Rozchod? Jak dál?

4.1.20 10:10

Rozchod? Jak dál?

Dobrý den, chtěla jsem vás požádát o radu nebo zkušenost jak dál :zed:
S přítelem jsme spolu 7 let, proběhl tam i nějaký ten rozchod nebo pauza, ale vždy jsme se k sobě po nějakém čase vrátili.
Nakonec jsme se přestěhovali, aby jsme zjistili, jestli nám to buď ve vztahu pomůže a nebo to už úplně utneme.
První dva roky byly krásný, jenže poslední rok na mě přítel z vysoka kašle.
Začalo to tím že spolu máme sex tak 1-2 do měsíce ( Je nám oboum 23 let) s tím jsem začala na přítele tlačit, i tím že za těch 7 let jsem s ním měla jen jeden orgasmus a vůbec mu nevadilo že jsem nespokojená, myslel jen sám na sebe.
Další bylo to, že jen sedí doma a už se mu nechce ani do kina, na výlety, na dovolenou.
Nejradši by dřepěl jen doma :nevim: :nevim: Přijdu třeba z práce a on je na mě ještě hnusnej že jsem třeba neuklidila nebo něco, a to podotýkám že přijdu po třech dvanáctkách a on je doma..
Snažila jsem se to nějak zlepšit, z čeho je pořád tak podrážděný nebo tak.. ale prostě nic
Pak nastala taková situace že mi začal psát můj bývalý přítel, šli jsme ven, no a já už z něj měla zamotanou hlavu jen tím, že mě někam vzal a zajímal se o mě.
Bylo to pro mě úplně nezvyklé, že se o mě najednou někdo zajímá :?
Když jsem přítelovi řekla že by bylo asi nejlepší si od sebe odpočinout nebo se rozejít, začal brečet že mě ztratit nechce..
No a to mě taky dostalo, takže já mam v hlavě kaši a nevím vůbec co dělat..
Moc vám děkuji za jakoukoliv radu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4338
4.1.20 10:15

Počkej pockej… Ty od 15. let máš přítele, k tomu ještě bývalého (toho jsi stihla v nějaké pauze?)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 10:16

@Halamka od 16cti toho přítele, mého bývalého jsem měla v 15cti, ale to byly jen takové ty pusinky..
první láska :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12551
4.1.20 10:20

@Halamka Taky koukám 8o
@baru289 jakou chceš radu? Vztah ti neklape, spokojená nejsi. Vykašli se na všechny, zkus si žít sama na svoje triko. Až si srovnáš v hlavě, co vlastně chceš, tak si teprve hledej partnera. Neskákej od jednoho k druhýmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
4.1.20 10:30
@baru289 píše:
Dobrý den, chtěla jsem vás požádát o radu nebo zkušenost jak dál :zed:
S přítelem jsme spolu 7 let, proběhl tam i nějaký ten rozchod nebo pauza, ale vždy jsme se k sobě po nějakém čase vrátili.
Nakonec jsme se přestěhovali, aby jsme zjistili, jestli nám to buď ve vztahu pomůže a nebo to už úplně utneme.
První dva roky byly krásný, jenže poslední rok na mě přítel z vysoka kašle.
Začalo to tím že spolu máme sex tak 1-2 do měsíce ( Je nám oboum 23 let) s tím jsem začala na přítele tlačit, i tím že za těch 7 let jsem s ním měla jen jeden orgasmus a vůbec mu nevadilo že jsem nespokojená, myslel jen sám na sebe.
Další bylo to, že jen sedí doma a už se mu nechce ani do kina, na výlety, na dovolenou.
Nejradši by dřepěl jen doma :nevim: :nevim: Přijdu třeba z práce a on je na mě ještě hnusnej že jsem třeba neuklidila nebo něco, a to podotýkám že přijdu po třech dvanáctkách a on je doma..
Snažila jsem se to nějak zlepšit, z čeho je pořád tak podrážděný nebo tak.. ale prostě nic
Pak nastala taková situace že mi začal psát můj bývalý přítel, šli jsme ven, no a já už z něj měla zamotanou hlavu jen tím, že mě někam vzal a zajímal se o mě.
Bylo to pro mě úplně nezvyklé, že se o mě najednou někdo zajímá :?
Když jsem přítelovi řekla že by bylo asi nejlepší si od sebe odpočinout nebo se rozejít, začal brečet že mě ztratit nechce..
No a to mě taky dostalo, takže já mam v hlavě kaši a nevím vůbec co dělat..
Moc vám děkuji za jakoukoliv radu :think:

Baru, od 15 spolu, od 20 společné bydlení :think:
Je vám 23 let a žijete jak dva důchodci. Jste přechození. Bez ohledu na to zamotání hlavy bývalým ( tady teda souhlasím s @Halamka, že je to trošku divný), bych šla od toho. Třeba ne hned, dej si čas a jen pozoruj, jestli se něco změnilo, protože mu došlo, že tě ztratit nechce. Ale měla bys fakt vydržet neupozorňovat, nerýpat, nepromlouvat do duše a tak podobně.
Zažila jsem srdceryvný pláč partnera při rozchodu - a trvalo mi docela dlouho, než mi došlo, že pláče nad ztrátou svého pohodlí ( a ten „vopruz“ s hledáním další v tom taky byl ;) ).

p. s. teď jsem ještě jednou projela tvůj příspěvek - ten sex je fakt průšvih, asi bych to ukončila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 10:40

Mám skoro to samé. Chlapa co nikam nechce sex nechce ale mám v tom ještě syna a na druhé straně milence do kterého jsem se zamilovala. Doma mě brečí ať neodchazim že udělá cokoli. Já jsem srab a nedokážu odejít. :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
134
4.1.20 10:44

Je to složité. A asi se budeš muset rozhodnout sama podle toho co vlastně cítíš. Byla jsem docela v podobné situaci. Začali jsme se po 4 letech strašně moc hádat. Přítel nechtěl chodit do kina kde jsme dřív minimálně 1× za dva týdny pravidelně chodili, ani na obědy a večeře. Čas začal hodně trávit s kamarády a doma byl minimálně. I když spousta lidi mi říkalo ať se na nej vykašlu že má radši kamarády, zábavu, alkohol a tak… Bylo mi líto odejít ze 4 letého vztahu, který byl 3 roky nádherný a byli jsme takový vzor pro ostatní. Nakonec jsme se rozešli a on byl chvíli takhle spokojený (prý se mnou nechtěl byt 24h denně a nějak to na nej prostě padlo. Ale nevím co čekal když jsme se spolu sestěhovali). Nikdo mu do ničeho nekecal ani se ho na nic neptal. Časem o mě začal mít zájem nekdo jiný a já nevěděla co dělat. Pořád mi víc záleželo na tom čase strávený s bývalým přítelem a nechtěla jsem ho jen tak zahodit i když jsem cítila že už ho nemiluji. Pak jsem ale začala mít pocit že byvalemu příteli chybím. Začal se o trochu víc zajímat, psal mi a to dřív nikdy nedělal a já se začala zase zamilovavat. Po čase jsem se k němu znova nastěhovala. Ale hned první týden se mnou zase přestal komunikovat. Jak kdyby to tím nastehovaním na nějak zase padlo a chtěl být sám a dělat si věci po svém aniž by mi to nějak vadilo. Takže nám to zase nevyšlo a já zase šla.
Myslím si že to všechno bylo tím že jsme mladí. Byli jsme spolu od 19 do 23 a on si v těch 23 uvědomil že si chce ještě užívat svobody jako všichni kolem něj. Ty 4 roky se mnou jsme totiž nechodili jako všichni ostatní do klubu pít a bavit se. Neprochlastali jsme každý víkend jako ostatní a přítel než mě poznal tohle všechno dělal. Začalo mu to chybět. A nechtěl ještě žít ten zodpovědný život se mnou, který jsem chtěla žít já. Podle mě si to ale měl uvědomit dřív během vztahu a ne až po tom co jsme si pořídili byt a já už pak chtěla rodinu. Já v nás ještě šanci vidím. Ale až za par let, kdy přítel bude už vybouřený a dospěje do svého věku. Teď spolu vycházíme hezky a píšeme si. Sem tam se i sejdeme a záleží nám pořad na sobě. Jen ještě není připraveny na pevný dospělý vztah ve kterém se už neřeší kam půjdeme pařit příští víkend ale třeba kdy se začneme snažit o miminko. Buď spolu jednou v budoucnu zase budeme a nebo se mi v životě objeví někdo díky komu přestanu už čekat na bývalého přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama