Rozchod kvůli ex

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
6.1.22 09:35

Rozchod kvůli ex

Ahoj mám ta­ko­vý do­taz. Je mi 33 let, po­znal jsem hol­ku ta­ky ji je 33 let. Po­zna­li jsme se na kur­zu cca 2 mě­sí­ce jsme ko­lem se­be bě­ha­li a pak slo­vo da­lo slo­vo a da­li jsme se do­hro­ma­dy. S tím že ří­ka­la že to by­lo vi­dět že mám o ni zá­jem, ale že si po­tře­bo­va­la to vy­ře­šit v hla­ve s bý­va­lým(cho­di­ly spo­lu 4 mě­sí­ce a po zby­tek roku na ní kaš­la­la, že se ani po­řád­ně ne­vi­dě­li. A mě­síc nám to cel­kem kla­pa­lo, pro­cház­ky, ve­če­ře, spo­lečne i ví­ken­dy. Az jed­nou ve­čer jo na­psal bý­va­lí jak se má a za­ča­la se cho­vat i v těch zprá­vách od­ta­ži­tě A když jsem to ne­vy­dr­žel a takhle se jí na to ze­ptám jed­nou ve­čer, tak řek­la že tam s ním nic už ne­ní, le že ho ne­do­ká­že do­stat z hla­vy i když si prý mys­le­la že si to vy­ře­ši­la tak ne.Tak kvů­li to­muhle to ukon­či­la s tím že by to by­lo nefér vů­či mě. A že jí to klid­ně mů­že tr­vat hod­ně dlou­ho než se z to­ho do­sta­ne. Že u pře­de­šlé­ho vzta­hu se do­stá­va­la ta­ky přes rok.Tak to ukon­či­la že se ne­bu­de­me ani vi­dat aby mi ne­dá­val na­dě­je a ani v kon­tak­tu nej­spíš. A mo­je otáz­ka zní mám ji zku­sit po pár mě­sí­cích tře­ba na­psat? Ne­bo na ní úpl­ně za­po­me­nout. Nech­tel bych o ni úpl­ně při­jít mám ji pře­ci rád. Dě­ku­ji Vám za Va­še re­ak­ce. Ale hlava mi to nebere.Mezi kamarádky mě zatáhla. Rodine o mě řekla, na společný nábytek jsme se byli podívat a pak takovéhle otočka, líbil jsem se jí. Prý mě taky má ráda a ví že já ji taky.Ze to tam je jinak by si se mnou nezačala.
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1625
6.1.22 09:44

@Fajt Za pokus nic nedáš. Aspoň víš, že jakž takž férová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80557
6.1.22 09:44

@Fajt No, evidentně to s bývalým fakt vyřešené nemá a tajně doufá, že se k ní vrátí. Nicméně pokud si nikoho nenajdeš, tak bych ji po pár měsících napsat zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.1.22 09:49

@j.a.n.i1 Děkuji za názor. Zkusim za nějaký měsíc a uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4

@gabrriel děkuji za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
@Fajt píše:
Ahoj mám ta­ko­vý do­taz. Je mi 33 let, po­znal jsem hol­ku ta­ky ji je 33 let. Po­zna­li jsme se na kur­zu cca 2 mě­sí­ce jsme ko­lem se­be bě­ha­li a pak slo­vo da­lo slo­vo a da­li jsme se do­hro­ma­dy. S tím že ří­ka­la že to by­lo vi­dět že mám o ni zá­jem, ale že si po­tře­bo­va­la to vy­ře­šit v hla­ve s bý­va­lým(cho­di­ly spo­lu 4 mě­sí­ce a po zby­tek roku na ní kaš­la­la, že se ani po­řád­ně ne­vi­dě­li. A mě­síc nám to cel­kem kla­pa­lo, pro­cház­ky, ve­če­ře, spo­lečne i ví­ken­dy. Az jed­nou ve­čer jo na­psal bý­va­lí jak se má a za­ča­la se cho­vat i v těch zprá­vách od­ta­ži­tě A když jsem to ne­vy­dr­žel a takhle se jí na to ze­ptám jed­nou ve­čer, tak řek­la že tam s ním nic už ne­ní, le že ho ne­do­ká­že do­stat z hla­vy i když si prý mys­le­la že si to vy­ře­ši­la tak ne.Tak kvů­li to­muhle to ukon­či­la s tím že by to by­lo nefér vů­či mě. A že jí to klid­ně mů­že tr­vat hod­ně dlou­ho než se z to­ho do­sta­ne. Že u pře­de­šlé­ho vzta­hu se do­stá­va­la ta­ky přes rok.Tak to ukon­či­la že se ne­bu­de­me ani vi­dat aby mi ne­dá­val na­dě­je a ani v kon­tak­tu nej­spíš. A mo­je otáz­ka zní mám ji zku­sit po pár mě­sí­cích tře­ba na­psat? Ne­bo na ní úpl­ně za­po­me­nout. Nech­tel bych o ni úpl­ně při­jít mám ji pře­ci rád. Dě­ku­ji Vám za Va­še re­ak­ce. Ale hlava mi to nebere.Mezi kamarádky mě zatáhla. Rodine o mě řekla, na společný nábytek jsme se byli podívat a pak takovéhle otočka, líbil jsem se jí. Prý mě taky má ráda a ví že já ji taky.Ze to tam je jinak by si se mnou nezačala.
Dekuji

Zažil jsem obě situace. Jak v tvé tak její kůži. Nejprve když sem jednal jako ona, důvodem bylo, že z mé strany neproskočila tolik jiskra a byla to taková milosrdná lež, že nejsem z toho venku. Z tvé perspektivy jsem to zažil rovna nedávno, taky mi slečna moc chybí ale nemá cenu jí pro teď řešit. Napsat jí časem můžeš ale doporučuji nic od toho neočekávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4939
6.1.22 09:57
@Fajt píše:
@gabrriel děkuji za názor

Myslím, že z toho nic nebude, ale klidně to zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.1.22 10:08
@Marega10 píše:
Zažil jsem obě situace. Jak v tvé tak její kůži. Nejprve když sem jednal jako ona, důvodem bylo, že z mé strany neproskočila tolik jiskra a byla to taková milosrdná lež, že nejsem z toho venku. Z tvé perspektivy jsem to zažil rovna nedávno, taky mi slečna moc chybí ale nemá cenu jí pro teď řešit. Napsat jí časem můžeš ale doporučuji nic od toho neočekávat.

No asi ne.Ale zkusím to.Ani nevím čemu se vlastně divím, jsem byl na začátku „varován“ že se to nechám plynout, ale to si myslela že to má vyřešené. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 10:46

Z vlastni zkusenosti. Zapomen na ni. Najdes si jinou lepsi a jen pro sebe a budes stastnejsi. S takovyma byvaj problemy vzdycky uz..

• Citovat
  • Nahlásit
7799
6.1.22 10:46

@Fajt Určitě by bylo dobré dát ji čas. Ona to tak prostě cítí, a je správné, že ti to řekla, než aby ty ses trápil co je špatně a nevěděl.
Pokud jste se k sobě chovali hezky, s pochopením, úctou, tak se jí občas ozvat můžeš. Nenaléhat, spíš se vždy jen zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
7.1.22 00:01

Měla pocit, že to má zpracované, ale zjistila, že ne a že vás používá jako náplast. Tak to skončila, což od ní bylo rozumné. Podívejte, byli jste spolu jen měsíc. Za pár měsíců po ní už ani nevzdychnete, takže otázka, zda ji za pár měsíců kontaktovat je bezpředmětná. Za mě ne. Pokud by měla zájem, ozve se případně sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
7.1.22 00:05
@DeeDee.518 píše:
Měla pocit, že to má zpracované, ale zjistila, že ne a že vás používá jako náplast. Tak to skončila, což od ní bylo rozumné. Podívejte, byli jste spolu jen měsíc. Za pár měsíců po ní už ani nevzdychnete, takže otázka, zda ji za pár měsíců kontaktovat je bezpředmětná. Za mě ne. Pokud by měla zájem, ozve se případně sama.

Přesně. Když bude chtít, ozve se sama, tomu věř…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat