zažívání. Beru i hylak.(probiotika) ale prostě furt po ránu průjem. Nemáte někdo s tím zkušenosti? Jsem z toho úplně na dně. Nemůžu jist mastné a ani nic koreneneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9426
15.6.20 21:11

@VercaBar Ji se jedna tableta hned a dalsi v odstupu 2-4 tydny.My meli od jedne Dr. 2 tablety: hned a po dvou tydnech a od druhe 3 tablety: hned, po 2 a po 4 tydnech. Byl klid uz po te prvni. Plus s uzitim tablety vsechno vyvarit, prezehlit, prevleknout lozni pradlo, vymenovat porar rucniky, poradne myt ruce a nehty i kartackem. Vydesinfikovat veci bezne potreby, na ktere se saha. Dat deti spat treba ve spodnim pradle pod pyzamo. Prujem muzes mit i z Vermoxu, je to koneckoncu jed…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.6.20 21:24

@Hobitka takže ten průjem a to zažívání se asi spraví až za dlouho… Že? Já právě s tím nemám vůbec žádné zkušenosti. Toto máme v rodině poprvé. Doktorka moje obvodní mi řekla že mám jít na vyšetření na gastro. Tak nevím jestli toto podstoupit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6968
15.6.20 21:25

@VercaBar U nas se dava Vermox i pri pouhém svedení. A rovnou celá rodina. Uz jsme to měli 3×. Také mě to rozhodilo na dlouho. Takže stejné jako u vas. V návodu je napsáno, jak se delají rozestupy, vždy si píši do diáře, kdy si dáme další tabletu. Jde o to, že se postupně líhnou, tak aby se smetlo všechno a nestihli se opet množit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.6.20 21:31

@tulipán já už jsem z toho úplně zoufalá. Tím že skoro nic nemůžu jist. Schodila jsem už 8 kilo. Jsem jak obrácený lavor jak se říká :) prelecili jsme se celá rodina a nikdo nemá průjem kromě mě :think: je to asi na hodně dlouho. Zkouším si i dělat čaj na zažívání a v lékárně mi poradili kapky iberogast. Ale zatím beze změny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6968
15.6.20 22:01

@VercaBar Aha, já jsem pochopila krátkodobou nepohodu, tak to nebude Vermoxem. My jsme se všichni po, ale tak týden, nic strašného. Zajdi k doktorce, spíš máš nějakého průjmového bacila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
16.6.20 04:42

@tulipán to nebude bacil. Přemyslim jestli náhodou nemám zánět mocaku. Četla jsem že když máte v těle parazity tak jdou i tam. A u bavili bych měla horečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama