Rozchod. Srdce nebo rozum?

Anonymní
9.4.21 21:02

Rozchod-srdce nebo rozum?

Ahoj. Ráda bych slyšela něčí názor, prosím, jsem v koncích.
Mám přítele 3 a půl roku. Přítel je hodný, empatický, snaživý. Má dobrou práci a dařilo by se mi s ním dobře. Vždy mě podporuje. Bydlím s ním a jeho matkou-což nenávidím. Už dlouho mu říkám že chci bydlet jen ve dvou, ale to prý až dostuduju (utáhli bychom to i tak, oba pracujeme..) a teď problém. Už tak rok cítím, že mi něco strašně chybí. Potřebuji nějakou změnu. Tak jsem tento rok vyrazila na měsíční stáž do zahraničí, abych si vyčistila hlavu. Skončilo to pro mě velmi neočekávaně. Bezhlavě jsem se tam zamilovala do cizince. „Bohužel“ to bylo oboustranné a teď už si jen píšeme. Zažili jsme spolu nádherné chvíle, na které pořád myslím. Mám tam již domluvenou práci, odjedu tam zpátky za dva měsíce. Zamilovala jsem si to tam.. Nejradši bych se tam rovnou přestěhovala. Přítel nemá radost že se tam budu vracet, nechápe to (taky neví vše že..) Ale i tak, není tak dobrodružný jako já. Teď když jsem zpátky doma (musím tu dodělat školu), připadám si jako v pasti. Přítel mě ani omylem tolik nevzrušuje, je mu skoro vše jedno a prostě není v tom žádná vášeň. Jsme tak sžití, že už mě nic nepřekvapí..Jsem tu strašně nešťastná. Ale nedokážu si představit se s ním rozejít. Nic mi neudělal, a zamilovanost se vytratí přece z každého vztahu. Jenže já jsem jeho první holka, nikdy nikoho jiného neměl. Prostě nevím, zda mám následovat srdce a odjet do ciziny a být tam (ať už s mým cizincem nebo tam prostě být sama) a nebo hlavou, která mi říká že s mým přítelem se budu mít průměrně ale dobře. Jsem v koncích. Bojím se že jednou snad vybuchnu. Nechci nikomu ublížit nebo udělat nějakou blbost, ale přece nebudu do konce života žít jak teď..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12184
9.4.21 21:14
@Anonymní píše:
Mám přítele 3 a půl roku. Přítel je hodný, empatický, snaživý. Má dobrou práci a dařilo by se mi s ním dobře. Vždy mě podporuje. Bydlím s ním a jeho matkou-což nenávidím. Už dlouho mu říkám že chci bydlet jen ve dvou, ale to prý až dostuduju (utáhli bychom to i tak, oba pracujeme..) a teď problém. Už tak rok cítím, že mi něco strašně chybí. Potřebuji nějakou změnu. Tak jsem tento rok vyrazila na měsíční stáž do zahraničí, abych si vyčistila hlavu. Skončilo to pro mě velmi neočekávaně. Bezhlavě jsem se tam zamilovala do cizince. „Bohužel“ to bylo oboustranné a teď už si jen píšeme. Zažili jsme spolu nádherné chvíle, na které pořád myslím. Mám tam již domluvenou práci, odjedu tam zpátky za dva měsíce. Zamilovala jsem si to tam.. Nejradši bych se tam rovnou přestěhovala. Přítel nemá radost že se tam budu vracet, nechápe to (taky neví vše že..) Ale i tak, není tak dobrodružný jako já. Teď když jsem zpátky doma (musím tu dodělat školu), připadám si jako v pasti. Přítel mě ani omylem tolik nevzrušuje, je mu skoro vše jedno a prostě není v tom žádná vášeň. Jsme tak sžití, že už mě nic nepřekvapí..Jsem tu strašně nešťastná. Ale nedokážu si představit se s ním rozejít. Nic mi neudělal, a zamilovanost se vytratí přece z každého vztahu. Jenže já jsem jeho první holka, nikdy nikoho jiného neměl. Prostě nevím, zda mám následovat srdce a odjet do ciziny a být tam (ať už s mým cizincem nebo tam prostě být sama) a nebo hlavou, která mi říká že s mým přítelem se budu mít průměrně ale dobře. Jsem v koncích. Bojím se že jednou snad vybuchnu. Nechci nikomu ublížit nebo udělat nějakou blbost, ale přece nebudu do konce života žít jak teď..

nech partnera jít, ať si může najít také někoho, kdo ho bude milovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21229
9.4.21 21:15

Jsi mlada na to zit s nekym z rozumu a navic s tchyni zady. Byt tebou odjedu do ciziny uz kvuli sobe. Cizince bych do rozhodovani vubec nezatahovala, s nim to nemusi vubec dopadnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5456
9.4.21 21:19

Rozhodně jed, kam tě srdce táhne, ať jednou nelitujes. Přítel se oklepe a najde si jinou. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
9.4.21 21:21
@Hanka1 píše:
Jsi mlada na to zit s nekym z rozumu a navic s tchyni zady. Byt tebou odjedu do ciziny uz kvuli sobe. Cizince bych do rozhodovani vubec nezatahovala, s nim to nemusi vubec dopadnout…

Souhlasím na 100%, seber se a běž, jsi mladá. Nemusíš se rozhodovat rozumem. Nemáš žádný závazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
9.4.21 21:27

Proc si neumis predstavit se s nim rozejit? Bud k sobe uprimna, predstavujes si to a citis ulevu, svobodu, volnost a moznost zit jak chces. A je to tak spravne! Umet se rozejit je taky hodne cenna zivotni zkusenost. A ano, z vetsiny vztahu se casem vytrati zamilovanost, ale u tech spravnych vztahu to prejde v lasku-partnerstvi-parťáctví a ne v „nic mi neudelal, tak holt teda zustanu, ach jo“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
9.4.21 21:47

Přítel není dobrodružný, jako ty :lol: to mě pobavilo.
Jsi mladá a zamilovaná. Postav se k tomu čelem a s přítelem se rozejdi. Pokud si ho vážíš, tak ho asi nechceš dál podvádět a lhát mu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
9.4.21 21:51
@Anonymní píše:
Mám přítele 3 a půl roku.Přítel je hodný, empatický, snaživý. Má dobrou práci a dařilo by se mi s ním dobře. Vždy mě podporuje. Bydlím s ním a jeho matkou-což nenávidím. Už dlouho mu říkám že chci bydlet jen ve dvou, ale to prý až dostuduju (utáhli bychom to i tak, oba pracujeme..) a teď problém. Už tak rok cítím, že mi něco strašně chybí. Potřebuji nějakou změnu. Tak jsem tento rok vyrazila na měsíční stáž do zahraničí, abych si vyčistila hlavu. Skončilo to pro mě velmi neočekávaně. Bezhlavě jsem se tam zamilovala do cizince. „Bohužel“ to bylo oboustranné a teď už si jen píšeme. Zažili jsme spolu nádherné chvíle, na které pořád myslím. Mám tam již domluvenou práci, odjedu tam zpátky za dva měsíce. Zamilovala jsem si to tam.. Nejradši bych se tam rovnou přestěhovala. Přítel nemá radost že se tam budu vracet, nechápe to (taky neví vše že..) Ale i tak, není tak dobrodružný jako já. Teď když jsem zpátky doma (musím tu dodělat školu), připadám si jako v pasti. Přítel mě ani omylem tolik nevzrušuje, je mu skoro vše jedno a prostě není v tom žádná vášeň. Jsme tak sžití, že už mě nic nepřekvapí..Jsem tu strašně nešťastná. Ale nedokážu si představit se s ním rozejít. Nic mi neudělal, a zamilovanost se vytratí přece z každého vztahu. Jenže já jsem jeho první holka, nikdy nikoho jiného neměl. Prostě nevím, zda mám následovat srdce a odjet do ciziny a být tam (ať už s mým cizincem nebo tam prostě být sama) a nebo hlavou, která mi říká že s mým přítelem se budu mít průměrně ale dobře. Jsem v koncích. Bojím se že jednou snad vybuchnu. Nechci nikomu ublížit nebo udělat nějakou blbost, ale přece nebudu do konce života žít jak teď..

A další moulácký vůl, který se doma snaží a manželku opečovává, takže si vypečoval jen pohrdání, vztahový rozvrat a výstavní parohy…jakékoliv patlání se ženou je VŽDY po zásluze potrestáno a zase znovu se najdou moulové, kteří svojí partnerku rozmazlují a nosí na rukou… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
9.4.21 21:55
@gronan píše:
A další moulácký vůl, který se doma snaží a manželku opečovává, takže si vypečoval jen pohrdání, vztahový rozvrat a výstavní parohy…jakékoliv patlání se ženou je VŽDY po zásluze potrestáno a zase znovu se najdou moulové, kteří svojí partnerku rozmazlují a nosí na rukou… :zed:

Nechceš si otevřít vlastní agenturu a můžeš mužům radit jak mají opečovávat ženy. Myslím si, že tady to nebude mít takovou cenu, ty tvoje rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
9.4.21 21:59
@Morska vila píše:
Nechceš si otevřít vlastní agenturu a můžeš mužům radit jak mají opečovávat ženy. Myslím si, že tady to nebude mít takovou cenu, ty tvoje rady.
Ženská se v domácnosti nesmí zastavit od 6.00 do 22.00,. pak vyšlapuje a nemá roupy!!!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
9.4.21 22:04
@gronan píše: Ženská se v domácnosti nesmí zastavit od 6.00 do 22.00,. pak vyšlapuje a nemá roupy!!!

Já si myslím, že možná vím o čem mluvíš. Něco jako tohle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
9.4.21 22:10

Srdce - rozum. Je tu i třetí možnost…frnda. No a přítele už stejnak nemiluješ. Přestaň si lhát a vyraž zpět do Portugalska, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
9.4.21 22:35

Ses mladá holka tak se vezmi věci a bez do ciziny. Vratit domu se můžeš kdykoliv… Pokud necítis ve vztahu to co potřebuješ nemá cenu v tom setrvávat.. A ještě tchyne za zadeli.. Utikej pryč hodně štěstí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5456
10.4.21 08:26
@gronan píše: Ženská se v domácnosti nesmí zastavit od 6.00 do 22.00,. pak vyšlapuje a nemá roupy!!!

Co celou dobu dělá??? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
10.4.21 08:47
@Anonymní píše:
Prostě nevím, zda mám následovat srdce a odjet do ciziny a být tam (ať už s mým cizincem nebo tam prostě být sama) a nebo hlavou, která mi říká že s mým přítelem se budu mít průměrně ale dobře. Jsem v koncích. Bojím se že jednou snad vybuchnu. Nechci nikomu ublížit nebo udělat nějakou blbost, ale přece nebudu do konce života žít jak teď..

Tak bacha ať celý život nehledáš někoho, kdo ti zajistí nadprůměr a potom nemáš krizi z očekávání od života. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat