Chlap ufňukánek

30.12.19 22:19

Chlap ufnukanek

Ahojky tak mám dilema…mám " chlapa" kterého když zabolí v krku, každou hodinu si měří teplotu, a lezi a leží…zkratka hned " umírá„…nesnáším to…nelituji ho a nevsimam si ho pokud opravdu nevidím že je mu zle…když je mu dobře sedí u počítače a hraje na PC…mě to tak strašne vadí není to pro mě chlap jako chlap ale spíš přestárlé dítě…krom toho má velké břicho…mam ho ráda ale tímhle se mi tak protiví…přitom v létě budeme mít svatbu…nechci ho opustit…ale představa že na tohle koukám celý život…a nemyslete si už ixkrat jsem mu říkala do mi vadí…???kolikrát si představuji jak ho natočim při těch jeho filmových představení, válení se u PC aby viděl co mám doma za " výhled“ nebo si říkám že mu to predvedu taky jak je to příjemné ale já prostě nedokážu se takhle chovat??? Co vy máte některá podobný soužití? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8063
30.12.19 22:21

Neber si ho, už teď ti na něm vadí věci a bude to jen a jen horší, lepší to nebude. To co ti teď vadí, na to budeš mít za pár let ukrutnou alergii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6864
30.12.19 22:23

@Mimoňka 85 a co takhle vymyslet nějakou společnou aktivitu, kde by se břicha zbavil? Jinak ano, většina chlapů, jakmile zakašlou, tak div neumírají. A ne, nepřijde mi o to míň chlap. Taky mám dny, kdy se prostě jen necítím dobře a jsem ráda, že mě manžel obejme a nebo pohladí. A nemusím k tomu mít čtyřicítky horečky. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
30.12.19 22:25

Buď se s tím smíříš nebo hledej jinde. Hlavně si polož otázku jestli jsi to schopná snášet, takovej chlap by mě asi nezajímal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6530
30.12.19 22:35

Pokud ti to leze na narvy už teď, radím ti svatbu minimálně odložit a vše promyslet. Jinak ho za pár let budeš nenávidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
30.12.19 22:37

@Mimoňka 85 proč si budeš brát někoho, kdo se ti protiví a nevážíš si ho? S takovým chceš mít děti? :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
30.12.19 22:58

Muj manzel je takovy, meri si porad tlak, ma strach z bacilu, porad se dezinfikuje atd., ma to po mame. Beru ho takoveho, byl takovy od zacatku. Pred svatbou mel i ten pupek. Ted on ho nema, zato ja mam zadek. Ja jsem zas desnej nerv. A on me umi rozesmat, prevzit veleni, kdyz uz nemuzu, neni mu zatezko nic-klidne vytre, vypere a nakoupi protoze vidi, ze je to potreba, donuti me vystoupit ze stereotypu a vic cestovat a mohla bych pokracovat. Nikdo neni dokonaly. Ale ja ho miluju jako komplet. Jestli to tak nemas, jeste premyslej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 23:04

Tohle dela manzel taky, demonstrativne heka a sipe, ve tvari vyraz, ze je to jeho posledni minutka, z poslednich sil se dobelha ke skrini pro teplomer, zcela vysilen ji sotva otevre, z hluboka se nadechuje a vydechuje, kdyz se meri, po pipnuti teplomeru se zhrouti na gauc a na teplomeru je 36,8

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.19 23:29
@Anonymní píše:
Tohle dela manzel taky, demonstrativne heka a sipe, ve tvari vyraz, ze je to jeho posledni minutka, z poslednich sil se dobelha ke skrini pro teplomer, zcela vysilen ji sotva otevre, z hluboka se nadechuje a vydechuje, kdyz se meri, po pipnuti teplomeru se zhrouti na gauc a na teplomeru je 36,8

A nepremyslel o kariere v narodnim? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 23:40
@Mysticlipstick píše:
A nepremyslel o kariere v narodnim? :lol:

Ja nevim, on dost prehrava :-D

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.19 23:40
@Anonymní píše:
Tohle dela manzel taky, demonstrativne heka a sipe, ve tvari vyraz, ze je to jeho posledni minutka, z poslednich sil se dobelha ke skrini pro teplomer, zcela vysilen ji sotva otevre, z hluboka se nadechuje a vydechuje, kdyz se meri, po pipnuti teplomeru se zhrouti na gauc a na teplomeru je 36,8

To je vtipny :lol: kazdopadne „smrtelna rymicka“ je v muzskem svete pojem.

Ja jsem teda nemilosrdna a muj pritel kdysi sedel na gauci, ja se vratila z vinarny a on koukal. Divne. Nakonec vybouchl: „ja si musel vymknout kotnik, aby sis me vsimla“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13190
31.12.19 00:02

Njn chlap, u nás je na smrtelné posteli, dozaduje se čaje, léků, leží navlecenej pod dekou, chudák nemůže dojít ani do postele tak spí na gauči ale další odpoledne už stojí na náměstí a 3hodiny popiji s kolegama svarak.
Bohužel pro něj, jsem už vyškolena, dřív jsem kolem něj krouzila, běžela do lékárny a starala se.
Dneska už funguju jen na požádání, podám a donesu co chce. Kdyby marodil neřeknu ani popel ale to jeho jednodenní umírání a druhý den je záhadne 100% zdrav :roll: :mrgreen: Vždy na něj něco leze ale ve finále nezasmrka, nezakasle…
Pak omarodim já, je mi fakt zle mám i tu rýmu, kašel, angínu, antibiotika a musím kmitat protože je v práci a o děti se nikdo jiný nepostara :mrgreen: :roll:

Každopádně ty s nim promluv a domluv se na jiném programu místo PC her.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 00:59
@Anonymní píše:
Ja nevim, on dost prehrava :-D

To je jako z toho vtipu - „Jsem z umělecké rodiny, tatínek vždycky říkal, že maminka je velká herečka…“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
31.12.19 01:51
@Elen8 píše:
Njn chlap, u nás je na smrtelné posteli, dozaduje se čaje, léků, leží navlecenej pod dekou, chudák nemůže dojít ani do postele tak spí na gauči ale další odpoledne už stojí na náměstí a 3hodiny popiji s kolegama svarak.
Bohužel pro něj, jsem už vyškolena, dřív jsem kolem něj krouzila, běžela do lékárny a starala se.
Dneska už funguju jen na požádání, podám a donesu co chce. Kdyby marodil neřeknu ani popel ale to jeho jednodenní umírání a druhý den je záhadne 100% zdrav :roll: :mrgreen: Vždy na něj něco leze ale ve finále nezasmrka, nezakasle…
Pak omarodim já, je mi fakt zle mám i tu rýmu, kašel, angínu, antibiotika a musím kmitat protože je v práci a o děti se nikdo jiný nepostara :mrgreen: :roll:Každopádně ty s nim promluv a domluv se na jiném programu místo PC her.

To mi připomnělo to to… https://youtu.be/TPuiOjxt3K4 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 05:34
@Anonymní píše:

To jste byla včera u nás doma že jste to popsala tak do detailu? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama