Příběhy - sousedé

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.20 23:22

Příběhy, sousede

Hezký večer, po přečtení jedné diskuze, mě napadlo, že založím tohle téma… Máte nějaké s po atme zkušenosti se sousedy? Až hororove? Já jednu mám. Tak tedy začnu. Po seznámení s nynějším manželem, se nám naskytl krasny pronájem bytu. Měl být dočasný, než koupíme dům. Oba jsme z vesnice a se sousedy vždy, více než dobre vztahy. Tento byt byl ve vedlejší vesnici. Už po nastěhování nám přišlo divné, že se lidé mezi sebou nebaví. Každý byl otrávený a už vůbec ne zvědavý na někoho nového. No, každý jsme nějaký. První prekvapeni bylo, když nám někdo hodil anonymní dopis do schránky. Stalo v něm, ať si hlídané děti a zabezpečíme dveře. Po narození dcery, jsem měla neustále prorezane gumy od kočáru. Jednou v něm byla i použita vložka, kondom či odpadky.. Pak nám někdo podepsal auto, dost vulgarne. Nakonec jsem i zjistila, kdo nás nejspíš nemá v lásce. Holky, tak zlého člověka jsem nikdy nepotkala. Fakt zlá ženská. Doteď mám z ní husí kůži. Podotýkám, že jsem ji nedala jediný důvod k těmto činům. Dům se koupil a máme naprostý klid, sousedy úžasné. Onu dotyčnou často potkávám a mám z ní stále husí kůži. A ano, řešila jsem to s ní, ale dostala hystericky záchvat a těch nadávek… Co vy, jakou máte zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1876
3.1.20 23:37

Ty bláho 8o Tak hlavně, že už jste pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 23:43

Ja budu psat radeji anonymne, páč se to tyka mé práce..nicméně nejvíc udáni nám chodí od tzv. baráčníků: maji u našeho plotu kompost, jejich pes štěká vic než náš, v létě grilujou a hlučí, maji vysoký plot, maji nizky plot, chovaji ovce, ty békají…šílený..všichni si vsechno zavidi, udávají…hrůza…osobne jsem nezažila, jen v te praci, co vidime a resime..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 00:04

Pochopitelně anonym :D ale spíš pro pobavení…rodiče, u kterých už teda dlouhá léta nebydlím mají na vesnici zajímavé sousedy. Ono totiž sousedka na dvorku pěstovala mariánu, kterou její děti následně prodávaly ve škole. Ještě se chlubila jaký mají fajn přivýdělek :D no.. a pak se nám jejich mariána vysemenila po celém dvorku. Moje žádost, že si chci taky přivydělat byla rázně zamítnuta a hned se to vytrhalo a vyhodilo :D ve svých 12 jsem byla slušná holka a fakt jsem tehdá netušila, co to nějaká mariána je, chtěla jsem jenom ty prachy :D

• Citovat
  • Nahlásit
10429
4.1.20 00:15
@Anonymní píše:
Pochopitelně anonym :D ale spíš pro pobavení…rodiče, u kterých už teda dlouhá léta nebydlím mají na vesnici zajímavé sousedy. Ono totiž sousedka na dvorku pěstovala mariánu, kterou její děti následně prodávaly ve škole. Ještě se chlubila jaký mají fajn přivýdělek :D no.. a pak se nám jejich mariána vysemenila po celém dvorku. Moje žádost, že si chci taky přivydělat byla rázně zamítnuta a hned se to vytrhalo a vyhodilo :D ve svých 12 jsem byla slušná holka a fakt jsem tehdá netušila, co to nějaká mariána je, chtěla jsem jenom ty prachy :D
:lol: :palec: :potlesk: Dobrá story, kamarádovi zase u plotu rostly svyho času lysohlavky :lol: Ale ty tolik nenesou no, bylo jich prý menší než malé množství :mrgreen: :mavam: Ale skoda to vyhazovat, konopi je přece léčivé ne? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.1.20 01:17

My si se sousedy uzili svyho dost a uzivame dal :D Ja kdyz sem prisla do prahy tak sem mela podnajem, soused byl deda v duchodu, chodil furt v tygrovanych trenkach, zazvonil na mne treba v pul 10 vecer ze nemuze spat a ukazoval mi fotky, vypravel historky, ja nemela srdce ho odmitnout, pak zacal docela zarlit na pritele :zed: tak jsme sli spolu pryc, nejdriv v prvnim dome nejaky kluk co od 6-do pul 5 rano poslouchal techno, ja chodila na nocni, manzela nikdy nic neprobudilo, takze ok, ale sousedy dohanel k silenstvi, policajti s tim nic neudelali, proste to vypl a za pul hodiny tuc tuc tuc, nikdy jsme ho nikdo nevidel :D dalsi dum, pani s malym ditetem, o ktere se asi moc nestarala, dite nonstop ujecene, do toho stekot psa, opakovane volana socialka, policie, chvili klid a pak opakovani, kdyz jsme s manzelem sli asi v 10vecer poprosit jestli muze dite utisit tak nas slusne vyfakovala, sousede ji nechavali vzkazy na nastence ve schrance proste nic, dost casto kdyz sem prisla z nocni sem mlatila na topeni a stejne kraval, pak si nasla nejakyho chlapa, jeste taky se psem, takze k rvoucimu a stekajicimu psovi se prisal dalsi pes a nocni sous..cky. Jednou jsme meli navstevu a meli pustenou hudbu a proste se bavili asi vic nahlas( bylo cca 22:10) tak na nas nabehla a dala nam co proto, ze zavola policajty a ze si na ni vsichni otviraj pusu :roll: To jsme nevydrzeli a rekli si ze se opet prestehujem, to jsme zvolili mensi bytovku o 4 bytech ze bude klid, jenze naproti nam bydlela pani, co vybirala veci z popelnic a tahala si je domu, i nejake bezdomovce, takze docela smradek a divne existence. Jednou pry chlapa zastavila kdyz sel s pytlem do kontasu :lol: Ale bylo to asi nejlepsi, po case jsme se rozhodli koupit dum na vesnici, vse ok, klid az na sousedovic psa co chytne hysterak kdykoliv rozsvitim v koupelne nebo na strane k jejich zahrade, kdyz jdeme z do auta tak to je zachvat, ze se divim ze ma jeste plice, uf :mrgreen: neslo to takhle posloupne, meli jsme i fajn bydleni ale todle jsou perlicky co lidi dokazi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
4.1.20 05:45

S manzelem jsme se prestehovali do USA. Pro zacatek jsme hledali neco levneho. A tak jsme se omylem ocitli ve ctvrti s vyssi kriminalitou, cernochy a bezdomovci. Pod nami se nastehovali novi sousedi. Cernoch, cernoska a mimino. Od te doby jsme slyseli jejich hadky kazdy druhy den a otevirali si pusu i na nas, treba, ze manzel, kdyz prijde z prace a jde do bytu dupe na schodech nebo jim vadilo kdyz jsem hnetala kynute testo na kolace. Kdyz se hadali, jeden z nich nakonec prasknul dverma a odjel autem a ten druhy na nej u toho rval. Jednou jsem slysela zase strasny rev, nekdo venku nekoho honil a rval ze ho zabije. Pak prijelo 5 policejnich aut a tu cernosku zatkli. Ukazalo se, ze cernoch si nabrnknul jinou cernosku a tu starou vyhodil i s ditetem. Ta se nas.rala a honila ho s nozem venku. On si nastehoval tu novou a hned ji udelal dite. Hadali se uplne stejne. Kdyz se dite narodilo, zacali se hadat vic a pomalu kazdy tyden ji vyhodil i s ditetem na ulici a vyhazel ji veci a lahvicky pro dite pred dvere. Ta bejvalka pravidelne jezdila s celou svoji familii mu nadavat a hazet vajicka na okna, jednou mu rozmazala hamburger po aute. Ty dve pritelkyne se i porvaly. Pravidelne si brali to jeho dite s byvalou a ta nova na nej byla hrozne zla, kricela na to dite, nesnasela ho. Zkusenost k nezaplaceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
4.1.20 06:20

Mám souseda blázna, když ho to chytne povídá si celý dny a noci :roll: zrovna ted si toho užívam :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29402
4.1.20 07:53

Tak to jsme na tom jeste dobre. Bydlu vedle nas takova jednoduzsi patchworkova rodinka. Kdyz otevrou okno, vyvane ze pach hospody 4. cenove. Pravidelne se hadaji a sproste si nadavaji, dvakrat se tam mlatii, takze jsme volslu policajty. Pan pak mel nejaky mesic zakaz vstupu, ale zase se dalu dohromady, asi bez sebe smou laskou nemuzou byt. :zed:
Moc pekne se vysvetlovalo ctyrletakovi, proc pan tu pani oslovuje jako damske prirozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
4.1.20 08:39

Na sousedy máme v podstatě štěstí. Bydlíme ve svém druhém bytě a nic tak hrozného, jak píši holky výše. Ale na starém bytě pod námi zemřel majitel. Koupil jej mladý pár. Začali rekonstruovat. Nevím, zda to kdy dokončili, stěhovali jsme se po dvou letech a stále v tom bytě dělal. Začínal zásadně v 5 odpoledne, jel do 11 večera. Plus víkendy celý den. Děs, když děláte na směny. Ale perličku tomu dali, když k nám přišli zvonit, že si máme zklidnit děti, že to je neskutečně, jak běhají a dupou. My byli bezdětní. Měli jsme jen návštěvu s dětmi, pravda blbli, ale byly 3h odpoledne a udržet 5 dětí v naprostém klidu, no nevím. Tak jsem jim připomněla jejich léta trvající rekonstrukci, že jsme bez šance se vyspat po noční, vyspat před ranní a dámě vadil hluk, který dělali děti. Jen pro pořádek, takovou návštěvu jsme měli 1× za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21017
4.1.20 08:43
@Anonymní píše:
Ja budu psat radeji anonymne, páč se to tyka mé práce..nicméně nejvíc udáni nám chodí od tzv. baráčníků: maji u našeho plotu kompost, jejich pes štěká vic než náš, v létě grilujou a hlučí, maji vysoký plot, maji nizky plot, chovaji ovce, ty békají…šílený..všichni si vsechno zavidi, udávají…hrůza…osobne jsem nezažila, jen v te praci, co vidime a resime..

Já to říkám furt, dnešní nalepený baráky jsou z deště pod okap. Protože tam už se vůbec nikdo nekroti, protože je přece ve svým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
4.1.20 09:14
@Anonymní píše:
Hezký večer, po přečtení jedné diskuze, mě napadlo, že založím tohle téma… Máte nějaké s po atme zkušenosti se sousedy? Až hororove? Já jednu mám. Tak tedy začnu. Po seznámení s nynějším manželem, se nám naskytl krasny pronájem bytu. Měl být dočasný, než koupíme dům. Oba jsme z vesnice a se sousedy vždy, více než dobre vztahy. Tento byt byl ve vedlejší vesnici. Už po nastěhování nám přišlo divné, že se lidé mezi sebou nebaví. Každý byl otrávený a už vůbec ne zvědavý na někoho nového. No, každý jsme nějaký. První prekvapeni bylo, když nám někdo hodil anonymní dopis do schránky. Stalo v něm, ať si hlídané děti a zabezpečíme dveře. Po narození dcery, jsem měla neustále prorezane gumy od kočáru. Jednou v něm byla i použita vložka, kondom či odpadky.. Pak nám někdo podepsal auto, dost vulgarne. Nakonec jsem i zjistila, kdo nás nejspíš nemá v lásce. Holky, tak zlého člověka jsem nikdy nepotkala. Fakt zlá ženská. Doteď mám z ní husí kůži. Podotýkám, že jsem ji nedala jediný důvod k těmto činům. Dům se koupil a máme naprostý klid, sousedy úžasné. Onu dotyčnou často potkávám a mám z ní stále husí kůži. A ano, řešila jsem to s ní, ale dostala hystericky záchvat a těch nadávek… Co vy, jakou máte zkušenost?

Jako tohle je opravdu extrémní silenost 8o…fuj, ta ženská je snad nemocná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78745
4.1.20 09:48

Naši sousedé jsou vpohode, i Anička tu má kamarády- zhruba stejně staré ze stejné školky. Nad námi bývalo veselo - obzvláště, když byl hokej. Pak jsem ho měl online, nemusel jsem ani zapínat televizi. Rozvedli se, odstěhovali se. Je tam nová rodina, hádky na denním pořádku. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 10:00
@35ja píše:
Jako tohle je opravdu extrémní silenost 8o…fuj, ta ženská je snad nemocná

A víš co, než mi to došlo, tak jsem si říkala… Kočár, asi jsem někde najela, odpadky, asi děti… Perličkou bylo to popsané auto. Ani ten dopis mě nijak nerozhodil.Vim přesně, kdo to dělal a o to je to horší, celkem slušná na oko rodina, ona postacka on podnikatel :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 11:06

Sousedka nad námi pere spodary v ruce a pak je věší na balkon a mě ta voda tekla do bylinek, které jsme všichni s chutí jedli :mrgreen: Když jsem to zjistila, málem jsem se poblila :poblion: Bylinky už nesázím :mrgreen: Kromě toho má zvukové tiky, jakže když večer zůstane ticho, slyšíme, že najednou šíleně vykřikne „pipinka moja“ :mrgreen: Se tlemime jak blázni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat