Nevěra, co dál?

Anonymní
26.12.19 19:28

Nevěra, co dál?

Měla jsem vztah s nadřízeným… Zjistila to jeho žena a teď mi chodí SMS že jsme zničila rodinu at změním zaměstnání… Chci se zeptat máte někdo nějaký podobný zkušenosti? Nechci slyšet že jsem udělá hovadinu, vím to… Mého muže od toho držím zatím dál, musím si to vyzrat sama a ne to na něj navalit… hlavně co dělat co když na něj bude tlačit aby mi dal výpověď… A jak to pak vysvětlit doma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
437
26.12.19 19:31

A co jsi jako čekala? Doma budeš muset nakonec s pravdou ven a ještě budeš ráda, když manžel s tebou zůstane. Neměla jsi roztahovat nohy, dobře ti tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.12.19 19:32

No hele, doma to pak asi určitě nevysvětlíš. Všechno se jednou provalí. Teď bych se hlavně zamyslela nad tím co rekneš manželovi… A ano blbost to byla. Na to všechno jsi měla myslet na začátku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
26.12.19 19:33

Jak to pak vysvětlit doma? Nad tím mělas přemýšlet před tím, než jsi mu nastavila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 19:33
@Létavice1992 píše:
A co jsi jako čekala? Doma budeš muset nakonec s pravdou ven a ještě budeš ráda, když manžel s tebou zůstane. Neměla jsi roztahovat nohy, dobře ti tak.

Nespali jsme spolu, jen jsme se scházeli… Rozuměli jsme si

• Citovat
  • Nahlásit
4295
26.12.19 19:37
@Anonymní píše:
Nespali jsme spolu, jen jsme se scházeli… Rozuměli jsme si

A co ste teda dělali, když jste neměli sex a měli ste vztah? Povídali si? Ale tak to jste pak měli kamarádky vztah, ne? Kvůli tomu se nestrili, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
26.12.19 19:38
@Anonymní píše:
Nespali jsme spolu, jen jsme se scházeli… Rozuměli jsme si

V takovém případě bych na sms odepsala, že totálně nevím, o čem ženská mluví a ať mi dá pokoj. A tvého skoro milence na to upozornila. Nebyl sex, schůzky u kávy ti bude dokazovat těžko :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 19:40

@Mochomurka83 ano, probírali jsme jeho ženu, jak se chová k dětem i k němu, psali jsme si o problémech doma. Chodili na procházky a povídali si o problémech co máme doma a bylo nám spolu dobře… Stýskalo se nám po druhém ale žádný sex!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 19:41

@Lalelale no já ji psala že chápu její reakci ale že nic spolu nemáme a ona že ať vypadnu z práce dám výpověď a nechám je být nebo ať si ho nechám… Jemu dát vědět nemůžu ona má jeho číslo a kontroluje ho…

• Citovat
  • Nahlásit
222
26.12.19 19:49
@Anonymní píše:
Měla jsem vztah s nadřízeným… Zjistila to jeho žena a teď mi chodí SMS že jsme zničila rodinu at změním zaměstnání… Chci se zeptat máte někdo nějaký podobný zkušenosti? Nechci slyšet že jsem udělá hovadinu, vím to… Mého muže od toho držím zatím dál, musím si to vyzrat sama a ne to na něj navalit… hlavně co dělat co když na něj bude tlačit aby mi dal výpověď… A jak to pak vysvětlit doma

Dobře ti tak, preju ti to. Doma to řekni stejně se to dozví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.12.19 19:50

Pokud jste spolu nic nemeli, absolutne bych ji neresila. Jen moc nechapu proc to nazyvas neverou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 19:52

@Mika.ella1 protože by to tak bral i můj muž… Že se scházíme ve volném čase s nadřízeným, rozumíme si… A psali jsme si…

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
26.12.19 19:53
@Anonymní píše:
@Lalelale no já ji psala že chápu její reakci ale že nic spolu nemáme a ona že ať vypadnu z práce dám výpověď a nechám je být nebo ať si ho nechám… Jemu dát vědět nemůžu ona má jeho číslo a kontroluje ho…

Bože kolik ti je. Napsala bych mu, ať si ohlídá manželku, že mě obtěžuje, a ji bych úplně poslala někam :nevim: svou reakci přiznávás nevěru, co se nestala

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 19:56

@Lalelale 25… Když já se snažím vždy vsem vše v klidu vysvětlit… Neumím být zla… Kdybych byla tak bych ji napsala že podle sebe soudit tebe… Ona ho tenkrát vzala manželce a tahala se s ním a pak to prasklo… A zůstali spolu… Ale to že to ona udělala a svedla ho neznamená aze to dělá každá… A ona mi píše z jeho čísla ne že svého…

• Citovat
  • Nahlásit
4960
29.12.19 13:29

Probíral s tebou svoji ženu? A to, jak se chová k němu a k dětem?
Tak to je teda chudák, promiň.
Takového chlapa bych nechtěla ani doma ani jako milence. Slaboch co si potřebuje vylit srdíčko a doma podpapučák :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat