Rozchod? Jak dál?

2
4.1.20 10:10

Rozchod? Jak dál?

Dobrý den, chtěla jsem vás požádát o radu nebo zkušenost jak dál :zed:
S přítelem jsme spolu 7 let, proběhl tam i nějaký ten rozchod nebo pauza, ale vždy jsme se k sobě po nějakém čase vrátili.
Nakonec jsme se přestěhovali, aby jsme zjistili, jestli nám to buď ve vztahu pomůže a nebo to už úplně utneme.
První dva roky byly krásný, jenže poslední rok na mě přítel z vysoka kašle.
Začalo to tím že spolu máme sex tak 1-2 do měsíce ( Je nám oboum 23 let) s tím jsem začala na přítele tlačit, i tím že za těch 7 let jsem s ním měla jen jeden orgasmus a vůbec mu nevadilo že jsem nespokojená, myslel jen sám na sebe.
Další bylo to, že jen sedí doma a už se mu nechce ani do kina, na výlety, na dovolenou.
Nejradši by dřepěl jen doma :nevim: :nevim: Přijdu třeba z práce a on je na mě ještě hnusnej že jsem třeba neuklidila nebo něco, a to podotýkám že přijdu po třech dvanáctkách a on je doma..
Snažila jsem se to nějak zlepšit, z čeho je pořád tak podrážděný nebo tak.. ale prostě nic
Pak nastala taková situace že mi začal psát můj bývalý přítel, šli jsme ven, no a já už z něj měla zamotanou hlavu jen tím, že mě někam vzal a zajímal se o mě.
Bylo to pro mě úplně nezvyklé, že se o mě najednou někdo zajímá :?
Když jsem přítelovi řekla že by bylo asi nejlepší si od sebe odpočinout nebo se rozejít, začal brečet že mě ztratit nechce..
No a to mě taky dostalo, takže já mam v hlavě kaši a nevím vůbec co dělat..
Moc vám děkuji za jakoukoliv radu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
4.1.20 10:15

Počkej pockej… Ty od 15. let máš přítele, k tomu ještě bývalého (toho jsi stihla v nějaké pauze?)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.1.20 10:16

@Halamka od 16cti toho přítele, mého bývalého jsem měla v 15cti, ale to byly jen takové ty pusinky..
první láska :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20166
4.1.20 10:20

@Halamka Taky koukám 8o
@baru289 jakou chceš radu? Vztah ti neklape, spokojená nejsi. Vykašli se na všechny, zkus si žít sama na svoje triko. Až si srovnáš v hlavě, co vlastně chceš, tak si teprve hledej partnera. Neskákej od jednoho k druhýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2810
4.1.20 10:30
@baru289 píše:
Dobrý den, chtěla jsem vás požádát o radu nebo zkušenost jak dál :zed:
S přítelem jsme spolu 7 let, proběhl tam i nějaký ten rozchod nebo pauza, ale vždy jsme se k sobě po nějakém čase vrátili.
Nakonec jsme se přestěhovali, aby jsme zjistili, jestli nám to buď ve vztahu pomůže a nebo to už úplně utneme.
První dva roky byly krásný, jenže poslední rok na mě přítel z vysoka kašle.
Začalo to tím že spolu máme sex tak 1-2 do měsíce ( Je nám oboum 23 let) s tím jsem začala na přítele tlačit, i tím že za těch 7 let jsem s ním měla jen jeden orgasmus a vůbec mu nevadilo že jsem nespokojená, myslel jen sám na sebe.
Další bylo to, že jen sedí doma a už se mu nechce ani do kina, na výlety, na dovolenou.
Nejradši by dřepěl jen doma :nevim: :nevim: Přijdu třeba z práce a on je na mě ještě hnusnej že jsem třeba neuklidila nebo něco, a to podotýkám že přijdu po třech dvanáctkách a on je doma..
Snažila jsem se to nějak zlepšit, z čeho je pořád tak podrážděný nebo tak.. ale prostě nic
Pak nastala taková situace že mi začal psát můj bývalý přítel, šli jsme ven, no a já už z něj měla zamotanou hlavu jen tím, že mě někam vzal a zajímal se o mě.
Bylo to pro mě úplně nezvyklé, že se o mě najednou někdo zajímá :?
Když jsem přítelovi řekla že by bylo asi nejlepší si od sebe odpočinout nebo se rozejít, začal brečet že mě ztratit nechce..
No a to mě taky dostalo, takže já mam v hlavě kaši a nevím vůbec co dělat..
Moc vám děkuji za jakoukoliv radu :think:

Baru, od 15 spolu, od 20 společné bydlení :think:
Je vám 23 let a žijete jak dva důchodci. Jste přechození. Bez ohledu na to zamotání hlavy bývalým ( tady teda souhlasím s @Halamka, že je to trošku divný), bych šla od toho. Třeba ne hned, dej si čas a jen pozoruj, jestli se něco změnilo, protože mu došlo, že tě ztratit nechce. Ale měla bys fakt vydržet neupozorňovat, nerýpat, nepromlouvat do duše a tak podobně.
Zažila jsem srdceryvný pláč partnera při rozchodu - a trvalo mi docela dlouho, než mi došlo, že pláče nad ztrátou svého pohodlí ( a ten „vopruz“ s hledáním další v tom taky byl ;) ).

p. s. teď jsem ještě jednou projela tvůj příspěvek - ten sex je fakt průšvih, asi bych to ukončila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 10:40

Mám skoro to samé. Chlapa co nikam nechce sex nechce ale mám v tom ještě syna a na druhé straně milence do kterého jsem se zamilovala. Doma mě brečí ať neodchazim že udělá cokoli. Já jsem srab a nedokážu odejít. :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
207
4.1.20 10:44

Je to složité. A asi se budeš muset rozhodnout sama podle toho co vlastně cítíš. Byla jsem docela v podobné situaci. Začali jsme se po 4 letech strašně moc hádat. Přítel nechtěl chodit do kina kde jsme dřív minimálně 1× za dva týdny pravidelně chodili, ani na obědy a večeře. Čas začal hodně trávit s kamarády a doma byl minimálně. I když spousta lidi mi říkalo ať se na nej vykašlu že má radši kamarády, zábavu, alkohol a tak… Bylo mi líto odejít ze 4 letého vztahu, který byl 3 roky nádherný a byli jsme takový vzor pro ostatní. Nakonec jsme se rozešli a on byl chvíli takhle spokojený (prý se mnou nechtěl byt 24h denně a nějak to na nej prostě padlo. Ale nevím co čekal když jsme se spolu sestěhovali). Nikdo mu do ničeho nekecal ani se ho na nic neptal. Časem o mě začal mít zájem nekdo jiný a já nevěděla co dělat. Pořád mi víc záleželo na tom čase strávený s bývalým přítelem a nechtěla jsem ho jen tak zahodit i když jsem cítila že už ho nemiluji. Pak jsem ale začala mít pocit že byvalemu příteli chybím. Začal se o trochu víc zajímat, psal mi a to dřív nikdy nedělal a já se začala zase zamilovavat. Po čase jsem se k němu znova nastěhovala. Ale hned první týden se mnou zase přestal komunikovat. Jak kdyby to tím nastehovaním na nějak zase padlo a chtěl být sám a dělat si věci po svém aniž by mi to nějak vadilo. Takže nám to zase nevyšlo a já zase šla.
Myslím si že to všechno bylo tím že jsme mladí. Byli jsme spolu od 19 do 23 a on si v těch 23 uvědomil že si chce ještě užívat svobody jako všichni kolem něj. Ty 4 roky se mnou jsme totiž nechodili jako všichni ostatní do klubu pít a bavit se. Neprochlastali jsme každý víkend jako ostatní a přítel než mě poznal tohle všechno dělal. Začalo mu to chybět. A nechtěl ještě žít ten zodpovědný život se mnou, který jsem chtěla žít já. Podle mě si to ale měl uvědomit dřív během vztahu a ne až po tom co jsme si pořídili byt a já už pak chtěla rodinu. Já v nás ještě šanci vidím. Ale až za par let, kdy přítel bude už vybouřený a dospěje do svého věku. Teď spolu vycházíme hezky a píšeme si. Sem tam se i sejdeme a záleží nám pořad na sobě. Jen ještě není připraveny na pevný dospělý vztah ve kterém se už neřeší kam půjdeme pařit příští víkend ale třeba kdy se začneme snažit o miminko. Buď spolu jednou v budoucnu zase budeme a nebo se mi v životě objeví někdo díky komu přestanu už čekat na bývalého přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 21:48

Co dělat po rozchodu, abych nezešílela?

Ahoj,
nevěděla jsem, jak přesně svůj “problém” nazvat. Jsem měsíc od rozchodu. Byli jsme spolu 3 roky a rozešli se kvůli absolutní hlouposti. Ani jsme si nic nevyříkali, odstěhovali se od sebe a on si mě pak všude zablokoval (přitom rozchod inicioval on). A já se teď cítím strašně prázdná. Každý den na něj myslím. A to dělám spoustu aktivit, vídám se s přáteli nebo s potenciálními novými známostmi. Našla jsem si další práci, nový koníček a přesto na něj každý den myslím a jsem smutná. Nechtěla bych vztah zpět, očividně to nemělo smysl, když byl schopný mě jentak odstřihnout ze života. Cítím, že nejsem šťastná.. co víc můžu udělat? Hrozně tim trpím, špatně se mi spí, pořádně nevnímám co mi kdo říká. Pořád myslim na něj, co asi dělá.. jestli už někoho nemá. Jsem jak magor v tomhle.. ale nevim, jak z toho ven. Nejsem ten typ člověka, co si řekne: “Teď na něj nebudu myslet, byl to blbec a nezaslouží si mě.”… teda říct si to můžu, ale hlava pak myslí na něco jinýho 😂 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
2508
3.8.20 21:54

Dej tomu čas, děláš vše správně.
No a pak jsou věci co někomu pomáhají a někomu vůbec. Smutný večer se sladkostmi a vymluveni někomu díry do hlavy. Opít se. Nezávazně si pořádně zasexovat.
Já doporučuji sport, mně pomáhá v neštěstí běhání a pak ten sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 21:57

@Altavista
Zezačátku mi hodně pomohlo se vypovídat, ulevilo se mi.. ale cítím se teď jako na začátku. A mám taky strach, že ho někde potkám. Když vidím značku auta, kterou má on, tak se mi úplně rozbuší srdce a mám “strach”. Přitom jsme si nikdy nic neudělali. Nevyznám se v sobě a to už nejsem žádná puberťačka. Zkusím ten sex :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2508
3.8.20 22:14

Hele to je úplně jednoduché, je to láska. Odejde jen časem, bolí tě to. Chceš ho potkat a zároveň se bojíš. V sobě máš naději, i když racionálně víš, že to není možné a dobré, tvoje emoce a hormony to tak prostě ještě nemají.
Puberťačky to prožívají více, ale i my dospělé ženské blbneme. To že si něco řekneme, sama jsi to napsala, tak to nefunguje.
Bylo období smutku? Vybrečela jsi se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
4.8.20 03:57

Ono slzy a vyplakat se, to je důležitá část. Emoce musí ven. Jinak jsi jak na jehlách, frustrovaná a stále na to myslíš, já vím že ten přelom je náročný. Ale fáze breku je strašně důležitá, protože on je prostě hajzl, to co a jak udělal je hnusné a je třeba to vyplavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 05:31

@Altavista
Ano, brečela jsem dost.. teď už ani slzička. Nemám tu potřebu. Taky jsem přemýšlela nad tím, jestli to neni tím, že to pro mě neni dostatečně ukončený? O ničem jsme nemluvili, a důvod rozchodu mi přijde opravdu malicherný. Jen mi pak napsal, že mu chybim a za 3 dny si mě všude zablokoval. O týden později mi poslal nějaký peníze za společné bydlení a tím defakto už s ním nemám nic společného.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat