Rozchod a černé myšlenky

22
22.7.21 20:09

Rozchod a černé myšlenky

Ahoj,
právě se nacházím hrozném stavu po rozchodu s přítelem. Rozešel se semnou včera po telefonu. Řekl mi, že už se nemůže dál přetvařovat, že to chce skončit už delší dobu a že to není mnou, že mě má rád, že mám všechno a že jsem neudělala nic špatně. Já mám pocit, že se mi srdce rozbilo na tisíc kusů, přijde mi zbytečné se nadechovat a vydechovat. Já ho tolik, tolik miluju. Nechápu to. Omlouvám se pokud můj příspěvek nedává smysl, ale jsem na dně. Po telefonu po dvou letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
22.7.21 20:12

No tak on nechce pokračovat. Musíš to vzít jako fakt a jít dál. Chce to čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
22.7.21 20:16

Co na to říct.. Takový je život někdo odejde někdo nový přijde.. Takže hlavu vzhůru… Já se rozešla po 7 letech.. A teď mám nového přítele a čekáme rodinu.. Chce to čas… Když nechce pokračovat na sílu ho nedonutis… Měj čas pro sebe ono to preboli a uvidíš že ta láska si k tobě cestu najde 🍀 👍🏻hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
@Linda128 píše:
Ahoj,
právě se nacházím hrozném stavu po rozchodu s přítelem. Rozešel se semnou včera po telefonu. Řekl mi, že už se nemůže dál přetvařovat, že to chce skončit už delší dobu a že to není mnou, že mě má rád, že mám všechno a že jsem neudělala nic špatně. Já mám pocit, že se mi srdce rozbilo na tisíc kusů, přijde mi zbytečné se nadechovat a vydechovat. Já ho tolik, tolik miluju. Nechápu to. Omlouvám se pokud můj příspěvek nedává smysl, ale jsem na dně. Po telefonu po dvou letech.

Máte úplně všechno, ale objevil nějakou, co má něco navíc… Kdyby si alespoň ty kecy nechal.

A vy Lindo, nebuďte hloupá, pro jedno kvítí, slunce nesvítí a pro jednoho vola tráva neroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6157
@Linda128 píše:
Ahoj,

Ještě se obvykle říká, kdybys něco potrebovala, tak zavolej. To neříkal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
22.7.21 20:22

Priserny pocit, asi zname kazda :(.

Pomuze jenom cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.7.21 20:30

Pro mě to byl blesk z čistého nebe. V pondělí jsme spolu normálně byli, normálně jsme se bavili, normálně jsme spolu spali, kdy u toho řekl, že jsem nejlepší v úterý ráno normálně odešel do práce a odpoledne mi tohle zavolal. Nebydlíme spolu, střídavě jsme byli jeden u druhého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
22.7.21 20:32

Tak to Tě opravdu lituju-po telefonu je to pěkně hnusný. A žádné náznaky předtím nebyly? Už dočítám. A během posledního půlroku jsi nic netušila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.21 20:36

@Linda128 je to zbabělec, zažila jsem to taky, bolelo to moc. ALE!!! nejlepší, co se mohlo stát, teď jsem šťastně vdaná a máme doma batole :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
22
22.7.21 20:38

Někdy byl podrážděnej, ale já jsem to přičítala problémům v práci, který měl a který jsme spolu hodně řešili. Ale nehádali jsme, spíš byl někdy protivnej a já jsem se snažila mu dělat pohodu. Já jsem klidný typ, on je nervák a někdy hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
22.7.21 20:38

Ahoj, kolik je vám let? Jenom pro představu, když mu po dvou letech nestojíš ani za to, aby ti to řekl do očí :? Bolí to, vím, ale bude to postupně jenom lepší, je potřeba vydržet. Pak si sama uvědomíš, že zase tak úžasnej nebyl, věř mi. Budeš mít odstup a uvidíš spoustu věcí jinak. Kup si něco hezkýho a hýčkej se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
22.7.21 20:40
@Linda128 píše:
Někdy byl podrážděnej, ale já jsem to přičítala problémům v práci, který měl a který jsme spolu hodně řešili. Ale nehádali jsme, spíš byl někdy protivnej a já jsem se snažila mu dělat pohodu. Já jsem klidný typ, on je nervák a někdy hysterka.

Priste zadnemu nervakovi, ktery je na tebe protivnej, pohodu nedelej!!
Prestane si te vazit.

Nervak a srab.
Najdes lepsiho, fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.7.21 20:45
@nototo píše:
Ahoj, kolik je vám let? Jenom pro představu, když mu po dvou letech nestojíš ani za to, aby ti to řekl do očí :? Bolí to, vím, ale bude to postupně jenom lepší, je potřeba vydržet. Pak si sama uvědomíš, že zase tak úžasnej nebyl, věř mi. Budeš mít odstup a uvidíš spoustu věcí jinak. Kup si něco hezkýho a hýčkej se :kytka:

Mě je 24, jemu 36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
22.7.21 20:48

Dýchej, žij

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
22.7.21 20:56
@Linda128 píše:
Mě je 24, jemu 36

Prosím tě, mladá holka a starší týpek (rozvedenej? děti? ) co nemí ani koule ti to říct do očí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat