Po letech v práci, kdy si začnu připadat normálně?

Anonymní
3.1.20 23:03

Po letech v práci, kdy si začnu připadat normálně?

Po letech doma jsem nastoupila do nové práce. Brzy mi bude 35 a začínám v mužském oboru. Jsem tam od prosince a stále se necítím dobře a v pohodě. Práce mi jde pomalu, mnoho věcí je pro mne španělská vesnice, kolegové v mém věku jsou vedoucími, na mé úrovni jsou lidé o 10 let mladší. Kolegové sportují a cestují, já moc nemám co přidat do hovoru, mám děti ještě dost malé. Hlavně mě trápí, že v té práci ještě nejsem moc kompetentní a díky tomu se nedokážu uvolnit ani v běžné komunikaci s ostatními…:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.1.20 23:08

Tohle mě teď taky čeká a mám strach, že se budu cítit stejně jako Ty zakladatelko :( holt po šesti letech doma s dětmi jsou veškeré mé znalosti na nule a dětskýma pohádkama asi těžko někoho oslnim. Takže Ti rozumím, ale jak to zvládnout, to neporadím… Snad jen jednoduše vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
28
3.1.20 23:11

Já začala v listopadu taky v mužském oboru a pocity úplně stejné. Věřím ale, že si to časem sedne a čím víc toho budu umět, tím víc v pohodě budu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
3.1.20 23:13

Chudinko malá, přesně takhle jsem se taky cítila, brzy tě to přejde, trvalo mi to pár měsíců. Je to jen o sebevědomí - ty máš děti, jsi maminka a to je mnohem víc než tato práce. Buď na sebe pyšná a hrdá, klidně mlč a naslouchej. Jsi úžasná a šikovná. Tak nespěchej, vše se časem zlepší. Je nás takových hodně a představ si, já si v práci za tři roky už pak lebedila, fajn lidi, zase více cestování… A otěhotněla jsem potřetí :blush:Takže jsem ve 38 zpátky doma…a být zase na začátku ve 41?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
3.1.20 23:56

Jeste je moc brzy…vydrž, bude líp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 07:15

Ahoj, je to tezke, já po skoro 8 letech doma (2 mateřské po sobě) šla taky do nové práce, bylo to hrozné. Už jsem tam rok a občas ještě něco nevím… A ptát se po takové době mi přijde fakt hrozné. První měsíc byl doslova tragedie. A doteď se tam necítím komfortně, pořád si přijdu jako na návštěvě. Přišla jsem do hotové party lidí a cesta k nim se mi hledá fakt těžko, až s výjimkou na pár jedinců. Když to srovnám s prací před mateřskou, je to obrovský rozdíl… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 08:15

Jako od tohoto prosince?…a co bys chtela, je tam vsechny odborne zvalcovat?

Jestli te ta prace zajima, tak je to super, kdybys byla nekde, kde po 3 tydnech nemas co objevovat, tak to znamena, ze jsi prekvalifikovana.

Hele me trvalo rok, nez jsem se jakz takz chytla a pochopila vubec, oc tam běží. V tom smyslu, ze jsem neco delala, vyhodnocovala atd, o to neslo, ale proč se to dělá a ze to je vlastne cele na hlavu postavebe mi fakt doslo az časem, v prubehu ktereho jsem byla presvedcena, ze jsem totalni de.bil :lol:

Drzim palce, to si sedne. Hlavne se nesrovnavej s mladickama, budes smesna. Mas svou, vysokou hodnotu. Oni vedi, proc te tam vzali, a ty to pochopis časem :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
4.1.20 09:40

Ty jo, po měsíci v práci jsem nevěděla nic. Defakto mě teprve nechali dělat ty nejjednodušší věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 12:18

Diky za nazory, hned se citim lip. Musim to zvladnout, moje sebevedomi to potrebuje. Nikdy jsem nebyla velky nervak, ale ted, po letech svobody, me zase nekdo kontroluje a hodnoti, to je tezke a ja mam z toho nervy. Snad to bude lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
4148
4.1.20 12:30

Měsíc je opravdu málo, navíc tam byly ještě svátky. Netrápila bych se tím, že něco nevíš. Vydrž pár měsíců. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama