Rozchod s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 14:05
Rozchod s přítelem

Je mi 20. Rozhodla jsem se rozejít se s přítelem. Nedávno jsem si našla novou práci a prostě nestíhám a už snad ani nechci se s nim vídat. Pořád mi volá, ale neberu mu to. Dnes jsem mu napsala SMS: “Ukončíme to spolu, mám jiný priority, měj se”. Těmi prioritami mám na mysli zájmy, kamarády a tu práci. Rozešla jste se některá z podobných důvodů?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11729 příspěvků 18.05.19 14:06

Ne. A už vůbec ne tímhle stylem.

Lovelytrue
Kecalka 175 příspěvků 18.05.19 14:08
@Anonymní píše:
Je mi 20. Rozhodla jsem se rozejít se s přítelem. Nedávno jsem si našla novou práci a prostě nestíhám a už snad ani nechci se s nim vídat. Pořád mi volá, ale neberu mu to. Dnes jsem mu napsala SMS: “Ukončíme to spolu, mám jiný priority, měj se”. Těmi prioritami mám na mysli zájmy, kamarády a tu práci. Rozešla jste se některá z podobných důvodů?

Me by takovyto rozchod nastval. Prijde mi dost ubohy se s nekym rozejit pres sms. Ja bych mu to rekla do oci.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 18.05.19 14:11

A proč mu to jako neberes a nevysvětlíš? Jako promiň dostat zprávu, mám jiný priority, měj se, tak si myslím to nejhorší. Nehledě že rozhod po zprávě je největší zbabelost. Jako důvod k rozchodu můžeš mít cokoliv, nikdo tě nemůže nutit se s někým vídat, ale když už máš nějaký vztah a chceš ho ukončit, tak se k tomu postav čelem, sejdi se s dotyčným a řekni mu to do očí, včetně těch důvodů a ne jak děcko ze základky napsat zprávu a mít to vyřešené. Kdyby tě to někdo udělal naopak asi bys taky nebyla nadšená…

Příspěvek upraven 18.05.19 v 14:12

odlaska
Kecalka 333 příspěvků 18.05.19 14:11
@Anonymní píše:

Jsi káča, tento způsob je opravdu na pár facek. Chudák kluk. Ale karma je zadarmo, on ti to někdy někdo vrátí…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 18.05.19 14:12
@Anonymní píše:

nejubožejší co je, rozejít se přes dopis, email, sms.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 14:14

Kdybych mu to řekla osobně, začal by mě přemlouvat, ať zůstanu, o tyhle scény fakt nestojim.

Ennny
Závislačka 3890 příspěvků 18.05.19 14:21

No ty jsi materiál, má evidentně na lepší

Ennny
Závislačka 3890 příspěvků 18.05.19 14:22
@Anonymní píše:
Kdybych mu to řekla osobně, začal by mě přemlouvat, ať zůstanu, o tyhle scény fakt nestojim.

Chudáčku :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 14:26

Jen ať se v tom teď hezky plácá. Dobře mu tak.

Ennny
Závislačka 3890 příspěvků 18.05.19 14:31
@Anonymní píše:

Ty jsi úkaz… koukám že černá listina by měla být i na ženský :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 18.05.19 14:33
@Anonymní píše:
:roll: a co přesně proved, že mu přeješ ať se v tom placa? Z toho příspěvků sem pochopila, že se s ním rozcházíš ze svého rozmaru. Spíš dobře mu tak, že se tě zbavil…
Ennny
Závislačka 3890 příspěvků 18.05.19 14:34

Holka ty nejsi troll ty jsi trotl :roll:

mrav
Nadpozemská drbna 30000 příspěvků 18.05.19 14:35
@Anonymní píše:

Ale říct mu to osobně je přece slušnost. Ano, přemlouvat tě může - a pokud to nepochopí, pak bych napsal dopis, nebo SMS. Je to ale tvé rozhodnutí - někdy taky musíš ale přemýšlet nad tím, jak to vidí i ten druhý. Promiň, ale toto tvé řešení ukazuje spíš na to, jak jsi ještě nezralá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 14:36

Bude z toho docela v háji, protože mě měl rád. Já jeho už ale ne. Zjistila jsem, že když jsme se třeba týden neviděli, nechyběl mi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama