Rozchod a bydlení s ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 16:03

Rozchod a bydlení s ex

Zdravím,

cca před měsícem se semnou rozešla přítelkyně. Našla si jinou a nějak ochladla, vzhledem k tomu, že jsme teď obě v nové práci a měly jsme málo společného času. Ale nyní spolu stále bydlíme, máme smlouvu ještě na několik měsíců a obě nemáme kam jinam jít. Vycházíme spolu dobře, protože pořád nám na té druhé záleží, já samozřejmě ještě nejsem ani plně odmilovaná.

Jde spíše o to, že jeden den přijede a je na mě milá, stará se o mě, zajímá se a objímá mě, jiný den ale přijede a je úplně odtažitá, že jí nestojím ani za pohled. A takhle je to v podstatě pořád dokola. Prostě mě jen čeká překvapení, co se zase bude dít až ona nebo já dorazíme domů.

Chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo podobnou zkušenost sdílený stejné domácnosti s ex. Případně, jak to vidíte z jejího pohledu. Protože opravdu nechápu střídání jejího chování.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1701
31.10.21 17:02

Smlouvu bych ukoncila predcasne a odstehovala se. Budes se jen trapit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
31.10.21 17:16

Odstěhovala bych se co nejdřív a do té doby bych s ní komunikovala jen v nezbytne provozních věcech. Žádný objimani atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
3.11.21 11:11

Jak psaly holky, snažit se co nejdřív najít jiné bydlení. V případě že to není možné a ty k ní něco stále cítíš, nemazlit se a neobjímat. Stanovit jasná pravidla, hlavně sama v sobě.

Bydlela jsem během vysoké školy s kamarádkou která je bisexuální a já jsem se jí líbila a dokud jsem ji nechala aby mě sem tam objala, nebo se ke mě tulila na gauči bylo to pořád takové divné. Navíc pak zkoušela zajít dál. A ubližovalo to myslím si hlavně jí, protože já to měla už od gymplu vyřešené a i když mi to nebylo vyloženě nepříjemné, dobře mi to nedělalo.

Až jsem to právě tím, odtažitým chováním stabilizovala, bydlelo se nám fajn. I když sem tam to ještě zkusila a v podstatě občas zkouší dodnes když jsem u ní na návštěvě. Někdo se těch citů nezbaví nikdy. Každopádně hlavně ten, komu to ubližuje víc, by se měl opanovat a najít si takový způsob chování k tomu druhému, aby mu bylo líp a ne naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat